Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 18.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Трансферните слуховенови  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано16.11.10 09:48



Вече сме към края на полусезона и слуховете за наши играчи започнаха, а в кризата всеки футболист се продава. Вчера всички сайтове препечатаха турските медии за интереса на Галатасарай към Дембеле, а днес Мирчо Димитров казва, че зимата ще се преговаря с руски клубове за Жо. Отделно от това някои играчи ще се предостъпят на Калиакра. Ясно е, че ако има добра оферта никой няма да бъде спиран, но се надявам поне Дарко да остане и задължително да вземем прилични играчи на мястото на продадените.
От друга страна май сме закъснели за Карвальо от Локото, но пък Славия постави цена на М'Боли и може да се задвижи нещо в тази посока, въпреки че аз съм песимист. Явно ще си разчитаме на Киро и Божо. Гошо също е пътник...

Нова Генерация завинаги...

Редактирано от lnglourious на 16.11.10 09:50.



Тема Re: Трансферните слуховенови [re: lnglourious]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано16.11.10 10:09



мда при добра оферта Гарата си заминава, това май на всички ни е ясно. С Иса и без Жо отборът ще е доста беззъб, а с цедкавата защита (14 мача 15 допуснати гола за първенство) нищо добро не ни чака. Карвальо го изпускаме, а мнението ми е ,ч е Акалски е по-добът от Мболи. Дано не съм прав, не ако разпродадем отбора и не стегнем защитата (15 победи с 1-0 или евентулано някъде равен) ако вземем 2-3 място ще е успех.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Трансферните слуховенови [re: lnglourious]  
Автор TCNQ ()
Публикувано16.11.10 10:23



незнам защо, но си мисля, че зимата още поне двама от Локо Пд ще акостират при нас, имайки предвид добрите контакти на Гонзо и Ясен там. Коко Динев не е вчерашен...
Мболи надали ще да дойде при нас



Тема Re: Трансферните слуховенови [re: lnglourious]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано16.11.10 11:19



Не вярвам да продадем Гарра, Жо може би, но за него ще се намери заместник лесно.

Видно е, че ни трябват нови вратар, десен бек, централен защитник (два броя), офанзивен халф и нападател. Само, че надали ще вземем повече от четирима. Този Костов от Пирин е добра опция. Карвальо от Локото не ме кефи и добре, че не го взимаме. Надявам се Заберски да ни изненада приятно с чужденци, защото у нас почти не се сещам за качествени футболисти.

И едно пожелание - Ясен да бъде сменен през зимата.



Тема Re: Трансферните слуховенови [re: Vendome]  
Автор Suprs (ентусиаст)
Публикувано16.11.10 12:05



Защо ни е пък десен бек, по-скоро ляв за резерва на Веско.



Тема Re: Трансферните слуховенови [re: Suprs]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано16.11.10 12:40



А резерва на Мулдер? Сержиньо може да играе при нужда ляв бек.



Тема Re: Трансферните слуховенови [re: Vendome]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано16.11.10 12:46



Станчев си е добре за резерва, особено както по всичко си личи напролет ще играем само у дома.

По-скоро ни трябва още един централен защитник или СГ да играе трайно отзад с Милиев и Иванов резера + задължително ляв (Щърков явно не става).

Ако играем само за шампионат + купа с тези играчи става, но за атака на ШЛ си трябва още половин отбор.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Трансферните слуховенови [re: pirx]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.11.10 16:59



Акалси по-добър от Мболи? Е тук няма как да не се загърча в див смях, извинявай

Когато Кирчо Акалски вземе да излиза и най-важното, да лови топката на центрирания, тогава ще си говорим.




Тема Re: Трансферните слуховенови [re: Vendome]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано17.11.10 09:21



Бе той Сержо може да играе навсякъде, но хайде няма нужда, нали. Дай да си вземем ляв бек като хората - определено има нужда.

Нова Генерация завинаги...

Редактирано от lnglourious на 17.11.10 09:21.



Тема Галин Иванов...нови [re: lnglourious]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано17.11.10 09:23



Пак се пусна слуха, че ще го взимаме. Този път на мястото на Слори. То периодично все се пускат слухове за него, но аз лично не вярвам. Венци ще иска пари, които не можем да извадим пък и аз не съм убеден, че пича си струва цената.

Нова Генерация завинаги...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.