Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 15.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема След интервюто на Мъри за Гонг...нови  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано20.10.11 12:41



Възможен ли е от Нова година тандем Стоилов/ Гонзо ? Как мислите ?
Нека се абстрахираме от личните натрупвания между Батков и Мъри и да помислим върху тезата, че няма вечни врагове, а вечни интереси.
Мисля си, че в момента и адвокатът и Стоилов имат интерес вторият да се върне в Левски. Гонзо ако не е съвсем дебил и на него трябва да му е ясно, че тая работа не е като оная и по-добре да се дръпне крачка назад и да си остане само директор.

Ето и самото интервю:



Редактирано от lnglourious на 20.10.11 12:43.



Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: lnglourious]  
Автор elian2OOO (син фен)
Публикувано20.10.11 13:37



В момента ни трябва треньор, защото е ясно, че Гонзо има само тапия за такъв към момента. Не знам обаче как биха работили заедно.



Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: lnglourious]  
Автор TCNQ ()
Публикувано20.10.11 14:02



Според мен времето на Мъри на Герена изтече отдавна, а и не го броя за някакъв специалист. Видя се и Ловеч, и в национала, че и в Кипър, че неговите разбирания за тактика не са адекватни на състава, който има. Също и че като е свикнал с едни играчи и не схваща, че техния зенит отдавна е преминал, и въпреки всичко си ги води със себе си.
Ако ще взимаме нов треньор, българин, то това трябва да е Илиян Илиев. Интересно как при него и Главата и Христов бяха на едно много добро ниво, а при нас???
Това изглежда е единствения печеливш ход на Гонзо, да се вземе треньор. Който евентуално да го спаси.
По-вероятно обаче е да е чужденец.



Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: lnglourious]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано20.10.11 14:21



Илиян Илиев е човека, не искам Мъри. Не е сега момента да застава начело на Левски пак.


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: falkenbach]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано20.10.11 14:34



Илиев е много капризен като човек и треньор. Не, че не искам да е начело на Левски -то всичко е по-добре от сегашния вариант, но не съм убеден, че конфигурация Гонзо/Илиев ще е печеливша.



Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: TCNQ]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано20.10.11 14:35



Чужденец е абсурд. В Булгаристан няма начин да прокопса - прекалено много задкулисни игри и интереси има. Кажи ми кой кадърен успя да се наложи и задържи ?
Само Люпко и то щото тогава беше Владо Грашнов начело на Левски.



Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: lnglourious]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано20.10.11 14:39



Хубавото на Мъри е че има авторитет на треньор постигнал нещо и едва ли ще позволи Гонзо да му се бърка в нещата толкова очевидно колкото на предните 2-3ма треньора. Досега под ръководството на Гонзо не сме имали авторитетен треньор, който да цени себе си като такъв и да не позволява намеса.

Лошото е, че не знам доколко Мъри също не е скъсал с реалността и доколко е готов да се развива, а не да лежи на стари лаври, каквито очевадни индикации имаше при напускането му на националния.

Аз продължавам да смятам, че организационно и планово нямаме никаква идея за развитието на клуба и май това трябва да тръгне от директора и треноьра заедно, не съм сигурен че Мъри ще е достатъчен в това отношение.



Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: falkenbach]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано20.10.11 14:42



Да кажа и аз 2 думи, кво като съм чорбар. Илиев не е вариант. Добър треньор е само по вестниците, но не и по визитна картичка.
Мъри е по-добрия вариант. Познава обстановката при вас, натрупа солидни познания.

Въпроса е обаче не кой е треньора, а какво мисли собственика да прави с отбора занапред. Вярвайте, че и Гонзо щеше да стигне до четвъртфинал в ЛЕ при други обстоятелства.



Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: dany_m111]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано20.10.11 17:29



Дани,
Как го виждаш Гонзо да се остави някой друг да му се меша в работата? Ако ще и Фъргюсън да е, все тая. Нашето момче от Пловдив просто трябва да се засили с 300 километра по магистралата и да гледа мачовете по телевизора от града на тепетата.
Колкото по-далеч от Левски, толкова по-добре.
Пълни нещастници, този Батков сляп ли е, тъп ли е, на кафяво ли е да проумее елементарното. Не знам защо продължавам да си го причинявам и докъде ще го докарам с тези нерви дето ги хвърлям по отбора.
Едно си Гонзо знае и това е... никакъв шанс за промяна.
Относно Стоилов си мисля, че е твърде несериозно да се връща в Левски. Той изкара достатъчно, трябва нов човек. Някой, който да работи наистина самостоятелно и да гледа не само западнали звезди от запада, а и момчета от школата.
Но какво си фантазирам, а не работя. Само си хабя клавиатурата, а и тя пари струва. Гонзи ще си стои начело, адвокатчето ще се радва на измислени победи, а ние ще си късаме нервите....
Наистина приятели, не виждам смисъл да пиша вече по темите тук. Ще си пиша само прогнозите и това е.
Огорчен съм наистина много!!!



Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: goro_levskara]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано20.10.11 17:40



Споко, баце. Ще се оправят нещата. Може пък Батков да ни зарадва с една продажба на клуба по нова година. Иначе си мисля, че на отбора е нужен Сираков. Каквото и да си говорим Наско е точния човек, който трябва да вземе властта на Герена. Дали със Стоилов или без, но Сираков е човека.

Редактирано от lnglourious на 20.10.11 17:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.