Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 17.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Следеуфорично  
Автор TCNQ ()
Публикувано17.09.10 12:22



Победихме напълно заслужено, всичко друго би било несправедливо!
И двата им гола бяха случайни, нямаха чисти положения;
При първия топката тупна пред Гошо, това почти няма хващане, а и бе прецизно в гредата, вторият пък бе след супердосадна колективна грешка.
Гара освен гола имаше поне още 2-3 възможности: веднъж шутира над гредата с крак, удар с глава мина пак над гредата, веднъж излезе сам срещу вратаря им, на няколко пъти не успя да укроти сложни топки при извеждащи подавания;
Дани Младенов имаше прекрасна възможност да търси от центриране или Гара (на първа греда) или Жо (ако не се лъжа, може и Дарко да бе) на задна, а той я плясна в средата. Съдията не даде кристален фаул на линията на пеналта, при друг такъв позволи на стената да дръпне 1.50-2 м напред (Кривия би)... Въобще тези снощи можеше да ги насерем както Калмарите!
Но!
В интерес на истината не трябваше да им се предоставя владението на топката, и то в центъра и дори в нашата половина, пресата ни трябва да започва на 30-35ия метър от тяхната голлиния! Така позволяваме спокойното градене на противниковите атаки, и винаги бихме могли да бъдем неприятно сюрпризирани!
Говорено е много за централната ни двойка, тя и снощи не бе в типичния си вид, Иво Иванов трябва по-добре да се справя на "втория етаж"! А, и той имаше един шанс, но вместо в тяхната врата, с глава я изчисти към центъра!
Въобще, фаза "защита" куца на целия ни отбор - може би защото в БГ почти не ни се налага да го работим това нещо! Както целия отбор напада, така и целия се защитава! А в мача снощи отделни играчи направо се изключваха от това действие!
Грийн е перла, не само заради гола, но самичък му е повече от трудно! Да се надяваме, че и Слори ще ни вдигне класата!



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: TCNQ]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано17.09.10 13:39



Първият гол си е на Гошо и отчасти на Грийн (не го покри защото го нямаше Иво Иванов - съдията не го пускаше сумати време да влезе). На Гошо не му е за първи път да го изненадат от халите, а и тупалката си беше качествена.
За сега няма алтернатива (въпреки неадекватното поведение при центриранията) за вратар, Божката е трагичен, а да се рискува с Акалски на вратата не е момента.

Защитата явно това е стила на Ясен рита безцелно напред и не учсатва в изнасянето на топката. Иво е неориентиран но върши чудесна работа при високите топки, а и резна белгиеца точко когато бяха тръгнали да ни взимат страха с балтии.

Веско си го знаем играе на ниво. Шаки перфектен, това е защитникът, трябва да се мисли за двойка Милиев- Шаки.

Дъсти е вършачка, такъв бек в Бг не помня откога не съм виждал направо се чудя как е дошъл при нас за без пари.

Грийн обра всичко което може, но се вижда че сам му е трудно много класен футболист.

Дани Младенов пак прегоря, но играе със страшно желание и има хлаяб, много хляб в него. За Жо и Гарра няма какво да се коментира, Дарко явно не е много във форма.

Сашо показа,че годините нямат значение и ако Грийн му повярва малко повече или Шаки се изнесе леко напред при нападение да го покрива става много интересно.

Най НАЙ НАЙ важното, тренера и играчите показаха че имат топки. Този мач го взехме не защатото бяхме малко по-добри, а заради това че имахме левскарси дух. Не трябва да изпадаме в крайности. Бихме един приличен отбор, но има още много да се работи. Атмосферата натерена и в съблекалнята се видя че я има ,а това е е одно от най-важноте неща за един отбор - да си вярва.

Победа и само напред. Мечтая си за хикс на Жозе Алваладе.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Много са ти дребни мечтитенови [re: pirx]  
Автор melron (съзидател)
Публикувано17.09.10 16:29



...Мечта е победа с цифра ;)))))
Другото е по скоро надежда.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: pirx]  
Автор falkenbach (ракия по пладне)
Публикувано17.09.10 19:50



евала. ти си единственият досега който забеляза, че дефакто Грийн не е виновен за първия гол.
виновен е най-вече Петков, и ако търсим вина у някой от играчите това е примерно някой от офанзивните, който трябваше да покрие позицията на Грийн.

