Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 12.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ще го търсиме Вуци със свещ  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано21.09.08 19:54



Заради две дузпи и софия запад, го уволниха...
Сега стана по-зле!!!!



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: Чичo Mитko]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано21.09.08 20:56



нали той ги е подготвял за тоя сезон? Или нещо се бъркам тука?



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: dany_m111]  
Автор BECKS (член)
Публикувано21.09.08 21:50



Какво общо има подготовката в случая Дани. Когато ти е треньор човек който цял живот носи торбата с топките какво искаш.При Вуцов поне блъскане и хъс имаше, а сега от как е кокала 80% от първите топки ги губим в досегашните мачове.Лошото е че Батков се инати и не го сменя, а когато го смени ще сме изпуснали и УЕФА и титлата





Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: BECKS]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано21.09.08 22:17



и с кой да го смени? Дай алтернатива!

Аз за Велев почти нищо не съм казал дотука, макар че с всеки мач си проличава несъстоятелността му като треньор - най-вече при воденето на мачовете. Още като дойде казах че нещата отиват от зле на по-зле, ама както и да е...

И все пак главния виновник за състоянието на отбора в сегашния му вид носи човека, който го е водил подготовката. Всеки нормалномислещ човек би трябвало да разбира, че в движение и по време на сезона, докато текат мачове е много трудно да правиш големи промени в игрово поведение, тактика, камо ли пък физическа подготовка. Не знам дали забелязвате, но физическата ни подготовка е на ужасяващо ниво. Срещу всеки малко по-сериозен отбор си проличава това. Видя се срещу БАТЕ, които с 10 човека не ни дадоха да пипнем топка последните 10-15 минути, видя се срещу Жилина, видя се срещу Локото, че даже и срещу Черно море. Боже, какво доживях... такива тимчета да ги пиша "сериозни" за стандартите на Левски. Наистина е много жалко...



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: dany_m111]  
Автор BECKS (член)
Публикувано21.09.08 22:26



Ами от БГ само Едо или Херо, иначе от вън на първо място Вячеслав Грозни, само не сърбин. Относно мача с Жилина нали чу с какво задоволство каза че е дал наставления веднага след като са изгонили човека и са го послушали,в друга тема съм писал за Жилина.Той горкия не - може да подреди отбора.Като споменах Сърмов незнае къде се намира след контузията обаче е титуляр а Гаджев където изнесе мачовете резерва.След като е наказан Деко за какво го пуска днес.Днес можеше да пробва и с Зе или Лъчо десен бек ама трябва и акъл за това нещо а не да ми пусне халф за бек в последния момент бездизигран мач в мач с Жилина.Направо се плаша ако няма треньорска смяна до тогава, очертава се поредния резил





Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: dany_m111]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано21.09.08 22:41



Ако за теб отбор който е победен с мъки от отбор като Щутгарт е 'смешен' и не е сериозен си болен.Там ни е проблема,в България загубите от такива отбори се приемат като провали ...



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: BECKS]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано21.09.08 22:43



За какво ви е чужденец?Ето и при нас,и ние искахме такъв а виждате че Пената си ни оправя,поне надали ще имаме проблеми за УЕФА през този сезон а мнозина ни пратиха в Б група.Лошото при вас е само че си нямате Пената или човек подобен на Пената.



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: БATE]  
Автор BECKS (член)
Публикувано21.09.08 22:48



и кой е този отбор който е победен с мъка от Щутгарт



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: BECKS]  
Автор DUSHESH ( ДОН)
Публикувано21.09.08 23:21



Е те Щутгарт се измъчиха с 35 % от възможностите си.
Мислеха да минат с 15% но великите прояви на "моряците" ги
принудиха да качат с 20........



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: BECKS]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано22.09.08 01:54



хванали сте се за вълната на тая овца като спасител.


А истината е че Вуци ще търси със свещ отборче което да го приюти.

