Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:13 29.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Чорбаризацията е в пълен ход!нови  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Лицензиран)
Публикувано26.08.09 11:06



Не допусках че дотолкова ще ме хване срам да чета някои саркастични словоизлияния на левскари в клуб Футбол, осмиващи и обругаващи треньора и отбора! Случи се! Браво на замесените, големци! Аре, докато за толбухинския травестит съм склонен да мисля още от дните след изборите, когато за ден-два от "отявлен костовист" изведнъж се превърна в негов критик, че единствената постоянна величина в неговия мироглед е хуя на Дачков, то нищо не оправдава Дефо!

Как може бе, копеле? Умен човек си, какви са тия глупости които пишеш и ни излагаш, и то във Футбол насред сганта, как може така да унижаваш отбора най-малкото, ти не помниш ли една година кой ни беше тренер? Не помниш ли че една година тия момчета бяха учени да играят АНТИфутбол? Какво ти е виновен Ратко, кажи, какво да направи човека за 4 седмици, а? Аз казах и пак ще повторя: вчера отбора игра прекрасно за българските стандарти! Прекрасно! Не знам как я разбираш тая игра, но аз я разбирам основно с пасове и комбинации, такива вчера имаше в изобилие, и то красиви и ефектни като изпълнение! Проблемите ни и първия, и вчерашния мач се наричаха завършваща фаза, и адекватна защита, тва е, ако тия проблеми ги нямаше, сега не само че щяхме да сме в Лигата, а да мислим и за плейофите...

Какво си заругал певеца? Момчето се старае, и има много футбол в него, от положенията му бих определил като зле изиграно единствено третото, но първите две бяха класа: и финтовете и освобождаване на позиция за стрелба, и спирането на топката във въздуха. Ако той имаше и небходимия завършващ удар, отдавна нямаше да е в ЛЕВСКИ, разбери го! Това е основния проблем на целия отбор, явно трябва усилено да тренират завършващи удари, а Петков да спре да нервничи при всяка атака на противниците! Като стил на игра, обаче, особено първото казвам ЕВАЛА НА ЦЕЛИЯ ОТБОР, смачкахме унгарците, а ако те наистина ни бяха уж пуснали да играем, нямаше да се радват като обезумели и след двата си гола, и всичко това на фона на нашите пропуски! Още не мога да заспя заради тоя отбор!

Спрете се с чорбарските простотии, ако наистина обичате този клуб! НИЕ НЕ СМЕ ТЕЗИ ЗА КОИТО Е ВАЖЕН РЕЗУЛТАТА ПОСТИГНАТ С КАКВАТО И ДА Е ИГРА, те са в един друг отбор! Ние сме естети, и вчера би трябвало да сме доволни от продукцията на отбора, конкретно първото! Сигурен съм че след още 2-3 месеца резултатите ни на европейската сцена срещу отбори като Дебрецен ще са различни, просто дайте време на Ратко и Гонзо, и двамата са най-доброто което ЛЕВСКИ може да разполага в момента, защото при смяна на Достанич, ще се намърда я някой нов Овчи, Кокал, Гошо Тодоров физкултурника, или подобна псевдотренерска особа, ще гледаме поредната клизма с Миньор на Герена, и ще си думаме: "Мамка му на Борат, защо махна Ратко тоя мустак?"

Осъзнайте се!

САМО ЛЕВСКИ!

Редактирано от RlCHARDLONG на 26.08.09 11:13.



Тема Re: Чорбаризацията е в пълен ход!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано26.08.09 11:34



Ричард, излагане е според погледа на едни, не и според погледа на други.
Тимът ни е заложен да играе футбол, или да доставя развлечение на хората.
Щом този Левски от вчера ти е харесал, тази цел поне в твоите очи е постигната, така ще ти отговоря.
В моите очи те са напълно импотентни, шокиращо неспособни да вкарат гол. Направо плача сега дори за Емил Ангелов на фона на офанзивните ни футболисти....

Благодаря ти за тона и за мнението. Разбрах те, но не си мисли, че мен, както и други не ни е яд.

Помирете се с Вандом. Или поне нека няма такива свади - за глупости, за Костов, Надя или пък Бойко, или Станишев - те единствено гледат да си направят парата.

Това естествено не е моя работа, вие ще се разберете. Мен ми е тъжно, че и други тук ме нападат пък мен, но се случва.

Ще си потърсим друг отдушник. Аз обаче губя надежда, че ще се налее акъл в главите на нашите, защото Батков е казал, че и Барселона не "надигравала отборите" така.....просто е покъртително.

Нищо, поздрави - утре пък дано гледаме постановка на Болшой театър.