Шакиб много ми се издигна в очите. И аз смятам, че трябва да е титуляр за сметка на Иво Иванов.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: falkenbach]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано17.09.10 22:10



Иво Иванов ще седи титуляр, докато не осере някой важен мач. Нали се води една от "перлите" в лятната селекция.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Vendome]  
Автор falkenbach (ракия по пладне)
Публикувано17.09.10 22:50



ще видим срещу морето коя ще е двойката защитници.

иначе на Иво Иванов това което най-много му куца е разиграването в защита.
супер спечен е и се сдухва.

още срещу калмарите ми направи впечатление това.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: falkenbach]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано18.09.10 05:24



Грийн беше пълна нула първите мачове.....голяма дупка....особено срещу аик....но сега спечели доста топки....започва да ми харесва...иво иванов не съответства на класата на другите играчи...не е за Левски..трябва ни друг защитник........



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Roonex]  
Автор Aл BundyМодератор (Capitan)
Публикувано18.09.10 09:38



какво ще рече че Иванов не съответства ? кой от Бг играчите съответства (изключвам Сашо и Йовов) ? Нито Милиев, нито Минев са по-различни от Иванов. на защитата и трябва време, за да се сработи добре.

Show Must Go On...


Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Roonex]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.09.10 13:00



Грийн се включи великолепно на реванша с АИК.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Aл Bundy]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.09.10 13:00



Трябва ни чужденец, Иво Иванов не става.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Vendome]  
Автор Aл BundyМодератор (Capitan)
Публикувано18.09.10 14:36



аз съм против Левски да е отбор съставен само от чужденци и 1-2 българи за цвят. Трябва му време на Иванов. Според мен си става.

Show Must Go On...


Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Aл Bundy]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.09.10 20:03



Принципно добра позиция, ама в момента ако не са чужденците, щяхте да сте си на нивото от миналата година.




Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Aл Bundy]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.09.10 20:20



При липсата на класни българи, ако не са чужденците, ще сме смешни.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Aл Bundy]  
Автор falkenbach (ракия по пладне)
Публикувано18.09.10 21:19



Реално погледнато кой български футболист е по-добър от Дембеле, Жоазиньо и Грийн на техните позиции?

Сещам се само за трима Бербатов, Мартин Петров и Стилян Петров.

Просто тая класа с български играчи не можем да я постигнем.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: alessandron]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано19.09.10 09:49



Еми прекрасно, баце, 20 години се говори как ако има чужденци в България трябва да са 2 пъти по-добри от българите... Е, ЛЕВСКИ го постигна най-накрая, евала за трансферната политика на Гонзо и Ясен. Тия двамата - доживот в ЛЕВСКИ!!!



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: RlCHARDLONG]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.09.10 18:03



Абе според мен тия чужденци не само заради Гонзо и Ясен са тук, а и заради една особа, дето ти доста я плю преди време

Трябва повечко търпение да имат футболните фенове като цяло, разбира се без израждания като Ливърпул например. А Левски като организация на управленско ниво в България си е най-добре и то от 20 години точно, другото си е спорт - един път ще е зле работата, после се оправя, после пак слаб период - навсякъде е така.




Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Roonex]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано20.09.10 10:32



айде сега не съответсва. Миналата година когато играехме ганкиното, можеше само да си мИчтаем за такава двойка защитници.

Милиев като дойде не беше по цвят, даже повече грешки правеше. Трябва му малко време, да понатрупа опит в Левски и най-вече самочуствие.
Полезен играч е , обира високите топки, жалко,че все още не е започнал да вкарва както в БИроИ.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Следеуфоричнонови [re: pirx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.09.10 10:47



За да вкарва, трябва да имаме повече зяаучени положения при статичните (така беше навремето с Томашич и Топузаков). Милиев също вкарваше в Локо Пд, а при нас пресъхна.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: falkenbach]  
Автор melron (съзидател)
Публикувано20.09.10 10:48



