Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 18.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Колко е готино като картата се обърне...нови  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано20.09.10 20:13



Чета сега от Черно море недоволстват от съдията, от дузпата от отсъжданията....
Спомням си един мач за купата предния сезон, когато на същия този стадион порязан беше Левски. Ама тогава и съдията и отсъжданията си бяха наред и от варненския тим си мълчаха, въпреки че всички видяха колко чист беше гола на Левски.
А сега направо са най-порязания отбор на света, че на Левски са отсъдили дузпа, а на тях не. Ами да всичко на този свят се връща и Черно море го разбра това най-добре.
А иначе бих препоръчал на телевизиите и на БФС следващия път да направят мачовете на Левски във вторник примерно, или в четвъртък. А, а може и в петък сутринта...
Не можах да разбера защо партията ги сложиха да играят в неделя , а нас в понеделник. Те имаха също мач в Европа даже и бяха гости. Но не, много по-интересния мач във Варна трябваше да се играе по никое време и по никой час в работния понеделник.
Яд ме е мамка му, това да си в някакъв офис, да ти засича постоянно компютъра, антената на радиото да се гаври с тебе, постоянно да ти звънят някакви телефони точно на най-интересния момент от мача, да не можеш една бира да пийнеш...да живеят тея дето са правили програмата...





Тема Re: Колко е готино като картата се обърне...нови [re: goro_levskara]  
Автор Aл BundyМодератор (Capitan)
Публикувано20.09.10 20:35



Това е посъвместно в България. Когато някой бучи всички си траят и му гледат сеира. Миналата година когато нас ни режеха и искахме конгрес чорбарите, латекса и морето си траеха като ... и се кефеха. Сега се обърна палачинката.
За мача с морето наистина е уникална глупост да се играе в работен ден от 16 часа. Обаче тука псувните са за БФС и не заради програмата а защото много отдавна трябваше да се задължат футболните клубове от А група да имат осветление. Тогава този мач във Варна щеше да се играе от 8 вечерта и всички щяхме да си го гледаме вместо да се пулим пред радио-апаратите в колите.

Show Must Go On...

Редактирано от Aл Bundy на 20.09.10 20:37.



Тема Re: Колко е готино като картата се обърне...нови [re: goro_levskara]  
Автор TCNQ ()
Публикувано20.09.10 20:42



Гледах второто, поне 2 директни червени картона не им даде, дузпата - 70 %, но много повече - да. Дарко пръв стигна до топката, но Пиргов ведно с краката му я изби - за мен е фаул, в полето: дузпа.
Много ни ритаха, все едно не са от Варна, а от Кьорсокак! Селяни!
Както Гонзо е казал, след 2:0 е трябвало да ги резнем с трети и да си ебат майката!
Междудругото, Варна ме разочарова със селяндурщината, която все поече я пълни! Говоря като хора и град!



Тема Re: Колко е готино като картата се обърне... [re: goro_levskara]  
Автор Gara Dembele (God)
Публикувано20.09.10 22:42



Споко. Аз си бях в нас, цял ден си мисля за мача и като наближи ТОТАЛНО изключих,че има мач


Важното е,че ги сгазихме. Гледах интервю на вратарчето им тотален анонимник некой си дето броил колко дузпи са свирени за нас тоя сезон и философства как ако станеме шампиони по тоя начин шяло да бъде срам за България ахаххах ебати мижитурката наглец

Редактирано от Gara Dembele на 20.09.10 22:46.



Тема Re: Колко е готино като картата се обърне...нови [re: Gara Dembele]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано21.09.10 09:01



тоя е чорбе некадърник. Помниш ли миналия сезон Жо откъде му я набута? Просто не сме му приятни нещо...





Тема Re: Колко е готино като картата се обърне...нови [re: TCNQ]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.09.10 09:57



Варна запада.

За дузпата - от единия ъгъл сякаш няма, от другия май пък има. Не се вижда добре. Но сами сме си виновни, с тези безумия отзад, с които ги реанимирахме и дадохме повод на всички да ни плюят за дузпата.



Тема Re: Колко е готино като картата се обърне...нови [re: Vendome]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано21.09.10 10:50



дузпа има



«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»

Тема Re: Колко е готино като картата се обърне...нови [re: pirx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.09.10 10:53



От този ъгъл вече се вижда, че има дузпа.



Тема Re: Колко е готино като картата се обърне...нови [re: goro_levskara]  
Автор falkenbach (ракия по пладне)
Публикувано21.09.10 16:10



Колкото и да гледам за мен това е нарушение.

Вярно е, че се избива топката, но преди това Тасевски я е поел, а ония заедно с топката помита Дарко.

За мен това е повече дузпа, отколкото не е.

Примерно измислена наша дузпа беше тази срещу Миньор. Вярно, че на ония му се удря в ръката, но беше неволно, а и не следваше кой знае каква опасност.



Тема Re: Колко е готино като картата се обърне...нови [re: falkenbach]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано22.09.10 01:26



Гледайте повторението от гледната точка на съдията - 100% дузпа от този ъгъл на виждане.....от другите повторения....може и малко да се замислиш преди да се даде дузпа....но пак си я има




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.