Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 28.09.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Жозеф Дезире Жоб?нови  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано06.07.09 16:18



Приятели, аз виждам много оптимистични неща, ако го вземем. Той е само на 31 години, а на нас принципно чужденец не ни е необходим за повече от сезон или два.
Много опитно куче, със солиден стаж и голове в Англия и Франция и най - вече, ПОЗНАТО МЕЖДУНАРОДНО ИМЕ. С привличането на такива футболисти поне мъничко се доближаваме до съседите ни от Гърция и Турция, макар че конкретно турците бяха почнали да взимат такъв тип играчи още отпреди 25 години.

Само се надявам нещата да са станали вече. Присъствието на Бардон ме обнадеждава в тази връзка.
С него в атака, и ако е във формата, в която го знаем, поне на 60-70%, можем да мислим за добри мачове в Европа. Защото на нас основно ни липсваше по - мощен играч на поста централен нападател.
Дано!



Тема Re: Жозеф Дезире Жоб?нови [re: jdefoe]  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Лицензиран)
Публикувано06.07.09 21:33



Бардон, Жоб, Топчо, Льольо... Само дето Дедо го няма да допълни милата пенсионерска картинка... При сигурни няколко милиона дори при преминаване само на Сант Жулия, Борат трябваше да бъде много по-активен на пазара, поне Делев да беше зел, а той пак чака за свободни агенти, и я кара с Велев... Еми значи идва новия резил.

Борат досега ни докара Беверен, Публикум 1:0, Тампере, Жилина и БАТЕ. Шоуто продължава!



Тема Re: Жозеф Дезире Жоб?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано07.07.09 00:40



Чакай, нека първо да стане "резилът", пък тогава да пищим. Гледал съм внимателно Делев - издиша около 30-ата минута. Сори, но да го сравнявам с национал на Камерун и човек с около 200 мача в Англия на високо ниво не е сериозно.

Нека сме оптимисти. Топузаков винаги е бил енергичен защитник, с отличен отскок - аз считам, че би се сработил по - добре с по - дълъг от него играч като Томашич, отколкото с Рабех, но да видим. Бардон също сигурно има какво още да допринесе.

В отбора са още Жо, Зе, Тасевски, Гаджев. Качество има. По мое мнение, сега е хубаво да сме със светъл поглед, пък като дойде времето за критика, ще я излеем върху любимците си.





Тема Re: Жозеф Дезире Жоб?нови [re: jdefoe]  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Лицензиран)
Публикувано07.07.09 02:34



Tоя е играл на високо ниво в Англия преди 8 години бе, баце, последния му отбор се казваше "Ал Интифад" или "Ал Джихад", не помня точно... Тоя ли ще е спасителя на ЛЕВСКИ? Сега гледам некви мега очаквания, щял да е най-дбрия нападател някога играл в България, идващ директно от престижната лига на Бутан или Емирствата... Аман от оди на радостта по медиите всеки път щом се появи някой застаряващ физкултурник, който миналия век е играл за изпадащи отбори в Премиер или юношите на Бенфика, Барса и т.н. освободен поради прекалено много качества, впоследствие обиколил всякакви екзотични кътчета да допълни визитката, или приземил се директно в милата ни родна А група... Примери бол, колегите ти обаче така и не се научиха на сдържаност и професионализъм, баце, дори и след като станаха смешни с интервютата и дитирамбите за Аксел Роуз, машината за голове от ПСЖ, който обаче бил наужким...



Тема Re: Жозеф Дезире Жоб?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор 7:2 (17.11.1968)
Публикувано07.07.09 06:41



а бе пич, ами той и Мартин Камбуров, дето половината А група иска да го купува, пак от нек'ъв "Ал Джихад ал Саудит" май дойде





Тема Re: Жозеф Дезире Жоб?нови [re: 7:2]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано07.07.09 08:07



Здрасти Ричи,
Обърни внимение, че все пак се привилича някой, не е без хич. Ясно е, че Батков не дава пари за качествени футболисти и докато той е президент ще процедираме винаги със свободни агенти. Но защо толкова песимистично гледаш? Ами ако се окаже добър играча? Това, че е играл на майна си не значи, че е лош футболист. За мен друго е по-лошото, а именно, че новите попълнения идват в Левски само и единствено за възможността да играят в шампионската лига(визирам и Бардон). Тоест ако отпаднем от борбата за Европа тези футболисти няма да имат никаква мотивация да играят в отбора, което ще е лошо за нас. Но нека да не режисираме такъв сценарий, нека сме оптимисти.
САМО ЛЕВСКИ!!!!!!!!!!!!!
Жоро



Тема Re: Жозеф Дезире Жоб?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано07.07.09 10:40



Е, реално моите колеги не са точно журналисти, аз съм такъв на свободна практика. Както и да е. Адашът ми Жоро Левскаря също е казал, аз ще се присъединя - нека гледаме по - ведро. За добро или лошо, тук и конкретно в Левски (просто като фактология) не си спомням да е идвал играч с визитка в Премиършип.
В Катар играят много негови приятели и познати, много бивши звезди на редица национални тимове. Явно се плащат умопомрачителни суми.

Към Жоро бих допълнил, че не е лошо само по себе си да идват заради шанса да играят в ШЛ. Да не се лъжем, нито на Галатасарай, нито на Фенера или Бешикташ, също и на ПАО, АЕК, Олимпиакос и Стяуа нямаме реномето още.

Но и горните клубове почнаха отнякъде. Бардон бе залязващ играч за Франция, но все пак там го познават всички, имаше своята роля в Лион и в другите тимове, в които игра.

Сам по себе си фактът, че се говори за хора като Тристан (и имаше разговори с него), че дойде Бардон, че дойде Гарба Лавал и сега можем да се подсилим с Жоб е белег за това, че Левски рядко прави трансфери, но те са добри.

Поправете ме, но поне на 60% игралите при нас чужденци са били добри. И това ме кара да съм оптимист.



Тема Re: Жозеф Дезире Жоб?нови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.07.09 16:30



Поправете ме, но поне на 60% игралите при нас чужденци са били добри

А колко от тях оставиха сериозен отпечатък в Левски и в България? 6%?





Тема Re: Жозеф Дезире Жоб?нови [re: alessandron]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано07.07.09 17:27



дори такива подвизавали се за кратко като Мендоса оставиха траен отпечатък върху чорбарската психика!



Тема Re: Жозеф Дезире Жоб?нови [re: falkenbach]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.07.09 17:57



Ако ще отговарящ сериозно, давай, другото са глупости, щото върху вашата психика бая география остави отпечатък








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.