Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 28.04.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ели Зизовнови  
Автор Enghien ()
Публикувано06.03.09 20:52



Израелският Канал "Спорт 5" публикува излъчи обширен материал в страната за таланта на Левски и Израел Ели Зизов. Телевизията е направила материал, в който описва живота на смятания за футболист чудо млад играч.

В материала се коментира, че ако Зизов е имал европейски паспорт, сега може би е щял да играе в някой от най-големите отбори в Европа.

„Ако Ели Зизов имаше друг паспорт, сега вероятно щеше да играе в някои от най-големите испански клубове. Преди време Барселона бе вперила поглед в младото момче, но наличието на израелски паспорт се оказа, че няма да помогне много. Така Зизов остана в страната, но не за дълго. Представители на Левски гледаха младия играч в Ейлат и го привлякоха в тима си. Тогава Ели бе само на 15 години. Вече той е 3 години в столицата на България. Зизов стана и най-младият играч, който печели шампионата, тъй като едва на 16 години отборът му вдигна титлата”, коментира изданието.

Зизов празнува 18-ата си годишнина все още не може да попадне в мъжкия състав. „Разбира се, че предпочитам да играя при мъжете. Там е по-интересно и има повече адреналин. Аз обаче не се притеснявам, знам, че и това време ще дойде”, казва Зизов.

Треньорът на Левски Емил Велев, който няколко години игра в Израел, също смята играча за голям талант. „Зизов е огромен талант и има страхотно бъдеще. Той просто трябва да продължи да се развива и не се съмнявам, че той ще достигне най-големите европейски отбори”.

„Огромен талант с невероятен удар с левия крак”, анализира играта на футболиста неговият бивш наставник, при когото е играл 8 години в Макаби Тел Авив, Зеев Зелцер.

По-нататък "Спорт 5" разкарва, че и бащата на Ели – Майкъл, е дошъл в България, за да живее при сина си. Така той оставил още две деца и съпругата си в Израел. Според таткото Ели не може да живее сам в София и му трябва подкрепа, затова той е избрал този път. Майкъл Зизов каза още, че понякога ръководството на Левски помага финансово на семейството, като осигурява самолетни билети на майката на Ели, за да може да дойде в България.

Иначе младият играч всеки ден се чува със своите братя и майка си в Израел по телефона.

Според медията Зизов на няколко пъти е бил убеждаван да вземе българско гражданство и да започне да играе за националните гарнитури на България, но момчето било непреклонно. „Ще играе само за Израел. Не съществува вариант да играя с друга фланелка.

Иначе мечтата на Зизов е да играе в Премиършип или Примера дивисион. Според него това са първенствата на най-високо ниво.


Аз лично много харесвам това момче, гледал съм го няколко пъти в контроли на първия отбор и мачове на юношите и също виждам сериозен потенциал в него. Има нужда да си подобри физиката, но качествата му са отлични за поне средно европейско ниво. Кокала обаче така като гледам, не се е запътил да го пуска в игра и нищо чудно да избяга през лятото. Дано греша.



Тема Re: Ели Зизов [re: Enghien]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано06.03.09 21:18



тоя пък чий го търси в България





Тема Re: Ели Зизовнови [re: ramlid]  
Автор Enghien ()
Публикувано06.03.09 21:24



И аз се питам, как успяха да го прилъжат наще.



Тема Re: Ели Зизовнови [re: Enghien]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано06.03.09 22:15



това е новият Бенаюн! хаха





Тема Re: Ели Зизовнови [re: Enghien]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано06.03.09 22:32



Талантът му е последния проблем. Други са при него нещата по които трябва да работи.



Тема Re: Ели Зизовнови [re: dany_m111]  
Автор Enghien ()
Публикувано06.03.09 22:51



Аз споменах за физиката? Нещо друго имаш ли предвид, ти със сигурност имаш най-голям поглед върху неговата игра.



Тема Re: Ели Зизовнови [re: Enghien]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано07.03.09 03:56



физиката не му е много по-различна от тая на един ... Меси примерно, като изключим бързината където има за какво да работи.

Аз обаче имах предвид друго. Става въпрос за сериозността в работата, лигавенето и откровеното подценяване и пренебрежително отношение към играта, когато го пуснат с юношите примерно. Беше ми суперсмешно да гледам контраста в играта и старанието миналата година когато Мъри беше на игрището и когато го нямаше. А и баща му ми се струва че му вкарва лоши идеи в главата. Аз се притеснявам да не стане втори Ники Петров и да не почне да нервничи в най-скоро време че не играе редовно за мъжете... Макар че той вече стана на 18 и трябва да почнат вече да го пускат по-редовно. Няма за къде да се пази вече... Сега ако не е титуляр в Левски, не знам за какви големи отбори може да се говори...



Тема Re: Ели Зизовнови [re: dany_m111]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано10.03.09 20:00



мразя да използвам тая реплика ама... "нали ви казах"....





Тема Re: Ели Зизовнови [re: dany_m111]  
Автор Бaтe Любчo (Умно момче)
Публикувано10.03.09 21:15



Имаш предвид това ?

Соченият за един от най-големите таланти в Левски, Ели Зизов, си е събрал багажа от "Герена" и утре заминава за Израел. Причината е, че 18-годишният халф не се е разбрал за първия професионален договор с ръководството на лидера в "А" група и ще се върне в своята родина.

Все пак Левски ще продължи преговорите със Зизов по телефона и ако двете страни се разберат, младокът, който дебютира на 16 години със синия екип в "А" група, ще се върне отново в България.



Тема Re: Ели Зизовнови [re: Бaтe Любчo]  
Автор Enghien ()
Публикувано10.03.09 22:32



Защо ли не се учудвам. Баси глупендерите. Изпуснаха играч, който при правилна работа, щеше да се развие и да продадем за няколко милиона. Пълни некадърници.

Сега прасетата, ако са умни, ще му пуснат една сериозна оферта и ще ни го измъкнат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.