Тема Re: Чорбаризацията е в пълен ход!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Cl (free)
Публикувано26.08.09 12:19



Напълно споделям мнението ти, даже мисля направо може тук-там да сложиш кавички и след тях да пишеш цитат моя ник! Точно тези думи съм употребил и аз!
Казах, че Христов ако му тръгне играта ще направи голям мач, ако не е дупка! Ами психиката най-трудно се променя!
И друго: Мариян Христов бе псуван първата година в Левски, после ни стана гордост! Гонзо също бе псуван в началото! Срам ме е от такива!!! Ако може и за миг да се поставите на тяхното място, а? Мислите ли, че не искат да бележат? Мислите ли, че така им помагате??? Те и сфиньете псуваха Бербатов нонстоп, сега бил техен играч... смехория!
Повтарям се, ако Владко Гаджев бе в отбора, тия ги отвявахме с цифра!
Достанич направи и нужните смени, можеше 5-10 минутки по-рано, но и това показва доверие към дадените играчи, а това е е малко!!!
Да, болно е, че пак ни биха, но пък аз си харесах отбора! Даже трябва още повече бързина и повече пасове - на полувремето Борето Касабов каза, че онея били пробегали 3 км повече от нас, ами ако имаме и повече от преди казаното ще пробягат 5-6-10 км повече, как мислите, дали имат неизчерпаем извор на енергия?
Никак не е случайно, нито куртоазно, изказването на техния треньор след мача, сигурен съм, че през цялото време лайното му се е дръпнало!!! Надали и в най-лошите си мисли си е представял, че така ще ги смачкаме както през първото полувреме!



Тема Re: Чорбаризацията е в пълен ход!нови [re: jdefoe]  
Автор Cl (free)
Публикувано26.08.09 12:20



Наистина е тъпо Дефо това, което драскаш!!!
Понеже си разбирач на френски футбол, я ми кажи как така, с едното блъскане и кюскане ли Лион размазаха Андерлехт?



Тема Re: Чорбаризацията е в пълен ход!нови [re: Cl]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано26.08.09 13:25



Канарче, къде е ставало дума за блъскане и кюскане?

Лион не използва преди години потенциала си, сега вече и аз малко съм се поодръпнал..но ако мислиш, че нямат физическа мощ, че бившият им вече Бензема няма шут, или Калстрьом че няма шут....

Тулалан в средата е като танк просто. Лион наистина щеше да ни премаже с десетка от двата мача. С Бордо ни чакаха 5-6 гола също.

Отново и тук казвам на Ричард - доволен съм, че водим коректен диалог, защото самите ние не би трябвало да се храним помежду си, но това е форум, в който даваме мнение за играта - моето е - много беззъба....

Много. И друго. За мен е важно колко е резултатът. Това не ме прави да не съм левскар, пък и да не ме мислят за такъв, моето сърце е важно какво казва.

Поздрави. Нека и за теб, и за Ричард, за всички нас изгрее слънце.
Ще мине малко време и ще видим. Най - тъжното е, че много силно си вярваме, а трябва доста работа.





Тема Re: Чорбаризацията е в пълен ход!нови [re: jdefoe]  
Автор Cl (free)
Публикувано26.08.09 13:50



Това съществително нарицателно ще използваш в други словоизлияния. Не те храня, и не искам, не че не мога или не ми се отдава!
Физическа мощ е едно, плюенето срещу комбинативния футбол е друго, мечтата за централен нападател тип "дърво" - трета!
Лион и повече от 10 гола щяха да ни боднат, споко, като ги гледах се уплаших! Но Лион комбинират физическата мощ с много атрактивен футбол!
А физическа мощ няма нито един български отбор, сещаш се защо. Ето, и Домовчийски втора година не може да навакса в Германия!!!
Не ни е беззъба играта, пак бъркаш термините! Имаме 12 удара в тяхната врата, създадохме една камара положения, нещо, което отдавна не ни се бе случвало!
Не е агресивна! Схващаш ли разликата? Трябва в секундата на поемането от техен играч на топката да е бит здраво!
Но и затова трябва мощ, така е.
И за мен е важен резултата, но в спорта има и късмет! И ако ни бе обърнал гръб тотално вчера, то не трябва да сме чорбари и да плюем, а да оценим по достойнство положителното, което вчера никак не бе малко! А когато е съпроводено не само с дух, а и с добра игра - ето затова мисля сме от Левски и да похвалим отбора!!! На Запад така правят!!! Ето защо на Анфийлд се пее "Вие никога няма да бъдете сами!!!"
И ако правиш нещо, прави го тук, а не във Футбол, защото чорбетата това и чакат, ама айде стига съм се опитвал на нещо, което не се налива!
За това си говорим, разбра ли?



Тема Re: Чорбаризацията е в пълен ход!нови [re: Cl]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано26.08.09 14:05



Какво като чакат ?
Да не пиша там, че ме е страх от свинете?
Или че, съм се излагал пред "чужденците"?!?!?!?
Гениални умотворения.

Стига само сме пляскали. Години наред, вечно нашите сини звезди живеят в УНИКАЛЕН КОМФОРТ.

Какво ни връщат? Статистиката нали я знаеш?

В последните 19 мача в Европа сме с 3-4-12 баланс.
Ако махнем аматьорите от Андора, от 17 мача сме с 1 ПОБЕДКА!!!!!!!!

СВИНЕТЕ ЗАТОВА ПО - СИЛНО СЕ ПРЕДСТАВЯТ, ЗАЩОТО ИЗИСКВАТ!

Ние мълчим.....



Тема Re: Чорбаризацията е в пълен ход!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано26.08.09 16:09



Така е. Рано или късно ще ви завземем. Както казва The Borg: Resistance is futile





Тема Re: Чорбаризацията е в пълен ход!нови [re: jdefoe]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано27.08.09 15:07



Само да вметна, че ако мен имаш предвид, да знаеш, че не съм аз!
CL си е друг човек!



Тема Re: Чорбаризацията е в пълен ход!нови [re: Canary]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано27.08.09 15:11



Видях, измамих се и осъзнах грешката си, канарче.

Меа кулпа!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.