Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 04.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано26.10.11 14:41



Не, че няма истина в част от думите ти, но както и да е. То май тука ще излезе вярна поговорката:

„Ела, зло, че без тебе още по-зло"



Поздрави.



Тема Re: Две интересни интервюта от днес...нови [re: lnglourious]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано26.10.11 16:39



да, според мен е ясно, че Стоилов се връща като старши.
но и аз се чудя, защо не идва по-рано. особено сега, ако случайно паднем от чорбата според мен е задължително идването на нов човек


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Две интересни интервюта от днес...нови [re: falkenbach]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано26.10.11 17:29



Сега го слушам Батков по Гонг и каза, че още не е взел решение. Може би ще изчака да види резултата от дербито и как ще завършим първия полусезон и ще решава.

Редактирано от lnglourious на 26.10.11 17:29.



Тема Re: Две интересни интервюта от днес...нови [re: lnglourious]  
Автор TCNQ ()
Публикувано26.10.11 18:45



Ей, Богу, ...
това чух, и лафове от общ характер.



Тема Re: Две интересни интервюта от днес...нови [re: lnglourious]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.10.11 19:33



Гонзо няма работа в ръководството, както и Стоилов кто тренер.



Тема Re: Две интересни интервюта от днес...нови [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано26.10.11 19:47



+1



Тема Re: Две интересни интервюта от днес...нови [re: Vendome]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано26.10.11 21:18



и аз братле смятам, че трябва да има изцяло нови хора, но въпреки това е по-добре да дойде Стоилов, отколкото Гонзо сам да продължи да води отбора


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Две интересни интервюта от днес...нови [re: falkenbach]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано26.10.11 21:24



Именно и аз това щях да напиша. Такива са реалностите и вариантите в момента. То ако е за желания и аз смятам, че Кр. Роналдо може да ни реши проблема по крилото, а Тери и Рисп да са централна двойка защитници.Тогава няма и да е нужно да има друг треньор щото ще бием убедително.



Тема Re: След интервюто на Мъри за Гонг...нови [re: lnglourious]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.10.11 10:35





DAJ BOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Феновете по цял свят се държат идиотскинови [re: lnglourious]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано27.10.11 12:07



Примерно в момента феновете на Челси протестират и искат да разкарат Абрамович

При 2те години без титла даже имаше плакати срещу него което е абсурдно?Отбора губи по 50/100 милиона на година които Роман покрива дава пари за селекция и всички и тези пак реват-Ако той се разкара с дълговете които Челси има и заплати срещу приходи се отива към един бърз фалит

Манчестър Юнайтед-ОТбора спечели ШЛ след това финал за ШЛ. 2/3 титли за 4 години и пак протести срещу Глейзър

ЦСКА- След ерата Мултигруп и мизерията при Пенев ни взима Черепа. Борим се за титла всяка година през година сме шампиони и феновете го псуват и накрая го изгониха .От тогава не сме прокопсали за 4 години 1 титла имаме и то беше при Лупи.

Левски- Последните 7/8 години сте най добрия български отбор. Дубали ала бала 1/4 финал УЕФА Групи на ШЛ и накрая Батков пак ви е виновен.

Един вид не давал достатъчно за трансфери и некви безумия. Тодор е мечтан собственик , но ще го разберете като абдикира и ви вземе примерно Вълка или Тимаджий или нещо подобно. КОито ще скъсат джоба и ще решат , че не е лошо да падате с 3:0 от Миньор на Герена да се върже бюджета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.