Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 12.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Преди мача, как да стоим футболно...нови  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано05.05.09 19:13



Не искам върху мен никакво внимание, искам просто да обсъждаме нещата в отбора като футбол, както сме правили и в миналото. Всеки има лично отношение, а и изложи аргументите си.
И така, да говорим за мача, който предстои....да видим къде ни е потенциалът....
Смятам, че не е малък изобщо. Лошото е, че формата на много от играчите не е каквато трябва.
Първо, липсата на Гонзо е нещо, което при сегашните обстоятелства не посрещам радостно, уважавам ли го, или не. Просто той няма дубльор на позицията централен нападател. Ако опитаме с Георги Христов сам, това би бил за мен доста неоправдан ход. Христов не е човек, който се бори с чужд защитник, а като си сам, волю - неволю това се налага. Дано Йовов е здрав и да могат да са двойка, нооо...

Е, да, Велев. Ако излезем с двойка нападатели в центъра ще ме удиви, честно казано. Тогава ще ми е трудно да го обвинявам за изхода от мача. Добре знаем обаче, че той двама души напред едва ли ще пусне, свикнал е от инат да си кара, както си знае. Жалко, ако ще е сам човек, това в сегашната ни селекция може да е само Г. Иванов или Кръстовчев. Може би и Йовов, но самотната позиция е за по - едър играч, защото се налага да се сблъскваш с числено неравенство. Това по начало е толкова лесно, как Велев не иска да измени на схемата си, особено сега, недоумявам.

Пускането на Гаджев, Сърмов, Тасевски заедно е ход, който не одобрявам. При едно условие мога да се съглася. И тук е най - важното нещо...този мач трябва да го играем прибрано, според мен! Акцентирам на това, защото защитата ни е бавна, Рабех е малко по - бърз от Бистрон, но и двамата не са скоростни. Добре поне, че мароканецът ще играе, а при прибрана игра Бистрон също ще е по - ориентиран.

Ако действаме на контра, това повече би помогнало и на Христов, предпочитащ повече опитите за дрибъл, и особено на бразилците, в тях е ключът за победа в дербито.

Ясно е, че хора като Да Коща и Тиберканин искам да ги виждам, защото са агресивни на терена и стрелят от дистанция.

Козът ни е в слабия им вратар. Ужасно е слаб. Ако обаче ние сме с Митрев, ситуацията става плачевна.

Много е важно Петков и Рабех да могат да играят.

За тази среща може би искам повече на терена да е Вагнер, вместо Минев.

Генев и Милиев може би няма да са на терена и аз като цяло бих одобрил това, защото Рабех и Бистрон заедно изглеждат добре, иначе е хаос.

Както си говорехме обаче, опциите в центъра на атаката са много малко и това е, защото сме свикнали да лежим на лаврите на Г. Иванов. Не се търси алтернатива и дойдохме дотук.

И все пак, не си мислете, че не искам победа. Знаете за какво става въпрос.
Сега да коментираме нещата като тактика.
Да се абстрахираме от Велев.

Редактирано от jdefoe на 05.05.09 19:15.



Тема Re: Преди мача, как да стоим футболно...нови [re: jdefoe]  
Автор sheltie (forever)
Публикувано05.05.09 19:45



Батка,
моето мнение няма стойност , също като и твоето , но ето как аз виждам нещата:
ВРАТАР - без алтернатива - Петков
ЗАЩИТА - в лявата част трябва да играе Минев , защото е по-маневрен и по-издръжлив от Вагнер.Още повече , че ще се съревновава с брат си и ще е навит да го скъса от бъзици след мача.В центъра на защитата ни трябва да са Генев и Рабех. Първия защото е юноша и е закърмен със синята идея , висок е и е бърз.А за Рабех е ясно , че е без алтернатива и е биткаджия.От дясно трябва да е Миланов , бърз , с нюх към атаката и много надъхан за победа.Лошото ще е , че съм на 1000000000000 % сигурен , че при първа възможност ще му вдигнат червен картон , за да помогнат на свинете.
ХАЛФОВЕ - Гаджев е точния човек за радрушител.Пред него трябва да е Тасевски , който е с най-много идеи за намиране на пролуки в свинската защита.По крилата без алтернатива - Жо и Зе.
НАПАДЕНИЕ - след контузията на Гонзо останаха само двама - Христов и Йовов. Като втория е много инертен и след две-три нескопосани отигравания просто изчезва.А на певеца му липсва хъса на Гонзо иначе е голаджия и ако има възможност съм сигурен , че ще вкара.
Като резерви трябва да влезнат по-късно Ники Димитров, Тиберканин и ако е в по-добра кондиция и готов да си отмъщава на свинете Коща.
Без да съм спец в правенето на състави си позволих да направя моето мнение ваше достояние.
И пак повтарям , че свинете ще ни вкарат от дузпа и няма никой да каже , че им е подарък от съдията , който преди това ще е изгонил наш играч, за да облекчи свинската мъка.



