Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 02.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Иван Вуцовнови  
Автор BAШAШ ()
Публикувано17.10.08 11:34



Първо искам да се извиня, че материала от срещата ми с Жечев, още не е готов, но просто не ми остава време да го напиша.

Чух се с Иван Вуцов и живот и здраве другия уикенд ще се срещнем, така че казвайте въпроси, ако се сещате за такива.



Тема Re: Иван Вуцовнови [re: BAШAШ]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано17.10.08 11:52



Защо заряза толкова бързо треньорската професия? Имал ли е желание някога да се завърне?

Мисли ли че синът му е добър треньор и че е бил готов за поста в Левски?

Носят се много сериозни слухове, че тяхното семейство е подливало вода на Левски през миналата година с цел да подготви почвата за идването на Вуцов младши... Коментар моля... (тоя може и да не го зададеш, не е много важен, па дори да е имало такова нещо, просто не виждам как ще ти каже - да, точно така, направих пътечка на синчето до Герена...)

Ако самият той трябва да поеме Левски на момента, какви са първите няколко неща които би променил в отбора?

Да разкаже малко за стила на онзи отбор мечта на Левски от средата и края на 60те със самия него, Ивков, Гунди, Соколето, Сашо Костов... Имал ли е идоли като дете, от кой се е учил образно казано?



Тема Re: Иван Вуцовнови [re: BAШAШ]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано17.10.08 15:50



Излишен е този въпрос, защото не съм убеден, че хората тук и ти самият го искате, но все пак...

НЯМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ ЛЕВСКИ ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ В ТИМ, КОЙТО 4-5 ГОДИНИ ПОРЕД, ПОДОБНО НА ПСВ И ПОРТО, СТАВА НЕПРЕКЪСНАТО ШАМПИОН НА СТРАНАТА СИ?

съжалявам даже, че ти го написах.

Защото съм отчаян от манталитета на нашите привърженици. Този "естетически" манталитет.

Аз категорично желая някой ден Левски да има най - много шампионски титли в България!

Извинете ме, че го искам....

Редактирано от jdefoe на 17.10.08 16:08.



Тема Re: Иван Вуцовнови [re: BAШAШ]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано17.10.08 18:00



Интресуват ме 3 паметни мача: в Сплит, с Италия и Ю Корея (1986 СП Мексико).
Също и какво си спомня за поемането на националния 1982? Тогава има смелостта да смени почти целия титулярен отбор (9 чорбета с 7 или 8 млади левскари).
Интересно би било да каже нещо за мачовете ни с Барса на Кройф, каквото си спомня - как така тогава ги бием с 5:4, като повеждаме с 2:0 до10 мин, а в 20а Войнов изтърва от чиста позиция. Ето това е мача, който е велик колкото мача на сфинете с Байерн 4:3!
Кой би могъл да бъде новия "Шпайдел" според Вуцов?
Какво мисли за вариантите Балъков или Херо за нови треньори на Левски, Кокала?
Има ли и какво място Наско Сираков за БГ футбола, какво мисли за настоящето ръководство с Боби Михайлов?
Разбира се Пламен Марков и националния треньор.
Какво може да се направи за юношите въобще?

А цс*ка УМРЕ
АЛЕ, АЛЕ


Тема Re: Иван Вуцовнови [re: jdefoe]  
Автор BAШAШ ()
Публикувано18.10.08 21:25



Кой не го иска? Прекаляваш с мнителността си.



Тема Re: Иван Вуцовнови [re: BAШAШ]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано24.10.08 11:13



Какво стана? Ще има ли интервю?



Тема Re: Иван Вуцовнови [re: dany_m111]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 12:06



Живот и здраве в неделя на обяд, ще се видим с Вуцов. Нямаше никакви проблеми от негова страна за срещата. Така, че ако всичко е наред, другата седмица ще ти пусна материала на мейла.



Тема Re: Иван Вуцовнови [re: dany_m111]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 12:08



Първоначално съм го замислил да се срещам с по-старите, тъй като са хора на възраст и нищо не се знае (Бог още доста години живот да им даде). Прицелил съм се в Сашо Костов като следващо интервю, другата седмица ще му търся телефонния номер.



Тема Re: Иван Вуцовнови [re: Stanley]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано24.10.08 12:17



браво, радвам се много на ентусиазма ти...



между другото пуснах подкана и в левски.ком да напишат въпроси които искат да се засегнат.

Редактирано от dany_m111 на 24.10.08 12:21.



Тема Re: Иван Вуцов [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 14:32



Евала, Стенли
Шапки долу!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.