Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 23.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честито, Дефонови  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано03.10.08 18:27



Нападателят на Левски Георги Иванов сподели след днешната тренировка на тима, че не смята да се маха от клуба, въпреки вчерашните си намеци, че обмисля да се откаже от футбола. "Не съм казал, че се отказвам. Оставам в Левски и ще съм готов за гостуването на Локомотив (Мездра). Нормално е на човек да му минават такива мисли след подобна загуба, но не казах, че твърдо се отказвам от футбола", заяви Гонзо, който призна, че след няколкото поредни провала атмосферата в съблекалнята не е никак добра.

Иванов поясни, че след поражението от Жилина собственикът на тима Тодор Батков не се е виждал с играчите. "Собственикът не е длъжен да говори с нас, играчите. Има си хора под него, които се занимават с футболистите".

Да не е луд да ходи у ТИМ!
Там кой ще го търпи да не иска да влиза, като е бил резерва!!!!!



Тема Re: Честито, Дефонови [re: Чичo Mитko]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано04.10.08 01:51



Мерси, бате.
Това е титан, да му благодарим за цялата радост през тази година.
Види се, тръгнал е да ни носи още такава.



Тема Re: Честито, Дефонови [re: jdefoe]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано06.10.08 17:55



БАце, я сподели, много ли ти е тегаво да коментираш Тотнъм, който е трагичен този сезон?



Тема Re: Честито, Дефонови [re: Чичo Mитko]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано06.10.08 23:38



Нивото е изключително ниско, но Тотнъм е голям отбор и ще се вдигне.

Въпросът е кога, защото ако серията от мачове без победа стане 10, то изпадането е с вероятност поне 50%.

Ако обаче Тотнъм вземе успех до приключване на серията от 10 първи мача, ще се спаси според мен.

Лошото е, че Левски не върви. Така дори и не мога да се ядосам за Тотнъм, а и да гледам и другите клубове, на които симпатизирам.

Човек си има един отбор. Към другите - просто симпатии и сантименти, така мисля аз.



Тема Re: Честито, Дефонови [re: jdefoe]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано06.10.08 23:40



Много си прав!!!



Тема Re: Честито, Дефонови [re: jdefoe]  
Автор Suprs (член)
Публикувано07.10.08 10:13



Абе, адаш, като обясняваше за големите нападатели на Тотнъм, които били много добри с глава, как се сети точно за Крис Армстронг? Много странно ми се стори, не спомена примерно Клинсман или Лес Фърдинанд, а точно Армстронг





Тема какво изпадане... [re: jdefoe]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано07.10.08 11:46



дори и 15 мача да направят бе победа, % за изпадане си остава 0 за мен.. въпрос на време е тези играчи да се посработят.. потенциал има



Тема Re: какво изпадане...нови [re: AnfieldBG]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано08.10.08 09:40



Защо да не изпаднат? Те и другите отбори имат потенциал. Не дръж на името на даден отбор, а гледай резултатите и самата игра. Само да спомена....Нотингам, Шефилд Юн, Лийдс, Саутхямптън, дори и Ковънтри ако щеш все отбори с трайно присъствие в английския елит. Но къде са те сега? В момента цялото първенство е доста уравновесено и всеки отбор показва по нещо и Тотнъм ако така продължава ще го гледаме следващата година по Ринга.



Тема не мислянови [re: goro_levskara]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано08.10.08 17:56



тук не говорим за името на отбора, а за това че има потенциал като играчи..
като се започне от Аурелио Гомес, който е много добър вратар според мен, мине се през защитата, в която има не лоши играчи като Кинг, Бейл, Доусън.. мисля че скоро ще се прояви и средната им линия с играчи като Ленън, Модрич, Хъдълстон, Дос Сантос. Павлюченко не го харесвам, но младока от Юнайтед го гледах в няколко мача на Манчо и бе на много добро ниво.
Да Форест и Лийдс, които са ми много симпатични са по долните етажи, но когато изпадаха те бяха с проблеми - най-вече финансови, продадоха куп играчи и т.н.
Убеден съм че ако този състав се запази, Спърс ще намерят себе си и ще минат дори в първата половина на таблицата.. още е едва октомври и има време и за тях, и за Байерн, и за Милан и за кой ли не :)



Тема Re: Честито, Дефонови [re: Suprs]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано09.10.08 12:27



Така ми дойде музата, адаш.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.