Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 08.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сезонът свърши, халелуя! Трансфери, спекулации?нови [re: lnglorious]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.05.10 14:17



Ще вземем Борносузов и още 2-3 суперталанта от Б групата. Гледай, как всичките ни трансферни цели се провалят, не, че ги е имало наистина.



Тема Re: Сезонът свърши, халелуя! Трансфери, спекулации?нови [re: lnglorious]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано30.05.10 15:12



600 хиляди лева и 30 хиляди лева заплата за тва приключващо с футбола дърво Камбуров кога се намери в България кой да му даде аз ше си отрежа ташаците



It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist

Редактирано от bluefan на 30.05.10 15:12.



Тема Re: Сезонът свърши, халелуя! Трансфери, спекулации?нови [re: Vendome]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано30.05.10 15:14



С тоя Борносузов се запълва дупка - ясно е. Проблема не е толко,че е на 31, а че нема особени качества, но аз определено предпочитам него пред мангала Сърмов, който има 2 силни и 202 провалени мача или онова недоразумение Балтанв дето не е ясно какъв му е поста и къде може да играе. Още ме е яд как се осра срещу Виляреал онова положение...

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Сезонът свърши, халелуя! Трансфери, спекулации?нови [re: bluefan]  
Автор lngloriousМодератор (Captain)
Публикувано30.05.10 16:27



Точно така.

Ние сме Нова Генерация завинаги. ...

Редактирано от lnglorious на 30.05.10 16:28.



Тема Re: Сезонът свърши, халелуя! Трансфери, спекулации?нови [re: Vendome]  
Автор lngloriousМодератор (Captain)
Публикувано30.05.10 16:29



Окей пичове...
Селекцията е провал..
Батков вън....
И сега какво ?

Хайде продължете темата...

Ние сме Нова Генерация завинаги. ...

Редактирано от lnglorious на 30.05.10 16:30.



Тема Re: Сезонът свърши, халелуя! Трансфери, спекулации?нови [re: bluefan]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.05.10 16:30



Напълно съм съгласен с теб.



Тема Re: Сезонът свърши, халелуя! Трансфери, спекулации?нови [re: lnglorious]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано30.05.10 16:34



мен най ме дразни че пак ни лъжат и замазват очи... иначе ми е ясно, че Батков пари няма (да даде за Левски). Достатъчно е че съсипаха отбора, ами продължават да ни лазят по нервите за най-дребните неща. Кажи че нямаш пари и че ще се борим за лига Европа, че поне да не се нервим.



Тема Re: Сезонът свърши, халелуя! Трансфери, спекулации?нови [re: lnglorious]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано30.05.10 16:38



Селекцията не е провал. Селекция няма... И всичко щеше да е ОК, ако не ни хвърляха обещания и лъжи и не ни правеха на глупаци, а просто си кажат - това е положението, такива са ни възможностите, нямаме високи амбиции. Точка.



Тема Курдов?нови [re: TCNQ]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано30.05.10 16:57



http://www.novsport.com/news97349_1003.html



Тема Re: Сезонът свърши, халелуя! Трансфери, спекулации?нови [re: dany_m111]  
Автор lngloriousМодератор (Captain)
Публикувано30.05.10 17:21



Абе ти все едно падаш от небето деба.
Батков винаги, ама винаги е говорил глупости за мащабна и силна селекция и никога не е ставала.
Спомням си как още по времето на Мъри, а и преди него говореше за нционал на Ангола играл на СП в Германия, още преди това за Датски национал дето щял да взима и това е само на прима виста. Ако се замисля ще се сетя още няколко огромни тъпотии, на които съм се смял.
Обаче тогава при Мъри отбора биеше и никой не се дразнеше на обещанията му. Сега като сме зле всички изведнъж започнаха да псуват и да се нервират. А защо? Да не би да се случи нещо по-различно от миналите години ? Не разбира се, и няма да се случи.
Важното е да се вземат играчи, които да вършат работа и да не са скъпи.
Според мен Тодоров и Дембеле ще вършат работа. Борносузов, както е казал Блуфи колкото и да е зле няма да е такава трагедия в пасовете като дразнещия Сърмов. Днес четох и за Наско Курдов, че май ще си го взимаме, което също е добър ход. Пича е млад, има талант и е Левскар.
Пак ти казвам, ясно е, че селекцията няма да е върхът на сладоледа, но бива, ако вземем изборените по-горе играчи.

Ние сме Нова Генерация завинаги. ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.