Тема Re: Преди мача, как да стоим футболно...нови [re: sheltie]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано05.05.09 20:56



Дано дузпата е за нас, дано да я няма и да я вкараме!
Тук не сме спецове, а просто привърженици на отбора.
Искрено се надявам чорбата да загуби по агонизиращ начин.
Завръщане на Петков и Рабех е това, което ни трябва в момента.





Тема Re: Преди мача, как да стоим футболно...нови [re: jdefoe]  
Автор sheltie (forever)
Публикувано05.05.09 23:51



Аз също се надявам да победим , но с страхлив треньор и без отявлен водач отбора няма да има шанс!!!
А иначе от едно "пиле" чух , че с всички нужни средства ще се помогне на прасетата да победят , пък било то и дузпа и червен картон за ЛЕВСКИ.Така че съм склонен да се съмнявам в победата и в честноста на двубоя!Дано миньора ме опровергае , но..., ще видим след мача.



Тема Re: Преди мача, как да стоим футболно...нови [re: sheltie]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано05.05.09 23:54



Това, че си чул от източник, не е хубаво, дано не стане така.

Ще им се събере много помощ на свинете.



Тема Re: Преди мача, как да стоим футболно...нови [re: jdefoe]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано06.05.09 11:10



екскюзми, няма ли вариант и дузпата и картона да са напълно заслужени?



Тема Re: Преди мача, как да стоим футболно...нови [re: langolier]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано06.05.09 11:43



Има бе!
Ма с измислена дузпа, ако може в 93 мин. при 0:0, ще ви боли повече!
Тонзи го виждам колабирал, а Сашка направо инфаркт!



Тема подтвърждение на моите думи!!!нови [re: langolier]  
Автор sheltie (forever)
Публикувано06.05.09 19:49



Реферът на дербито ЦСКА-Левски станал съдия, след като построил вилата на Борето Александров
Стефан Спасов започнал да ръководи мачове в професионалния футбол, тъй като бил много усърден при построяването на вилата на предишния съдийски шеф Борислав Александров, сподели за donbalon.eu отлично информиран източник.

На кокетната къщичка в пернишкото село Ноевци е имало специална бригада от пернишки рефери начело с Ангел Христов и Стефан Спасов. В групата бил и друг рефер от града на черното злато, а именно кметския зет Бисер Никифоров. Стефан е получил прозвището си Пастата, още като футболист, заради слабостта си към сладкарските изделия и по точно пастите и тулумбичките.

Спасов прекратил кариерата си футболист, тъй като страдал от чести контузии в коляното. В момента Пастата работи, като поддръжка в ТЕЦ-а в Перник и минава за изключително близък до сегашните собственици на ЦСКА от Титан АС, с които се познава още от времето, когато Димитър Борисов и Иво Иванов са шефове на Металург Пк.

Заради съдийски гафове Пастата на два пъти е изхвърлян от съдийската ранг-листа, но е връщан с протекциите на доскорошният шеф на ЦСКА и БФС Стефан Орманджиев.

Преди три години на един от съдийските семинари преди началото на пролетния полусезон Христо Порточанов, тогава отговорник за СК директно пред всички нападна Спасов, като му каза пред всички рефери, че "той е в ранг-листата, само и единствено заради Орманджиев, на който той му изпълнявал "мокрите" поръчки."




Тема Re: Преди мача, как да стоим футболно...нови [re: jdefoe]  
Автор Vendome ()
Публикувано06.05.09 19:51



Казал съм си вече мнението ей тук





Тема Re: подтвърждение на моите думи!!!нови [re: sheltie]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано06.05.09 20:30



И що не се оплакахте от него когато ви подари победата срещу Лок Пловдив?

п.с. Абе ти ДонБалон ли ми цитираш???






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.