Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 02.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема понеже при решен мач не се коментира съдиятанови  
Автор TCNQ ()
Публикувано06.03.11 19:38



Сега 2 положения второто с Локото абсолютно безумни засади!!! На Гара-та и после на Веско, който излиза от поне 15 метра отзад! Да не говорим, че и Видович не бе в засада!
И А генов ни поряза с чорбата - свири до 60а мин всичко за тях, нашари ни с картони първото за щяло и нещяло!!! Е сега и този дебил ни дава трети смешен жълт картон!
Ние че сме зле, зле сме, но защо да се осигуряват десетина точки комфорт на латекса????



Тема Re: понеже при решен мач не се коментира съдиятанови [re: TCNQ]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.03.11 20:45



Ахахахах, порязъл ви Генов в мача с ЦСКА? С кво ви поряза - че не хвана да изгони Минев, дето не стига че редовно влиза с резачката, ами и говори непрекъснато? Или че пожали Милиев, дето фаулира излизащ сам срещу вратаря Тошко Янчев? Дебели очила, много дебели ...




Тема Re: понеже при решен мач не се коментира съдиятанови [re: alessandron]  
Автор TCNQ ()
Публикувано06.03.11 21:52



Аре бегай бе свиня, какво се обаждаш неподготвен?
За какво даде картон на Дарко? За неправилно дишане сигурно - не за спорна, а топката бе у нашия. Или ми говориш за 70а минута...
Колко фаула даде за нас, и колко за вас първото? И колко бяха безспорни?
Ами ходи на баня, или се съобразявай, че тук е клуб Левски и не се обаждай!
Ако имах нужда от "мнението ти" щях да пиша другаде!
Дейба и смешните свинье, да не мислиш, че сте нещо кой знае какво?



Тема Re: понеже при решен мач не се коментира съдиятанови [re: TCNQ]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.03.11 22:25



Свиня на майка си можеш да викаш, нито съм те обидил нещо лично, нито ти оспорвам мнението за днешните ви картони - оспорвам го за дербито. Аз не мисля, че ние сме нещо велико, смешното е, че ти май си си повярвал нещо.




Тема Re: понеже при решен мач не се коментира съдиятанови [re: alessandron]  
Автор TCNQ ()
Публикувано06.03.11 22:31



ти си си свиня, какво скачаш???
Генов ви удари две рамена в дербито, или ще го оспориш?



Тема Re: понеже при решен мач не се коментира съдиятанови [re: TCNQ]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.03.11 22:36



За кои две толкова невероятни рамена ми говориш? И ти ще оспориш ли нарисувания червен на Милиев? Както и на Минев в калабалъка (втори жълт за провокация и подритване т.е. удар без топка), дето го отнесоха Йовов и Тонев?




Тема Re: понеже при решен мач не се коментира съдията [re: TCNQ]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано06.03.11 22:39



Все ми се струва, че всички сме хора на този свят


Заеби го Генов. Подпрял, неподпрял, нас ни подпряха с 3 гола насред Герена. Няма смисъл да търсим вината някъде другаде. Тя си е на Гонзо и Ясен изцяло.

Редактирано от lnglourious на 06.03.11 22:39.



Тема Re: понеже при решен мач не се коментира съдиятанови [re: TCNQ]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано06.03.11 23:17



Абсолютно си прав, копеле...
Вече 17 кръга търпим съдийски произвол и въпреки това все още сме втори...
Добре, че със селяните ще свирят чужденци да ги ебеме и за купата и първенството...
И това БФС ни слага всеки втори мач в понеделник, дейба лайнарите гнусни, искат да играем без публика, аме не са познали!
После разправят, че било, за да си почиваме повече - смешници !!!
Не са познали с кого да се ебават !
Левски това е България !
Дубъл и купа тази година и после в лигата ще играем пред 40к на Васил Левски (опс, пардон в Ловеч, той националния нема лиценз).
Тодор Батков доживот президент на Левски!



Тема Re: понеже при решен мач не се коментира съдиятанови [re: lnglourious]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.03.11 13:01



Съдийски грешки има навсякъде, в друг клуб коментирах последните 2 загуби на МЮ, където бяха фрапантни.
Да, основната грешка си е нашата игра със съответните отговорници за нея, но според мен е редно да се гледат всички участници в мача. Демек и съдиите.
Защото вчера мача бе решен през първото полувреме, но второто очевадно се бутаха докото да се върнат в мача, респективно да не би да вземем да им вкараме трети гол!
И защото през първото полувреме Генов тъничко буташе свинете - пресилени картони за нас, всяко техно падане - фаул, при обратната ситуация - тц, а после нямаше вече за какво, даже и обърна свирката при 0:3 в няколко ситуации.
Той затова Зума не ги ще тези, опитните съдии като ветеринаря! А от човек като пловдивската легенда може много да се учи!
Коментарът ми за двата ни мача досега е - трагедия! Този Матондо някой разбра ли защо е взет, къде искат да играе?


Но пък ми хареса младото вратарче - не че имаше много работа, но при 3е ситуации пред нашата врата се намеси категорично, само веднъж увисна на центриране.



Тема Re: понеже при решен мач не се коментира съдиятанови [re: shevchenko]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.03.11 13:02



Като нямаш какво да кажеш в този клуб, защо пишеш? Да видим, че имаш трети клас ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.