Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 28.04.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ше се молите на Батков  
Автор bluefanМодератор (НАТУРАЛЕН)
Публикувано19.06.09 22:12



Привържениците на Левски са организирали среща с Тодор Батков, веднага след завръщането на адвоката от чужбина. Сините ултраси разкриха пред Sportal.bg какви ще са единствените им две искания. Първото е собственикът на сините в никакъв случай да не продава клуба на ДПС, а другото - Велев да бъде уволнен от поста старши - треньор. Сините ултраси са категорични, че ако Батков се съобрази с исканията им, Левски ще се ползва с безрезервната подкрепа на сектор "Б" през настоящия сезон и посещаемостта значително ще се повиши. В противен случай щели да продължават да надигат вой и да дават гласност на проблемите съпътстващи клуба, чрез издигането на транспаранти и обидни реплики, насочени към Кокала. По-крайните от тях дори заплашиха, че ако клубът бъде продаден на Ирена Кръстева, както напоследък се тиражира, повече няма да стъпят на "Герена". Хората милеещи за доброто на клуба имали готовност да се срещнат с Батков още тази седмица, но според тях той се е отметнал от обещанието си. Адвокатът обаче заявил, че сбирката ще се състои идната седмица, тъй като в момента имал неизбежни ангажименти извън страната.

По всяка вероятност Батков ще изпълни първото и основно тяхно желение, а именно да не продава Левски на ДПС. Припомняме Ви, че преди няколко дни адвокатът заяви специално пред Sportal.bg, че няма никакво намерение да продава клуба. Проблемите могат да възникат от желанието на собственика на сините да задържи Емил Велев и през следващия сезон.


Първо беше най-лошия президент на ЛЕВСКИ, сега му се молят. Значи стадото ем иска Батков вън ама с претенции разбираш ли - да не е на тоя, да не е на ония


Сега много ясно,че не трябва да е на ДПС,ама като нема друг кандидат, което им се повтаря на тия безработни лумпени от години да ходат утре и пак да го псуват и да му вдигат трансператни. Тогава ако ни остави на произвола без реален купувч и ДПС ше е ебати якия вариат.



Тема Re: Ше се молите на Батковнови [re: bluefan]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано20.06.09 23:14



По-добре на произвола на съдбата, отколкото на турците. Човече разбери, че ако това се случи, следващата стъпка е гражданска война и погроми. Естествено, че трябва да има претенции "стадото", както ти го наричаш - никой не иска ЛЕВСКИ да е на турците. И ако на теб не ти пука, то за милиони други не е така. И какво значи молят му се? Те просто казват какво искат и какво не. Ние тук във форума нямаме ли различни желания, относно политиката в отбора? Имаме и затова си ги споделяме. Моите желания са турците да са далеч от отбора и не само, като собственици. Просто да ги няма въобще в ЛЕВСКИ. Защото една година имаше едно недоразумение Абрамчик, който си беше докарал помощник треньор от турция. Ето такива неща не трябва да се повтарят. Само като си спомня колко часа висях на летището да чакам Муслин и да се убедя, че наистина турчина си отива. Като го видях след дългото чакане направо ми олекна. Така че сега нямам никакво намерение пак да се срамя така, затова и съм твърдо зад исканията на тези фенове. Ти ако си против нищо добро не говори за теб.



Тема Re: Ше се молите на Батковнови [re: goro_levskara]  
Автор bluefanМодератор (НАТУРАЛЕН)
Публикувано20.06.09 23:21



goro_levskara, даваше вид на интелигентен човек. Ако обаче от написан ото си схванал,че искам да ни вземат турци немам кво да ти отговоря баце =)
Друго имах предвид ама както и да е, кой разбрал-разбрал



Тема Re: Ше се молите на Батковнови [re: bluefan]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано21.06.09 00:02



Много добре разбрах какво имаше в предвид и какво искаше да кажеш, но също така и разбрах, че да ни вземат турци е по-малкото зло, отколкото да останем на произвола на съдбата. Поправи ме ако греша, относно написаното от теб последно изречение. Относно това дали съм давал вид на интелигентен човек, то ще ти кажа, че моето мнение си е мое, независимо как се харесва на другите и как те го приемат. Но мога да те уверя, че като пиша нещо винаги го премислям по няколко пъти преди да го постна и трудно бих се отметнал от него.
А и друго знай, за мен Левски е религия и е невъзможно да остана безучастен, когато хора като теб, които са Левскари пишат, че е по-добре турци да ни ръководят, отколкото да останем на произвола на съдбата, което може би се сещаш никога няма да стане. Тъй че не искам друго да ми казваш, просто бъди здрав.
Жоро

.... ето и последното ти изречение:
Тогава ако ни остави на произвола без реален купувч и ДПС ше е ебати якия вариат.

Редактирано от goro_levskara на 21.06.09 00:03.



Тема Re: Ше се молите на Батковнови [re: goro_levskara]  
Автор bluefanМодератор (НАТУРАЛЕН)
Публикувано21.06.09 20:02



Нищо не си разбрал. Точно пък аз съм последния човек на тая зема, който ще иска ЛЕВСКИ да го ръководят турци.
Чел си ама не си схванал, простено ти е.



Тема Re: Ше се молите на Батковнови [re: bluefan]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано22.06.09 10:32



Стадото винаги е било малоумно и се води от това, което му заявят видни познавачи на сините от разни радия и вестници.
За щастие, в телевизиите съм видял, че облъчването е с пъти по - малко, някакси не върви да говориш небивалици в ефира когато те гледат и слушат доста повече люде.

Адвокатът заслужава едно голямо браво, титлата е поне 50% негова тази година.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.