Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 28.04.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Левски-Монтана 1-0  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано21.08.11 21:24



Моля коментари.....аз се въздържам.
Но все пак единственото положително е надигането на феновете и гърбовете на сектор Б. Иначе Батков побърза да се качи в колата. Горкият човечец, едно нещо трябва само да направи...



Тема Re: Левски-Монтана 1-0нови [re: goro_levskara]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано21.08.11 21:42



Рутинна победа. Изпуснахме да биеме с 4-5 гола - нормално за такива спаринг мачове.



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: Левски-Монтана 1-0нови [re: bluefan]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано21.08.11 21:48



Блуфи баце, кефа ти се истински....В ужасен за отбора момент успяваш да се усмихваш и да пазиш спокойствие. Аз сериозно се замислям дали да спра да ходя по мачове. Все си мисля, че на някой мач ще получа някакъв здравословен проблем, причинен от нерви и ядове с играта на отбора...



Тема Re: Левски-Монтана 1-0нови [re: goro_levskara]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано21.08.11 22:10



играем като Милан по времето на Ариго Саки, пестеливо с непробиваема защита и резултати по 1-0.

Загуби като от ЧМ са случайност. Аз толкова силен Левски не съм и мечтал да видя ...догодина не ни мърда поне 8 или 4 финал за ШЛ. Игра на скорост, изненада с едно докосване, супер остри нападатели, които не могат да бъдат спирани освен с много дузпи.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»

Редактирано от pirx на 21.08.11 22:27.



Тема Re: Левски-Монтана 1-0нови [re: goro_levskara]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано22.08.11 09:42



Няма какво да се коментира. Време е адвокатът на дявола да смени генералния мениджър.



Тема Re: Левски-Монтана 1-0нови [re: goro_levskara]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.08.11 10:00



Започнахме мача добре, на скорост, което бързо даде резултат. След това се получи отпускане, като май решихме, че Монтана сами ще си набутат още 3-4 гола, изтърва Цветков идеално положение за 2:0, после и Йовов направи коронния си номер със 100 % пропуск. И после дойде мъката...
Гонзо е прав, че имахме още 2 чисти голови положения, които техното вратарче отрази, но въобще не бе, твърдейки, че Монтана се били затворили!!!
Виждах как ни изравняват, и честно, искаше ми се да стане, за да спрем с тази агония!
Играхме бавно, след центъра нямахме идея как да си продължим играта, Калво бе искрата, но загасна в хода на мача. В завършващата фаза направихме един куп грешки, отзад бяхме паника отново.



Тема Re: Левски-Монтана 1-0нови [re: goro_levskara]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано22.08.11 10:27



ако играем така и срещу Ботев Враца е по-добре да се смени гл.мениджър, защото след това има пауза 2 седмици и гостуване в Перник, домакинство на Селтекс, гостуване в Разград, домакинство на Локото и гостуване на Херо.

с такава игра и с гонзо начело ще ни разкрият и още след 9-тия кръг няма да имаме шансове за титлата.


NO GODS, NO MASTERS!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.