Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 24.09.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Трябва да се действа по начина на папагалите...нови  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Лицензиран)
Публикувано22.09.08 07:12



... но без бомбите и глупостите, да не пострада невинен човек... От следващия мач нататък яко расистки плакати (особено за мача с Жилина), мустакатия изрод да плаща и да плаче, докато накрая продаде отбора! Дреме ми че може да ни изгонят от евротурнирите, така или иначе се излагаме като пълни идиоти! Така повече не може! Тоя не плати премиите на отбора за ШЛ, изгони Мъри щото поиска селекция, избра възможно най-евтините тренерски варианти с ултрамега некадърните литъл Вуцан и Велева, прееба тотално отбора и нищо друго не е алтернатива освен премахването му като собственик на ЛЕВСКИ! Дали ще е ТИМ, дали ще е Лукойл, не ми дреме - тия имат пари и със сигурност ще изглеждаме по добре при тех, особено ако Сираков и Стоилов се върнат, без тех се виде че сме пълни кавали! Всички фенове на Вуцов и Борат в гъза, без извинение, аз съм човек мислещ и интелигентен, и знам какво говоря, ако ще да пиша и от Луната! Борат, Баждеков, агент Николай и целата им долна лакейска клика вън от ЛЕВСКИ завинаги!

Редактирано от RlCHARDLONG на 22.09.08 08:22.



Тема Re: Трябва да се действа по начина на папагалите...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано22.09.08 10:13



глупости... има много по-важни неща от това кой ни е собственика... особено при положение, че няма алтернативи. За мен папагалите действат малоумно и целенасочено ще си съсипят още повече клуба, като дори да успеят в начинанието си(да изхвърлят Ботев във В група, гаранцията им че ше изгонят селския е нулева, те вече изпадаха 2-3 пъти и тоя така и не се отказа.

Такива неща не можеш да ги изтриеш и забравиш после. За мен лично това ще е страшно петно върху клуба и върху името на Апостола. Много по-голямо от БАТЕ0-та, Тамперета и всякакви подобни.

Редактирано от dany_m111 на 22.09.08 10:15.



Тема Re: Трябва да се действа по начина на папагалите...нови [re: dany_m111]  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Лицензиран)
Публикувано22.09.08 10:24



Кой ти каза че няма алтернативи? И какви са по-важните неща при положение че Борат разсипа клуба? Какво срамно има в тва феновете да се разбунтуват срещу посредствеността на ръководството? Нищо срамно няма, и като споменаваш името на Апостола, мога да ти напомня че Васил ЛЕВСКИ се е борил за осъществяване на идеалите си чрез БУНТ, не е робувал, същото трябва да сторят и сините фенове - бунт срещу простотията и некадърността на Борат, а не само да се оплакваме, да псуваме, и накрая да ходят по 200 души защото отбора играе антифутбол! Така изход няма да има никога, това е същото каквото се случва в момента в България - страната потъва, всичко живо псува, а никой нищо не прави; спират ви парното и водата - всичко живо псува, никой нищо не прави... Това е психиката на загубеняците, извинявай че ти го казвам, нищо лично!



Тема Re: Трябва да се действа по начина на папагалите...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано22.09.08 10:31



расизмът ми идва в повече в цялата тая концепция... Левски би се обърнал в гроба ако види расизъм да се асоциира с неговото име...



Тема Re: Трябва да се действа по начина на папагалите...нови [re: dany_m111]  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Лицензиран)
Публикувано22.09.08 10:43



Аз не съм расист, но тва е най-безопасния начин да се издейства здраво наказание, или може би да се хвърлят бомби и да се утрепе някой е по-добре?



Тема Re: Трябва да се действа по начина на папагалите...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано22.09.08 11:26



Земи се събуди малко, Хаскьой не можа да победи Черноморец вкъщи вчера!!!!, такъв треньор е той. Няма що.

Може би ще завършим пред Латекса в класирането, защото са супер жалки, но титлата започва да отива на километри.

Не можеш да изгониш Майкъл Чорни така лесно от Левски.

А че нямаме добър треньор чужденец начело, това е видно.

Още едно ще кажа - Вуцов щеше да вземе мача с Локо СФ. С лекота.

Но ако го нямаше Слипа, който просто е жалък през целия сезон.



Тема Re: Трябва да се действа по начина на папагалите...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано22.09.08 17:34



ричка аз пък си мисля че бай ганьо си плати на чича миша с мангизите от ШибайЛецки и е останал без нужните средства за издръжка на един отбор с качества да изоре терена и да не се дава на хокеисти, трактористи, и обикновени буфери

иначе ако добавиш и наско педераско, перуци, както и леко-офсайта към последното изречение ще се съглася с теб че ще сте доста по-добре и не се превъзнасяй по мърльо - това че е газил тревата на ноу камп не го прави нещо повече от носач на топки



Тема Re: Трябва да се действа по начина на папагалите...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор jexova (непознат)
Публикувано22.09.08 19:56



направо не ми се пише-провал след провал-не само стигнахме тинята в дъното,но и продължихме надолу...

Нема ли тоя бай Ганьо да разбере-провали се и това си е...

Мамка му...

ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО!



Тема Re: Трябва да се действа по начина на папагалите...нови [re: jexova]  
Автор БATE Heдeв (кафеджия)
Публикувано22.09.08 20:38



От де го извади този никнейм бре

. Баси, ще взема да сложа едно Моузес, че добре звучи
Хм, а иначе, ако подкарате като Ботев и Берое, най-много да се спре първенството



Тема Re: Трябва да се действа по начина на папагалите...нови [re: БATE Heдeв]  
Автор jexova (непознат)
Публикувано22.09.08 20:52



Ако гледа бай Майкъл Чорни да види ясно,че и неговите хора сме против бай Ганьо...

ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.