...Според мен в треньорите в БГ е проблема.
Не могат да мотивират игачите. Не говорят с тях достатъчно.
Не им обясняват ценностите в живота, не им обясняват какъв е пътя към успеха. Фергюсън примерно дори се меси в личния живот на футболистите и постоянно ги привиква за разговори. Не случайно примерно Роналдо го прима и малко като баща, а и с другите футболисти е така.
Футболистите са млади момемчета и обикновенно са малко малоумни още и не знаят какво искат, особенно когато пред тях се откриват толкова нови изкушения, а те са млади и искат да видят, да опитат.
Когато станат на 27-28 години почват да разбират, че им остава още малко да играят. Тогава някои влагат усилия да се развият и ако могат да продължат до 34-35 години, но в повечето случаи вече е късно затова.
Не виждам в тренировките да има индивидуални подходи, към играчите.
Затова и след като играчите напуснат юношеските формации, направо спират развитието си.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Vendome]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано20.09.10 11:13



има време и за това, Ясен не е глупав. Целта беше да се закърпи отбора след трагичната игра миналата година. Никой(поне не аз) не се надявал наверно на такава игра след само 2-3 месеца.

А за гол с глава освен ръст, отскок пласиране си трябва и качесвено центриране и засега с изкл. на Жо само Йовов, който е контузен може да изсипе качесвена топка.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Vendome]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано20.09.10 17:34



В реванша да, ама в първия мач беше зле, и не само той.....за щастие в последните мачове започва да показва качества...



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: pirx]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано20.09.10 17:48



Е...Грийн го изчакахме няколко мача и започна да си прави играта....Иванов колко мача трябва да го чакаме....



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Roonex]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.09.10 17:49



Грийн имаше нужда от игрова практика, докато бероецът се оказва трансферния провал до момента.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Vendome]  
Автор Aл BundyМодератор (Capitan)
Публикувано20.09.10 18:48



Абе как ше е провал?
Как може при сегашната ситуация и раздаването на играчите във всеки мач да говориш за провал? В повече ти е черногледството, баце.

Show Must Go On...


Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Aл Bundy]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.09.10 10:00



За мен е провал. Той е най-слабият ни защитник от началото на сезона, а дойде като трансферен "удар".

Да съм казал нещо за другите новаци?



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано21.09.10 11:46



Хайде сега и провал! Дето се вика: кога стана циганин, кога ти почерня задника?
Четох наскоро в гонг мисля бе, каква селекция от родни играчи готвехме - Данчо Тъча, Борносузов, Петраш... В тази светлина Иванов бе титан направо - не абравяй, че е национал също, от Берое още!
Но!
Понеже привлякохме класни холандци, и сега се мръщим като се правят грешки от нашето момче?
Чекай сега другото крилце да влезне в игрови ритъм, тогава и на Дани Младенов ще намериш кусури? А отдавна не сме имали такова бързо, пробивно и най-вече: резултатно дясно крило - май от времето на Р Гочев!
Не, не съм съгласен, а и мисля, че не само централната двойка, а и целия отбор не е сработен достатъчно!
Но идеята, веруюто на Ясен е точно такова, каквато е религията на Левски - агресия, мачкане, а бе "Синята Лавина" с две думи! За мен ни липсва мощ все още, преса още от тяхната половина - това го прави, но не винаги - Дембеле!
Оттам като ги натиснем и объркат изнасянето, то за централните защитници ще е много по-спокойно - по няколко корнера на мач и 3-4 изсипвания с шутове отдалече.
То и Гонзо си го каза - истинския Левски ще се види напролет, и дай Боже - шампиони и влизане в ШЛ през 2011!



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: TCNQ]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.09.10 11:51



За Дани Младенов нищо не съм казал. Момчето е стабиляга, не е някакъв неземен талант, но има добри данни и си върши работата. Малко е тип Мечо - два мача играе, един почива, но айде да не сме толкова претенциозни.



Тема Re: Следеуфоричнонови [re: TCNQ]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано21.09.10 12:20



съгласен, истинският облик на отбора ще си проличи напролет.
За прес трябва освен физичека подотовка, а нашите поне една част не бяха тренирали нормално от доста време, и отличен синхрон.

Ще видим напролет и дано има една петуна в първия кръг.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.