Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 02.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вияреал, ЛЕВСКИ, Лацио, Ред Бул...нови  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Лицензиран)
Публикувано28.08.09 15:08



Така я виждам подредбата края на Декември, да сме живи и здрави и ще се радваме по Коледа!

САМО ЛЕВСКИ!





Тема Re: Вияреал, ЛЕВСКИ, Лацио, Ред Бул...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано28.08.09 15:11



Ще се класираме! Спокойно!



Тема Re: Вияреал, ЛЕВСКИ, Лацио, Ред Бул...нови [re: jdefoe]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано28.08.09 18:13



При тази импотентност в атака, не виждам на какво отгоре си такъв оптимист?



Тема Re: Вияреал, ЛЕВСКИ, Лацио, Ред Бул... [re: Canary]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано28.08.09 18:55



Не знам вие успявате слеьд всеки резил да ставате оптимисти :)

КОСМОС


Тема Re: Вияреал, ЛЕВСКИ, Лацио, Ред Бул...нови [re: Kocмoc]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано28.08.09 19:06



Ти пък що на мен ми говориш ?



Тема Re: Вияреал, ЛЕВСКИ, Лацио, Ред Бул...нови [re: Canary]  
Автор Kocмoc ()
Публикувано29.08.09 04:46



Ми отговарям ти защо Дефое е оптимист :))

Според мен вижда класики срещу Лацио .

КОСМОС


Тема Re: Вияреал, ЛЕВСКИ, Лацио, Ред Бул...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Meл (съзидател)
Публикувано31.08.09 09:27



...Може като нищо, обаче я глей кво прави свинята - купува Мишел Платини и се подсилва за ЛЕ, а Левски нищо. Ми примерно на Левски славия се видяха двама от Славия, които играха мноо добре - Попара и некво младо момче, не му се сещас са името и не е зле да се държат под око.
Свинята по принцип изкупи половината А група тази година.



Тема Re: Вияреал, ЛЕВСКИ, Лацио, Ред Бул...нови [re: Meл]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано31.08.09 11:52



Халф и нападател са нужни, също трябва и да си отглеждаме по - добри защитници от тези сега, които са в тима.

Защитата обаче така или иначе не е проблем, защото головете влизат и с Рабех и без него - още от миналата година е така.

Нужно е да се намери нападение, което да компенсира пропуските отзад, които са и неизбежни.

На нас проблемът сега е в атаката, в това, че в центъра освен само Бардон нямаме играчи с пас. Сърмов е ясен, а и Тасевски също има много грешни подавания по начало.

Бих искал да видя един възстановен вече Симонович.

Тъжен съм, че не взимаме никой преди европейските мачове. Разликата се видя, когато унгарците се подсилиха сериозно.

Само с мотивация не може, трябват си умения. Иначе, да пуснем на терена 11 баби и да им дадем премия от 100 000 евра - ами, няма да се справят, каквото и да стане.





Тема Re: Вияреал, ЛЕВСКИ, Лацио, Ред Бул...нови [re: Meл]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано31.08.09 14:27



Мислех да пусна гневна тема по този върпрос , но сега ще пиша под твоето мнение!
Срамота е !
Свинете правят чудеса , влизат в групите на ЛЕ и веднага купуват един от най-добрите играчи в А група!!!
паткоф при положение, че знае къде ще играе Левски от почти месец, не си мърда пръста.... и чка чудеса !!!
Е нема да стане!!!! Без играчи срещу тези противници ще падаме на поразия!
Усещам нов “рекорд“ в головата разлика! След като Дебрецен ни боднаха четири гола( три от тях бяха от “Халите“), кво да се очаква от класни тимове като „подводницата“ и Лацио, като хич даже не подценявам Залцбург!
Жалко е за нас феновете, защото пак ние ще берем срама по време на кампанията!!!



Тема Re: Вияреал, ЛЕВСКИ, Лацио, Ред Бул...нови [re: Canary]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано31.08.09 15:06



Още е рано да чертаем апокалиптични картини, лошо е, че не почваме в София със Залцбург, но това беше една опция от цели 6 примерно, та няма как....
Нямаме сега тим за нищо. Нито състав, който да бъде силно прибран в защита, нито пък тим, който да умее да владее дълго топката, защото Сърмов и Тасевски са много лоши подавачи. Травмата на Гаджев попречи.

Аз се надявам да видя един добър Симонович. Ех, ако до него беше човек като Пантелич примерно...друга класа в сравнение със сега.

Хубаво е, че и Йовов се опитва. Искам да видя и Еньо в далеч по - добра форма.

Но недей се коси за феновете. Те дали ще паднат или бият на нас не носи премии. Не виждам защо трябва и чак толкова ядове да носи - аз самият не съм прав така да се ядосвам.

Просто нека видим дали зимата няма да вземем някого. Пращането на Бистрон под наем за мен не беше никак хубав ход.

Много лоша оценка би трябвало да сложим на трансферната политика, защото тук дойдоха Лоран Льороа и Жозеф Дезира Жоб, доста по - влиятелни играчи от Седрик Бардон, но Батков не прояви желание да ги вземе.

Та сега с тия наличните няма да се получи...

За мен защита му е майката, да не им пука, поне 1 ПОЛУВРЕМЕ на 0!!!! да изкараме, защото в ШЛ не можахме нито едно 1-о полувреме да го направим, все се прибирахме изоставащи - успеем ли, ще има надежди за точки и победи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.