Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 24.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ебаси калната старица!!!нови  
Автор RlCHARDLONG (АBeautifulMind)
Публикувано04.10.10 04:59





Жалки думи на една жалка деменция! Нормално е да хвали бившия си тъпкач, но как може толкова злоба и жлъч по куп други хора и толко самохвалство? Да не говорим че обвинява Гунди за смъртта на Котков, тя била ли е в момента на катастрофата, видяла ли е обстоятелствата около нея? Нали може Котков да е разсеял Гунди в мига преди удара - "ей виж тва там", например... Всичко се случва, как може такива жалки думи обаче, и то близо 40 години след смъртта им? Тая цел живот в злоба е тънала, заеби, и не знам каква пропаганда е имало за Гунди, че стадиона е кръстен на него, но от родителите си знам че Гунди е бил РЕЛИГИЯ приживе, и че от двамата с Котков той е имал далеч по-голяма популярност! Тя явно е пропуснала този факт!

Огромен срам за нея, че се опитва да настрои хората срещу Гунди и постига същия ефект срещу бившия и мъж, защото и двамата са били, са и ще бъдат идоли и легенди на ЛЕВСКИ! Срам!

Редактирано от RlCHARDLONG на 04.10.10 05:00.



Тема Re: Ебаси калната старица!!!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано04.10.10 09:10



Ей Ричка,
Не вярвай прекалено на вестниците на резаните. Може половината неща да са верни, а може и да не са. Когато го чуеш от нейната уста, тогава можеш да правиш изводи.
Идеята на турския вестник е да възвърне позициите си от преди 1-2 години, когато наистина продаваха. А точно с такива статии опитват да постигат това.
Хубаво е, че хората започват да прогледват и да се ориентират към по-сериозна преса....



Тема Re: Ебаси калната старица!!!нови [re: goro_levskara]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.10.10 10:07



Коя е по-сериозната преса? Труд и 24 часа са баш жълти вестници. У нас сериозна преса няма.



Тема Re: Ебаси калната старица!!!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.10.10 10:08



Нека да сме коректни - Котков е легенда на Локомотив Сф, играл е в Левски, но за 2 години не се става легенда на Левски.

Тая, че е изтъкана от злоба и плещи глупости, така е. Обаче е права, че Котков остана неглижиран в цялата тази история, а той не го заслужава, защото е един от най-великите бг играчи.



Тема Re: Ебаси калната старица!!!нови [re: Vendome]  
Автор Alabao13 (crisalida)
Публикувано04.10.10 10:59



Според мен има 1-2 светлини в тунела - от вестниците - Сега, а от списанията - ТЕМА.



Тема Re: Ебаси калната старица!!!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Alabao13 (crisalida)
Публикувано04.10.10 10:59



Не вярвай много на вестниците.



Тема Re: Ебаси калната старица!!!нови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.10.10 11:02



Сега имат попадения, но ако още са собственост на Райчев и Стойчев, не мога да ги чета.

Капитал и Дневник толкова свалиха нивото, че сега само в нета ги гледам. Не си заслужават парите.

Тема ги четях едно време, отдавна не съм ги купувал. Най-добре си е Иконъмист и друга сериозна западна преса.



Тема Re: Ебаси калната старица!!!нови [re: Vendome]  
Автор Alabao13 (crisalida)
Публикувано04.10.10 11:07



Веж сега, СЕГА си сравни с останалите и ще видиш, че са светлинни години по-добре поне као поднасяне на новините + че има интересни истории в стил "да научим нещо ново и интересно (съботните им броеве)". Аз всъщност само тогава изобщо си купувам вестник - в събота. Иначе за ТЕМА - ти си предпочитай Икономист, никой не ти пречи, но в Икономист не пише за БГ, а това е интересното - все пак говорим за бг преса. Ако ще си мерим м/ународните - е друга бира. Но за да задоволи човек нуждата си от свястна бг преса - за мен това са двете неща, които си струва да чете - всичко останало е боза. ТРУД и 24 часа - в особено непоносими размери.

За Капитал и Дневник си прав - още повече, че темите на Капитал и ТЕМА се припокриват, но ТЕМА са по-обективни. Все пак ги чета от 2002, вервай ми - все още стават.





Тема Re: Ебаси калната старица!!!нови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.10.10 11:19



Да си кажа честно, новините си ги знам, а изводите предпочитам да си правя сам, отколкото да ми ги дава някой платен драскач, особено в ляв вестник (Сега).

Всъщност пропуснах Гласове - там намирам интересни материали. Ще си взема Тема, за да видя, какви ги творят.



Тема Re: Ебаси калната старица!!!нови [re: Vendome]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано04.10.10 14:03



СЕГА от доста години е еднолична собственост на Сашо Дончев. Райчев го изгониха може би през 2005-2006. Като изключим газовите теми е на прилично ниво.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.