Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 17.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Болезнено приземяване  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.10.10 09:24



Първо ще започна с Петков. Да, виновен е за три от головете, но и без тях си падахме, само, че с по-малко. Причините за загубата са главно три:

1. Тактиката на треньора, излязъл с мисълта да паднем само с 1-2 гола и да не атакуваме изобщо.
2. Слабата и необиграна защита. Иво Иванов е дупка и ще си остане такава.
3. Тоталната безидейност в атака.

В крайна сметка, макар и болезнена загубата ни приземи и показа, че сме все още един малко над посредственото ниво отбор, който тепърва трябва да се доизгражда и развива. Колкото до вратаря, както казва Дани, първо трябва да сменим Михайлов-брат като треньор на вратарите, после да пускаме като за начало Акалски и да търсим още един вратар - Кунчев от Славия например. Петков и Митрев - аут.



Тема Re: Болезнено приземяваненови [re: Vendome]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано01.10.10 10:04



за мен причините са:

1. хаос и паника в защита, които се виждаха още срещу български посредствени отборчета...
2. Петков, чиято форма се виждаше още срещу български посредствени отборчета
3. тактиката - това ме изненада най-много от всичко - не може да имаш 15 успешни мача с тактика с много влизания по крилата, и вчера да нямаме нито едно(това е буквално - НИТО ЕДНО). Всичките ни крила, от Жоазиньо, през Дани Младенов до Слори и Киров се забиваха навътре към центъра по някаква необяснима за мен причина. Отделно халфовете бяха тотално размазани и изнасянето ни се състоеше в дълги топки от защитата към Дембеле, па там каквото стане.

Дано тоя мач е отрезвяващ, а не разбиващ за психиката на отбора...



Тема Значинови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.10.10 10:08



гледам напускали сте теми тук, нормално след снощи. Обаче реално мача със Спортинг нищо не променя за вас като ситуация - никой тук не е очаквал да вземете нещо в Португалия (изключвам фенските прогнози, които са задълже за имидж АМГ

), така че дали с 1:0 или 5:0 сте загубили все тая. Ти самият си го казал - на вас точките ви са в София плюс евентуално взимане на нещо в Белгия. Аз лично мисля, че максимумът ви е още 5 точки (Х с Лил тук, Х с Гент там, победа над неиграещия за нищо Спортинг тук), което като нищо е достатъчно за второ място. Въпросителната ще е Лил - тях трябва да преборите в директните мачове. А иначе проблемите ви в защита и на вратата бяха ясни - трябва да намерите решение на вратата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!!




Тема Re: Болезнено приземяваненови [re: Vendome]  
Автор Aл BundyМодератор (Capitan)
Публикувано01.10.10 10:10



Тактиката си беше като са всеки друг мач. Къде видя страх ? Дембеле в центъра, Дарко зад него, Жо и Младенов по крилата.
Кажи сега пак, че трябва чужденци за защитници :)
Иначе съм съгласен за вратарите и треньорите им.

Show Must Go On...


Тема Re: Болезнено приземяваненови [re: Aл Bundy]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.10.10 10:11



На хартия беше така, но реално бяхме плътно прибрани до центъра и рядко имаше набези.



Тема Re: Болезнено приземяваненови [re: dany_m111]  
Автор Aл BundyМодератор (Capitan)
Публикувано01.10.10 10:14



..Отделно халфовете бяха тотално размазани и изнасянето ни се състоеше в дълги топки от защитата към Дембеле, па там каквото стане...
Ми срещу нашите халфове имаш Маниш и Сапатер ти какво си очаквал ?

Show Must Go On...


Тема Re: Болезнено приземяваненови [re: Vendome]  
Автор Aл BundyМодератор (Capitan)
Публикувано01.10.10 10:14



И на Дани му казах, че играеш толкова колкото ти позволи противника, баце.

Show Must Go On...


Тема Re: Болезнено приземяваненови [re: Aл Bundy]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.10.10 10:16



А не трябват ли?

Мулдер му се случи най-сетне по-слаб мач (нормално, един на десет), а на другите ви защитници един силен от началото на сезона да се е случил? Такъв хаос в защита само по мачовете в махалата съм виждал ...




Тема Re: Болезнено приземяваненови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.10.10 10:23



Ние ще се обиграваме (според някои клубари), а според мен просто си нямаме класа. Само с Мулдер не става (той пък взе, че направи слаб мач). Милиев и Иво Иванов са средняци. Особено втория, който е дупка във всеки мач.



Тема Re: Болезнено приземяваненови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.10.10 10:25



И според мен по скоро не става, поне от това, което виждам. Но наистина е редно да им се даде един пълен сезон.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.