Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 08.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Тема Гонзо - вън!  
Автор ultras (със синя кръв)
Публикувано29.08.08 20:00



Момчета, каквото било с Гонзо..., било!
За мен той е с огромна "заслуга" при отпадането ни. Имайте предвид, че става въпрос и за капитана на отбора. След загубата от Вихрен и след мачовете с Бате излезе ли, като капитан, пред феновете да каже нещо?!!?!? Не! Скри се, като всички лекета....,а това е човекът, който се опитваме да издигнем, едва ли не, в култ. В момента неговата функция е да разяжда отбора отвътре. Освен, че е супер зле (шапка му свалям на уникалното ръгане с ръце) той пречи на младите да се развиват. Как ли? Като взима да бие дузпите, вместо тях; като изпуска дузпи: като изпуска защитници; като не спазва треньорски указания и т.н.
Върнете се назад във времете и си спомнете, колко не лоши нападатели (да не казвам, добри такива) бяха пропиляни и загубени, просто защото имаха малшанса да попаднат в Левски заедно с него. Те си тръгнаха, Гонзо остана...отборът нямаше значими успехи.
Мина му времето на Гонзо. Лошото е, че в момента пречи.



Тема Не съм съгласен...нови [re: ultras]  
Автор Porcaro (Нервак)
Публикувано30.08.08 14:49



той беше един от малкото, дето игра с желание и хъс. Лично мнение!



- Българският фен-сайт на група "ТОТО"

Тема Re: Не съм съгласен...нови [re: Porcaro]  
Автор Пoeтa нa нeтa (alias)
Публикувано30.08.08 16:45



абе така, така ....желание и хъс....ама какво от това...
Гонзо на мача в сряда:
1. Изтърва си човека (защитника) които вкара гола за БАТЕ
2. Не отправи нито един удар към вратата (недопустимо за централен нападател)
3. Не създаде нито една голова или дори опасна ситуация (отново недопустимо за един централен нападател)
4. Накрая само се ръгаше и направи 3-4 абсолютно безмислени фала които подариха 5-6 минути на трактористите...

Па нека е играл с желание и хъс....

Гонзо е легенда и чак да го гоним е доста пресилено, но с тази игра - НА ПЕЙКАТА!!!!

Ако иска да играе - да почне да вкарва и да създава положения....ако е само за ръгането и боренето - да си оди у Докото





Тема Re: Не съм съгласен...нови [re: Пoeтa нa нeтa]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано30.08.08 17:06



мдам, и за мен е голямо разочарование досегашното му представяне тоя сезон. Нулева ефективност, нулева резултатност, нищо запомнящо се. Дузпите даже не трябва да ги споменаваме.

Толкова радост ми е донесъл в миналото, че от мен псувни и обиди по негов няма да чуете, но в момента ми се струва, че не е на необходимото ниво за титуляр в Левски. Интересното беше че в подготовката беше от стабилните ни играчи.



Тема Re: На подготовкатанови [re: dany_m111]  
Автор elian2OOO (син фен)
Публикувано30.08.08 17:40



като цяло бяха по-добре от сега.Май пак става нещо с целия отбор.



Тема Re: Не съм съгласен...нови [re: dany_m111]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано31.08.08 00:00



Те в подготовката всички играеха добре.
СПравка,резултатите и отзивите на хората от ДАрик дето бяха с тях.
Лошото е че после нещо се случи, като се върнаха....
Кво,питай некой запознат!



Тема Re: Не съм съгласен...нови [re: Чичo Mитko]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано31.08.08 03:03



ми аз гледах всичките мачове в България които бяха изиграни, мога да ти кажа че нямаше голяма разлика в игровото поведение в тях и това което се видя в официалните срещи, просто резултатите бяха различни и май те ни заблудиха най-много...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.