Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 18.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Трансферна зима 2010/2011нови  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано18.12.10 01:21



започва се, нека пишем повече факти и по малко жълтини и все пак :

Левски договори първото си зимно попълнение
Отборът на Левски на практика вече има първото си ново попълнение. Гонг научи, че „сините” са се сдобили с вратаря на Видима Пламен Илиев. Стражът направи добра есен, а вече е и младежки национал на България.

Илиев изигра впечатляващ мач срещу Левски в Севлиево, който „сините” взеха с 2:1, но направиха куп пропуски, част от които именно заради младия вратар.

На този етап Илиев ще заеме мястото на Цветан Димитров, който ще играе под наем в състава на Калиакра Каварна.

Към днешна дата, като абсолютен фаворит за титулярното място се очертава Божидар Митрев, който вчера изигра силен мач срещу Спортинг.


източник гонг



Тема Re: Трансферна зима 2010/2011нови [re: rogach]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.12.10 07:57



Аз не рзбирам какъв е смисълът пак да купуваме пак резервен вратар.



Тема Re: Трансферна зима 2010/2011нови [re: rogach]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано18.12.10 16:18



не мога да разбера този ход.
явно ще залагаме на 3ма равностойни вратари пък барем излезе нещо поне от един.


NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re: Трансферна зима 2010/2011нови [re: Vendome]  
Автор Suprs (ентусиаст)
Публикувано18.12.10 18:17



Е, едно е да купиш резервен вратар на двайсе и кусур години, друго е да купиш 18-годишно момче, за което се надяваш, че ще се развие в класен вратар. Аз съм доволен от този трансфер, но си прав, че това не променя факта, че нямаме класен титулярен вратар.



Тема Re: Трансферна зима 2010/2011нови [re: Suprs]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.12.10 18:24



Ако погледнем реално, Митрев и Акалски са млади ватари, но с този трансфер не си осигуряваме спокойствие на този пост. Според мен трябаше да вземем Борел.



Тема Re: Трансферна зима 2010/2011нови [re: rogach]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.12.10 11:33



Според мен фанфарите по това момче са доооста по-големи, отколкото трябва. Гледах го в два-три мача и е фрапиращо колко зле се представя на центрирания - стара слабост на българските вратари, особено на тези, които минават през Левски. Не мисля, че от този трансфер печелите качество, дори и в перспектива, защото Митрев и Акалски като години не са толкова далеч от това момче, а смея да кажа и като качества.




Тема Re: Трансферна зима 2010/2011нови [re: Vendome]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано19.12.10 14:45



От чужденец няма никакъв смисъл щото ако не е титуляр няма да стои тука изобщо. А ако играе добре като тотуляр ше е за 1 сезон макс и после трансфер и отново дупка на тоя пост.

Животът е болка, от която мога да те лиша


Тема Re: Трансферна зима 2010/2011нови [re: bluefan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.12.10 17:02



Така е, ама освен Борел не се сещам за друг вариант.



Тема Re: Трансферна зима 2010/2011нови [re: rogach]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано19.12.10 17:44





Малоумна история. За Балтанов както и да е, обаче на Щърков никакъв шанс не му дадоха. Едиствено срещу Спортинг и той си се представи на ниво.



Тема Re: Трансферна зима 2010/2011нови [re: rogach]  
Автор melron (съзидател)
Публикувано20.12.10 09:54




Някой гледал ли го е? Нещо много го хвалят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.