един въпрос в тая връзка - КЪДЕ , чиче, ВИДЕ ХЪСССССССС в играта ни при Овчия ?!? Посочи ми мача и поне 5 минути от първия с БАТЕ, когато играхме с хъс и дух и се борихме и ... загубихме нелепо, "САМО" заради малшанса ни при неква дузпа? Тая плоча се изтърка с дузпата на Гонзо. Всичко лъсна и се виде колко са бездушни останлите в отбора и че нема и помен от "синята емоция" която е теглела отбора винаги.
Ако не можеш да бъдеш конкретен си го свали тоя мач и го гледай пак.

стига с тея овчи глупости вече. не изтрезнехте ли..



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: BECKS]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано22.09.08 02:31



Черно море батка,черно море.
След мача даваха кратък репортаж по ЗДФ и отзивите.Вярвай ми,дори Йенс Леман призна че нивото на Българския футбол било много по-високо отколкото мислел,така че нещо май куца в системата не мислиш ли?
И не само той,горе долу 4-5 интервюта имаше,всички футболисти,ръководители останаха изумени от играта на Черно море и казаха че ако бяха малко по-здрави физически,щяха да ги бият,въпроса е че се били изморили и за това дали фира но от чисто футболна гледна точка Черно море изигра много добър мач.Вярвам ти че ти е трудно да проумееш че и други отбори могат да играят успешно в европа но това са реалностите.



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: DUSHESH]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано22.09.08 02:33



Така де,понеже Киево,Марсилия,Артмедия и Удине играха тогава на 200% от възможностите си,нали?Особено Киево,Марсилия и Удине ... че и Шалке след това.



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: DON_DiEGO]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано22.09.08 03:15



батето още си каза - куци коне





Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: Чичo Mитko]  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Лицензиран)
Публикувано22.09.08 07:36



Ти си болен, Вуцов е толкова зле, колкото Велев!



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: БATE]  
Автор El Capitan (globetrotter)
Публикувано22.09.08 11:17



Аз не мога да разбера кво изобщо ги обсъждате моряците тука?

Еми момчетата си играха екстра,кво им е,аз само мога да им кажа евала....

FREE TIBET




Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано22.09.08 17:22



и мърльо също е





Тема Опснови [re: БATE]  
Автор DUSHESH ( ДОН)
Публикувано22.09.08 17:42



"Така де,понеже Киево,Марсилия,Артмедия и Удине играха тогава на 200% от възможностите си,нали?"
Не знам с колко точно са играли, но ЗАГУБИХА !!!
Пропуснал си най-същественото, притъпи желанието си
да принизиш успехите на Левски изопачавайки Фактите





Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: Чичo Mитko]  
Автор jexova (непознат)
Публикувано22.09.08 22:29



С Кокала не е по-зле...

по-зле е с Бай Ганьо впереди...он сумашедший...

ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО!



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: ramlid]  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Лицензиран)
Публикувано23.09.08 08:33



Да де, да не повтарям кво е постигнал с ЛЕВСКИ, вие си знаете... Велев или Вуци на четвъртфинал за УЕФА ахахахаха:))))



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано23.09.08 14:42



Стига глупости. Вуцов не беше решението, както и Кокала не е решение.

И двамата не стават, толкова ли е трудно да го проумеете.

Ето ви трима треньори, които са добър вариант - Херо, Гочето, Ераносян.

СИН ПОЗОР

Левски реколта 2008/2009=ЕВРОИДИОТИ


Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано23.09.08 17:54



баце бива да си верваш ама не преигравай, иначе като играхте първия мач с Барса се чуваме с едно приятелче че беше по твое село, и пича вика: а говедата кво направиха, а аз викам как кво - петунка, тоя ептен се ошашка и пита - за кого ?!?!?

баце аз съм гледал полуфинали 2 и четвъртфинал, разбирам те напълно но 1-17 е реалитито



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: ramlid]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.09.08 09:32



Баце с оглед бройката на мачовете от онова време и сегашното, нашият 1/4 финал е повече.

СИН ПОЗОР

Левски реколта 2008/2009=ЕВРОИДИОТИ


Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: Stanley]  
Автор Meл (съзидател)
Публикувано24.09.08 10:23



...Даааа... Фен съм на Гочето, но кат се замисля начина му на водене на отбора не е тотална атака, но пък много ефикасен.
Ераносян, от друга страна ще подреди отбора по атакуващо и ще желае по атрактивна игра.
В предвид сегашното състояние на футболистите Ераносян е по-неблагоприятният треньор, но от фенска гледна точка е доста удачен.

