Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 10.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Щом и тоя нарисуван мач изпуснахме  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано05.11.08 20:47



Заеби!!!!



Тема Re: Щом и тоя нарисуван мач изпуснахменови [re: Чичo Mитko]  
Автор Axueв ()
Публикувано05.11.08 21:31



Този "Левски" не е моят "Левски"....ей на ,казах го....
Не ми харесва,имам чувството,че бълнувам,няма дух, няма финес ,няма спортна злоба....та Черноморец повече ми допаднаха и на моменти се ентусиазирах,заблуден от синия екип!?

Еретично,но е факт,още еретизъм - Стоилов поне беше ги научил на основни неща във съвремения футбол,как се подава,как се прелива от защита в атака....сега и това го няма,все едно,че гледам Миньор Раднево.....

Кокала не става,определено не става.Не стават и половината футболисти.....

Давайте сега с хулите,готов съм,изпях си мъката......



Тема Re: Щом и тоя нарисуван мач изпуснахменови [re: Чичo Mитko]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано05.11.08 21:33



За съжаление резултатът е факт. Дори и второто полувреме в началото играехме добре и владеехме нещата, но тука явно си помислихме, че мачът е спечелен и изпуснахме инициативата. На това му казвам слаба психика.....
Нищо обаче не можем да върнем. Трябва да гледаме напред и да вземем мачовете до края. Болшевишкото отборче със сигурност ще сгреши някъде, от което сме задължени да се възползваме.



Тема Re: Щом и тоя нарисуван мач изпуснахменови [re: Чичo Mитko]  
Автор elian2OOO (син фен)
Публикувано05.11.08 21:38



Херо показа за пореден път кой трябва да е треньор на ЛЕВСКИ. Как искам и нашите да ги видя са играят като акулите второто полувреме, ако имаха още 5 минути щяха да ни обърнат напълно. Кокала да взема торбата с топките- в това може и да е добър, ама старши треньор му идва в повече.

Редактирано от elian2OOO на 05.11.08 21:40.



Тема Re: Щом и тоя нарисуван мач изпуснахменови [re: Чичo Mитko]  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Лицензиран)
Публикувано05.11.08 22:03



Мъри е виновен!!!

Прасета, никой не е по-голем от БАН-а!!!


Тема Re: Щом и тоя нарисуван мач изпуснахменови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано06.11.08 00:00



Не, бре
Обама!!



Тема аз като говоря, не приказвамнови [re: Чичo Mитko]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано06.11.08 09:27







Тема Re: Щом и тоя нарисуван мач изпуснахменови [re: Чичo Mитko]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано06.11.08 22:08



Разказаха ми, че Велев е преебал нещата със смените. Също разбрах, че арсеналският пич от Русчук, русото ни "техничарче" пак е бил "невероятен".

Колко са слепи тези хора! Не разбрахте ли, Хичко - Мичко не става, и Кокалчето също? Смяната на Тасевски в дербито бе преломен миг!

Аз се надявам много повече на Херо, отколкото на Груев, защото на Илия ще му разкажат играта. Твърде възпитан и мек е.

Махането на Вили, сега и вие ме хулете, е огромна грешка. Човекът ясно обясни защо схемата 4-3-3 в Левски не работи. Ние нямаме крила - голмайстори, нито пък имаме силен физически централен нападател, за да е самотник напред...като е сам, значи няма помощ, и ще трябва да се бори яко в единоборствата, но такъв ли е Христов? Гонзо взима ли единоборства?

Хайде, дано има промяна през зимата. Все пак, Груев ще е по - добре от Кокала (уникален идиот).



Тема Re: Щом и тоя нарисуван мач изпуснахменови [re: jdefoe]  
Автор Stanley ()
Публикувано06.11.08 22:38



Груев ще е асистент на Балъков.

Гонзо спечели 3/4 от единоборствата в дербито.

В момента Тасевски е най-добрият ни халф.

Британия=Дървания


Тема Re: Щом и тоя нарисуван мач изпуснахменови [re: Stanley]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано06.11.08 23:30



Стенли, за участието на Гонзо в дербито съм съгласен, въпросът е, че от началото на годината, в другите мачове, не успява да се представи на висота в този компонент.

Балъков пак ще е по - добре от Велев, но аз лично съм доста против, изказал съм се защо. Но да видим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.