Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 13.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пука ли ви?нови  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано16.03.08 00:04



Аз това се чудя от чисто любопитство, питам всички - пука ли ви?

Дани111едиколко си, бате, аз за разлика от Неви гледах целият мач, и наистина видях, че желание, опити за шпагати, навитост за победа съществуваше....

Но хора, защо не изисквате? Един точен пас на Сърмов не успях да видя - съжалявам, не можах! Исках много това да се случи....Исках да видя някой поне да е гладен за гол, да е лаком бре, майка му да еба, да иска да стреля, а те все ком-би-на-ции ми правят...Кой ги е подучил така? Филиграмно, технично, извънземно.

Като четя 87 процента от вас, чувствам, че дори изпадане в Б група ще бъде прието откъм веселата страна.

Ще кажа добри думи за Минев, Рабе, за Еньо особено (печели много неща във въздуха)....

Ще кажа добри думи за Дубала - единственият наистина добър бразилец от Беласица бе взет не от Левски, а от Литекс....Браво и на Наско по този повод! Плодовете на селекцията му се видяха днес - точно когато ни влезе голът някъде в задните части, та да го усетим....

Хора, ако на никой не му пука и нещата се приемат като малшанс, ще падаме още като пилци. Нивото на чорбата не е добро, но нека си позволя да кажа, че ние футболист като Петре нямаме.

Чудовищен кредит на доверие има отбор, който през тази година НЕ ВКАРА ГОЛ НА НИКОЙ!

Иначе, чух с облекчение обяснението на треньора - мда, "дузпите са рулетка"

Но май в завъртането на рулетката има майсторство, струва ми се.

Пука ли ви, ще ви бъде ли яд, ако останем извън Европа, това се чудя....

Редактирано от jdefoe на 16.03.08 00:07.



Тема Re: Пука ли ви?нови [re: jdefoe]  
Автор dany_m111 (ентусиаст)
Публикувано16.03.08 00:51



заслепен си, дефо, заслепен си от негативността си и от предубежденията си(при това в случая даже не са основани на някакви футболни доводи, а на пигментацията на кожата на един футболист)! Не вервах че и след тоя мач ще кажеш нещо против Сърмов, ама те на... пак си говориш едни и същи наизуст, Сърмов ни е единствения сносен халф в момента! И това се вижда и от самолетите дето прелитат над Герена през половин час!

Минев не е за Левски! И днес повечето атаки на Литекс идваха предимно от оголената му НОН-СТОП зона! Ти гледа ли и мача в Ловеч? Преброи ли колко пъти нямаше никой в неговата зона?

А Рабех пък... той не се коментира! Аз на тоя човек слаб мач май не съм му видял...

За Еньо също си много прав - обира страшно много топки напред и не само ги обира, ами и в голяма част от случаите ги насочва много добре към съотборници...

И сега за шанса и малшанса... Днес беше въпрос на шанс! Ако беше с нас отиваха на разлика! Това го казвам най-отговорно! Много рядко друг път съм казвал че сме имали малшанс, така че ако обичаш не слагай твои умозаключения в мойте уста(пръсти). В кажи-речи всички останали важни мачове есента, НЕ БЕШЕ въпрос на малшанс - Ловеч, ЦСКА, Тампере*2, Локо Сф, Славия донякъде... абе почти всичките ни провали... Беше въпрос на мотивация, която очевадно липсваше миналия полусезон, беше въпрос на наши грешки или жестоко подценяване(Тампере), беше въпрос на грешки при смените и състава като цяло... НО ДНЕС БЕШЕ МАЛШАНС! Тотален!

Това за "чудовищния кредит на доверие" го разбрахме! Няма нужда във всеки втори пост да го пускаш! Можем да четем! Повервай ми и моето търпение се изчерпва, и не само моето, а и на повечето хора. Днес примерно се видя едно очевидно негативно отношение към Миро. Скоро ще се усети и към другите недостойни за тоя отбор. Наближава времето, когато тоя отбор ще бъде натиснат от публиката, но е важно това да не става на сляпо и насилствено. Аз вярвам в натуралния, естествения път на събитията. И тука пак ще се повторя от други мнения - не забравяйте че това е един нов отбор. От стария останаха само Петков, Живко и Игор... просто не го забравяйте! Ако ги отпишем още след третия мач, за какво въобще сме ги взимали?

Разбира се, че ще ме е яд... мне... всъщност е много мека тая дума - бесен ще съм ако останем извън Европа! За мен обаче, това е много невероятна възможност.

И сега един въпрос(а може би няколко) към теб - какво очакваше от публиката след тоя мач? Освирквания? Искания на оставка? Обиди към отбора? Какво? Ти с какво настроение си след играта на отбора? Аз днес видях нещо в тоя отбор! Видях нещо което не виждах в ни един от мачовете от миналия полусезон. Видях желание и хъс, борба докрай... и видях потенциал! Ако мислиш че за един млад отбор има по-важни неща - заповядай... Изложи ги.



Тема Re: Пука ли ви?нови [re: dany_m111]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано16.03.08 01:24



Негативността идва от тонове лоши резултати. Търпението трябва не Мирослав Иванов да изчерпва, а главата на рибата, навсякъде е така.

Мирослав е футболистче, някой него го пуска в игра. Виновен е пускащият го!

