Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 14.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Батков предложил на Херо поста  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано07.10.08 12:10



Тодор Батков спешно предложи на Димитър Димитров - Херо треньорския пост в Левски. Офертата стана факт след измъчената победа на "сините" с 1:0 над Локомотив (Мездра), дошла след много слаба игра. Така собственикът на евронеудачника прави опит да спаси шансовете на тима за успех във вътрешното първенство. "Имам железен договор с Черноморец", коментира по-рано през деня Херо, който обаче не отрече, че е търсен от Левски.

Вече незнам дали да се радвам!
Преди като ни беше тренер, биехме с по 1 на мъка, но биехме!
Все пак мисля, че е най-добрия избор, който батков може да докара в кратък срок и с тези финанси!



Тема Re: Батков предложил на Херо постанови [re: Чичo Mитko]  
Автор BAШAШ ()
Публикувано07.10.08 12:42



Дано да е истина. Предишния път Насо му правеше сечено барабар с част от играчите. А и Люпко много беше вдигнал летвата, отделно заради погромите, които ни нанасяше с Нефтохимик, една голяма част от феновете не го харесваха. В крайна сметка обаче спечели дубъл, върл левскар е и е треньор, който поне разбира играта и няма да мъчи играчите на непривични постове.

Мисля, че е добър вариант, надявам се, че и публиката няма да го приеме остро, все пак има дубъл като треньор на клуба и е фен на Левски.



Тема Re: Батков предложил на Херо постанови [re: BAШAШ]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано07.10.08 12:54



Баце, ОНИЯ пак ще го освиркат при всяка възможност!!!!
Те са си овце и освен мъри, друго не искат да чуят!!!
Иначе аз ти казах и преди, че точно сега требе да си луд да поемеш Левски, но Херо има в запас от лудост, така че може и да дойде!!!!



Тема Re: Батков предложил на Херо постанови [re: Чичo Mитko]  
Автор BAШAШ ()
Публикувано07.10.08 13:52



Херо гори от желание да поеме отново Левски, остава адвокатът да е достатъчно убедителен с офертата си.



Тема Re: Батков предложил на Херо постанови [re: BAШAШ]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано07.10.08 14:54



Засега отрича!!
Да видим какво ще стане!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.