Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 13.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Докога Митрев?нови  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано25.10.10 23:22



по-слаб вратар да е налаган в Левски не си спомням от времето на Олег Моргун!!! кошмарна реакция при първия гол (слабо наредена стена), второто към края докато се колебаеше да излезе при една топка, Тодоров за малко да вкара, а при поредната рехава стена при фала на Янев и последвалото меле падна гола. При него вместо да излезне по-бързо и да предвиди ситуацията, той махаше с ръце като регулировчик. Не знам какво трябва да стане,за да го махнем изобщо от отбора. Да се пробва Акалски и това е- ясно е,че и Урсула вече не е за титуляр- просто и двамата нямат никакво самочувствие, а за вратарския пост това е решаващо...
Иначе нормален мач със селяните- лежане, бутане, кюскане, измекярщини... не ми се коментира чак. Кур и за съдията, който изпусна мача както винаги.

САМО ЛЕВСКИ



Тема Re: Докога Митрев?нови [re: A.Agassi]  
Автор TCNQ ()
Публикувано25.10.10 23:28



Стената е виновна за първия гол, Митрев - не, видя се, че бе бесен за дупката в стената!



Тема Re: Докога Митрев?нови [re: A.Agassi]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано25.10.10 23:36



Докога Петков? Докога Митрев ? Ако пуснат Акалски и за него така ще се питаме след време. За съжаление в Бг за момета не виждам по-свестен вратар от нашите. М'Боли ми се струва непродаваем тук.

Нова Генерация завинаги...


Тема Re: Докога Митрев? [re: lnglourious]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано25.10.10 23:44



Здравко Чавдаров.





Тема Re: Докога Митрев?нови [re: A.Agassi]  
Автор bluefan (нат. БИГОРЕКСИК)
Публикувано25.10.10 23:54



Пичове, аз си мисля,че въпроса след тоя мач не е докога Митрев, не е Докога Петков, не е Докога съдията ше бута Латекс и не е Докога ше падаме винаги с гол накрая от тия клоуни от село...Както казваш това беше нормален мач със селяните на лежане, бутане, измекярщини и гонене на минимум 1 наш футболист.
Истинския въпрос за мене в случая е: Докога ЛЕВСКИ ше излиза пораженчески и на принципа "ако вземем нещо вземем, ако не вземем не е фатално"? Ясен Петров още колко мача са му нужни начело да разбере,че за ЛЕВСКИ не е нормално да е доволен на хикс или да се радва,че загубил достойно от едно провинциално и никакво отборче от далечен край. Още миналата седмица от треньорското ръководство почнаха с мишкуването как хикса ни устройвал и как и да сме паднели нямало да е фатално. Сега повреме на целия мач също бяха ок със случващото се и смени не бяха нужни явно освен дежурното влизане на Киров/Огнянов. (някой да ми припомни 1 силен мач официален на некой от тия 2мата) ЕЙ БОГУ, за кой ли път чакаме да ни вкарат гол за да направиме смяната в...89тата минута! Защо да се пуска креативен играч като Кривия нали хикса е отличен резултат...гледай му интервюто на тоя мамин златен треньорчето ни - той беше толкова доволен от себе си,че загубил достойно и в последната минута едва ли не...алоооооооо МИШОК, БОКЛУК - ти си в ЛЕВСКИ бе не в селско отборче от родния ти край да ти еба путката майчина.



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: Докога Митрев?нови [re: croesus]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано25.10.10 23:59



Баце, тоя само заради тъпа физиономия нема да го взема, честно. Па ако ще и да е с рефлексите на Брус Лий



Нова Генерация завинаги...

Редактирано от lnglourious на 26.10.10 00:00.



Тема Re: Докога Митрев?нови [re: A.Agassi]  
Автор falkenbach (ракия по пладне)
Публикувано26.10.10 01:14



не съм съгласен с оценката ти за митрев. за първия гол стената беше разредена, за което не беше виновен той. а за втория си беше колективна грешка на защитата изцяло.



Тема Re: Докога Митрев?нови [re: A.Agassi]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано26.10.10 01:50



И при двата гола си мисля, че Митрев можеше да се намеси не като посредствен вратар от дъното на А група, а като вратар който съотвества на класата на Левски! Незнам как се е видяло по телевизията, но и при първия и при втория гол ако се беше разпънал до край, щеше да ги спаси. Аз други опасни удари не видях, освен когато сбърка при едно остро подаване и за малко да ни вкарат и там.



Тема Ако се сещаш той не вижданови [re: Roonex]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано26.10.10 01:57



При удара на първия гол и дупката в стената това му е сляпо место .

Такъв удар се парира от стената ти не го виждаш докато не мине и вече е твърде късно.
Човека очакваше да се удари в стената и толкоз..

П.С На Ван Дер Сар вкараха същия гол стената се разтрови и топката влезе и нямаш време на реакция.

За втория гол немаше нужната реакция , но пак не очакваше да се стигне така.Да не говорим , че Тодоров без да иска я ритна така високо

КОСМОС


Тема Re: Докога Митрев?нови [re: lnglourious]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.10.10 09:14



Чужд вратар и централен защитник са ни крайно необходими през зимата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.