Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 31.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема АЙДЕЕЕЕЕЕЕ  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано18.09.08 21:52



ИЗРАВНИХМЕЕЕЕЕЕЕЕЕ



Тема Re: АЙДЕЕЕЕЕЕЕнови [re: Чичo Mитko]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано18.09.08 22:10



МАЧКАЙ ЛАВИНАААААААААААААА





Тема Re: АЙДЕЕЕЕЕЕЕнови [re: dany_m111]  
Автор Axueв ()
Публикувано18.09.08 22:43



Размисли и страсти...що годе трезви след, последния съдийски сигнал.

Добър турнирен резултат....и до тук.

Този път Гонзо не успя да ни провали....така ли никой не разбра,че вече не е за отбор от такова ниво?

Дълбок поклон за всичко което е направил за Левски през последните години....но ми се струва,че сега повече пречи.Футбол само със сърце и лакти не се играе.

Добър Жоазиньо,прекрасен Рабех (това момче скоро ще ни го вземат,висока класа е).

Лошо впечатление ми направи пазенето на резултата през последните десетина нинути,при психологическо,физическо превъзходство.....ще речеш,че играем с Реал.

П.С.: Отново, повече от левашки коментар по телевизията.



Тема Re: АЙДЕЕЕЕЕЕЕнови [re: Axueв]  
Автор 7:2 (17.11.1968)
Публикувано18.09.08 22:56



Гонзо ли ? Кой теглеше отбора ? Кой изработи гола ???

Ай дано все така "лошо" да играе !!!



Тема Re: АЙДЕЕЕЕЕЕЕнови [re: 7:2]  
Автор Пoeтa нa нeтa (alias)
Публикувано18.09.08 23:10



7:2, кога ще си свалиш незнам розови ли са, Гонзови ли са, очила дето гледаш мачовете през тях.....
Тази вечер имахаме един вездесъщ Рабех (това момче виждам че в защита вече ми е тясно, че даже тръгна и по крилото да играе

), един много напорист и прилично ефективен Жо (Батков може да праща спокойно Ники Финта в Арсенал....Казанлък!), един стабилен Гаджев и (слава богу) един мнооого сигурен Гошо Петков....това са играчите на Левски които впечатлиха и ни изнесоха мача.
Гонзо имаше голям късмет да не бъде изгонен първото полувреме и уникалния късмет да не бъде изгонен в 80-тата мин!!!
Освен това пропусна два пъти от чиста позиция (греда и удар над вратата)!
Това че Жо се оказа на добра позиция и разстреля вратаря на Жилина си е основно заслуга на дребосъка, не на Гонзо...бори се много, но с лакти и ритници потенциално повече вреди отколкото помага.

Не ме разбирай погрешно, аз също мнооого уважавам Гонзо и той е една от легендите на Левски за мен!!! Точно затова искам като такъв да го запомня, а не като човека провалил ни във важни мачове във Европа.

Всички сме пристрастни и си имаме любимци и никой няма намерение да ти променя мнението за Гонзо, но и ти приемай мнението на другите

Резултатът е супер, тука ги мачкаме 2,3 на нула


Редактирано от Пoeтa нa нeтa на 18.09.08 23:13.



Тема Re: АЙДЕЕЕЕЕЕЕнови [re: 7:2]  
Автор Seaborn (Jethro)
Публикувано18.09.08 23:34



Абсолютно съм съгласен за Гонзо!!! Беше един от най-добрите, теглеше отбора, изработи гола, игра с най-много хъс, което можеше да му донесе още един картон, но помня времена, когато същият този хъс беше едно от малкото неща, които ни радваха в Левски! Само Гонзо! Стига вече с тази мода каквото и да стане да го критикуват!



Тема Re: АЙДЕЕЕЕЕЕЕнови [re: Axueв]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано18.09.08 23:56



тоя път не съм съгласен за Гонзо. От добрите мачове му беше тоя... иначе и аз се чудя що не се пробвахме да го вземем тоя мач като останаха онея с човек по-малко.

за РАБЕХ:

Редактирано от dany_m111 на 19.09.08 00:03.



Тема Re: АЙДЕЕЕЕЕЕЕнови [re: Пoeтa нa нeтa]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано19.09.08 00:03



чиченце, докато мислиш "стихове" не гледаш мача.
Защо после пак по инерция всички като тебе се впускате да критикувате Гонзо ?
Ако положението в което уцели гредата гредата е толкова чисто - не знам какво да кажа за погледа ти над играта.
НО както и да играе нашия номер 9, се го виждате от черната страна и нищо позитивно не е в състояние да ви промени възгледите.


ВИЕ ГУБИТЕ, А ЛЕВСКИ ЗА ТОЗИ МОМЕНТ И ПРИ ТОЗИ СЪСТАВ САМО ПЕЧЕЛИ ОТ ГОНЗО. И КОЛКОТО И ДА МРЪНКАТЕ ГОНЗО ЩЕ СИ ИГРАЕ С НОМЕР 9!!!
САМО ЛЕВСКИ!
п.п.
а относно играта ни - мисля че играхме в пъти по-добре отколкото срещу батета. ПОне имаше борба, тичане и доста повече мисъл при подхващането на атаките.



Тема Re: АЙДЕЕЕЕЕЕЕнови [re: dany_m111]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано19.09.08 00:23



по-добре, че се върнаха, баце!!!
Ние с срещу 10 човека, освен загуби, друго немаме!!!
Рабех скоро ще играе в некой голям отбор !!!!!



Тема Тук някой не си свалят очилатанови [re: Чичo Mитko]  
Автор DUSHESH ( ДОН)
Публикувано19.09.08 00:34



като онези очила които носеше "Гонзо" от "Мъпет Шоу"
бутафорни и смешни, кухи и с "широки лакти"....


Ако Гонзо е звездата на Левски давайте да се гръмнем и
да не се мъчим повече.........

Хора слезте на земята, Гонзо играе по милост в Левски,
къде ли другаде би играл ? Кой би дал пари за него ????
Бил изработил гола !!!!!!! Еми той просто не го вкара .........!
Ако беше друг на негово място може би щяхме да водим(бием)
...да не говорим, че май щяхме да играем Шампионска лига




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.