Грешка беше сменяването на Вуци след първия мач с БАТЕ. Вуци по-успешно дръпна Гонзо назад за да не пречи много в нападение.
Гонзо вече не е играч за цял мач и при това не е за започване на мача.
Видя се, срещу локото, че е изпреварван в почти всяка ситуация от защитниците. Това го вбесява и почва да върши тъпи фалове и да бие с лакти защитниците. Трябва да е като златна резерва - последна възможност при безнадежден случай, когато с пресни сили ще може да изпреварва защитниците и пръв да пипа топката. Може в такива случаи да поведе отбора. И много по-подходящ е за международни мачове, където ръгането и влизанията са много по-малко и дистанцията между защитници и нападатели е по-голяма. Но пак е желателно да е резерва.
Нещо в защита леко куца. Нещо не са сработени да се подсигуряват по-добре.
Средната линия е трагична. Ако гледате международни мачове, при отбрана са ясно видими две линии от по 4 човека. При Левски няма такова нещо. Предната линия се превръща в точка, когато 3-4 играча се скупчат на едно място, оставяйки другата част на терена свободна. Оттам и паниката в защита при постоянните бързи контри.
Редовен номер е топката вместо да се подаде директно на свободен играч по фланга, да се подаде на близък играч, той на втори и чак тогава топката да стигне до фланга. Няма ги изобщо дългите пасове сменящи фланага на атаката. Нападателите пък са тотално объркани и невзаимодействащи. Ми че не съм виждал свестен двоен пас от месеци. Гонзо продължава да не се оглежда и вечно не знае къде са противниковите защитници.
Липса халфова подкрепа - няма кой да премине противник и да обърка защитата на противника, а е просто - замахване за центриране и леко копване покарй протегнатия противников крак. Преди две години такива рейдове правеше пелето преодолявайки изненадващо и на скорост по двама трима противника. Срещу локото веднъж го направи и Рабех, но не получи никаква подкрепа. В такъв случай трябва нападателите да се спукат да тичат и повличат съперника или да се освобождават и да са готови (не да чакат) да получат пас.



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: Stanley]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано24.09.08 11:12



аз не искам Гочето...





Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: dany_m111]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.09.08 11:17



Аз не виждам други реалистични варианти освен тях тримата. Не крия симпатиите си към Ераносян, но изборът принадлежи на Батков в крайна сметка. Аз лично очаквам до не по-късно от месец смяна на Кокала.

СИН ПОЗОР

Левски реколта 2008/2009=ЕВРОИДИОТИ


Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: Stanley]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано24.09.08 11:20



сега ше се класираме за УЕФА, ще вземем победа и 1 равен вътре и като почудо сме напролет в евротурнирите. Пробвай да го смениш тогава Кокала...



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: dany_m111]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.09.08 11:25



Още от Литекс ще паднем, пък в групите на УЕФА ще го докараме до 4 загуби и последно място в групата. Лошото е, че дотогава ще сме загубили титлата и да го махнат ще е все тая. Сезонът ще е вече провален.

СИН ПОЗОР

Левски реколта 2008/2009=ЕВРОИДИОТИ


Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: Stanley]  
Автор El Capitan (globetrotter)
Публикувано24.09.08 16:03



Баце,споко!Хубавото за вас в целата работа е че НЕМА да влезете в групите на УЕФА....

FREE TIBET




Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: Stanley]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано25.09.08 03:07



ами баце ако некой отбор тръгне от интертото е утепал всички с бройката мачове

това е важно само за статистиката а в историята остават победителите



Тема Re: Ще го търсиме Вуци със свещнови [re: ramlid]  
Автор Stanley ()
Публикувано25.09.08 11:20



В случая не говорим за Интертото, а като спомена за победителите, вие кой турнир точно сте спечелили, че сложи и вас в кюпа?

СИН ПОЗОР

Левски реколта 2008/2009=ЕВРОИДИОТИ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.