Да, очаквал съм призиви за оставка и освирквания. В Европа на загуби се реагира остро, с освирквания - тежко! Не е израз на позиция ли това?

За да бъде нов отборът, виновен е Наско (на първо място) и Стоилов (като негов послушник)

Този Левски е плачевно неефективен и е такъв от твърде много време. Крайно оптимистично си настроен!

Млад отбор? Какъв е Левски? Не трябва ли постоянно да се иска високо ниво от него? Млади отбори нека правят в Петрич, Хасково, където и да е. Нека не е Левски. Искам да е силен физически, поне 180 сантиметра среден ръст отбор! Играещ професионално!

Сърмов има неточен пас, безумно неточен пас. Моля те, гледай крайно внимателно ключовите положения в мача.....

И не следи бори ли се, или не - просто виж ТОЧНИ ли са пасовете му!

Дани, аз може да съм свалял звезди на дадено маце, с този пример ще завърша, да съм правел каквото и да е за нея, но е важно накрая двамата дали сме заедно или не....

Така е и футболът. Всичко, което има значение, е резултатът. В професионално състезание. Той е 0 на 1.

И съответно, много ми е тъжно, че паднахме...това ми е настроението.

Нали ти казах иначе - желанието ясно си личеше, Еньо има поведение на нападател, но скръстените ръце на тъчлинията не могат да мотивират, когато това трябва да се прави.

И не мисли, че Литекс не са били добри днес. Имаха и други шансове освен гола, а и по начало физиката им е смазващо по - силна, браво Насе, браво, Саиде!

Беснея, че загубите ги приемаме все едно нищо не е станало. Дано не паднем от свинете, това трябва да е мач на 200 процента....

Европа изобщо не е сигурна....





Тема Re: Пука ли ви?нови [re: jdefoe]  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Свинеебец)
Публикувано16.03.08 02:56



Хахахахахах как може да плюеш Сърмов и да хвалиш Минев, ти на кой свет си?



Тема Re: Пука ли ви?нови [re: jdefoe]  
Автор DUSHESH ( ДОН)
Публикувано16.03.08 18:58



Винаги сме били на едно мнение с теб...
За съжаление много от другите са прекалено твърдоглави.


Никой обаче не коментира думите ти :
" Чудовищен кредит на доверие има отбор, който през тази година НЕ ВКАРА ГОЛ НА НИКОЙ! "
Колко станаха мачовете в които Левски не е отбелязал гол
Някой ще извади ли статистика, и без нея съм сигурен че няма
в историята подобен сезон.....



Тема Re: Пука ли ви?нови [re: jdefoe]  
Автор Zeljko RaznatovicМодератор (hero)
Публикувано16.03.08 20:05



Много си прав батка, но на тоя етап няма надежда...поне за сега.Докато се правиме,че всичко е наред и очакваме светло бъдеще така ше е.Лошото ще е след още 1 сезон да не сме пак на етапа: "да дадем време на отбора, вижда се,че има голям потенциал" и "единствено малшанса ни попречи да победим, ама за съжаление ни нагъзиха на ГЕРЕНА"

А да...бъди сигуренч,е всеки следващ мач ще ни бъде най-силния за сезона, ама просто късмета ни е преебал. Насо се смееше след мача вчера по интервюта май не му пука много, а Мъди е щастлив,че щом насо е казал,че всичко е ок значи всичко е ок естествено.

Ние пък трябва да се радваме,че сме създали 5-6 чисти голови положения и сме играли футбол от световна класа. Да, принципно като те ебат на Герена с 1-0 на полувремето е горе-долу наложително да създадеш 5-6 положения според мене....Абе важното е да се пляска и да се скандира името на Мъри, на кочината ко ни бият с 3-0 не е важно, важно е в 91вата минута всички да са на крака и да аплодират. Кой го ебе некаква си купа или титла ?! Дай да се правиме,че всичко е наред.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Пука ли ви?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Zeljko RaznatovicМодератор (hero)
Публикувано16.03.08 20:09



аз за Сърмов не искам да коментирам още, нямам негативно мнение за него (напротив) и мисля,че в скоро време ще почне и да подава точно. Това би било добе за него като футболист и Левски като отбор. Но когато се насира няма причина да не се каже и отбележи.

По въпроса за Минев аз лично много му се кефя поради една причина- момчето играе с желание и се старае на 100%. Еми точно от такива играчи имаме нужда, да играят със сърце. Изобщо защитата ни не е никак слаба, което е може би единствения плюс. Евала и на мароканеца за вчера, той се стара много


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Пука ли ви?нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано16.03.08 20:37



100 %-не виждам какво се плюе по Минев-играе не лошо, но и при него май се струпваха 2-3а, а къде е Хичо да му помага, или М Иванов??? Да не би Лусио да е по-добър - и той тича да вкарва като гламав.
Защитата е изненадващо добре, жалко, че Томашич си тръгва.
Проблемите почват от номер 7 нагоре...Еньо титуляр оттук натам, бетон!Ама няма кой да го изведе...Няма кой да се възползва от пространствата - вчера Карлош на няколко пъти смешно се сбута в него! Баси!


ПОДАРЯВАМ ТРИОН С ИДЕАЛНА ЦЕЛ
-ГРЕДИ РЕЖЕ ВСЯКАКВИ


Тема Re: Пука ли ви?нови [re: navy7Obg]  
Автор Zeljko RaznatovicМодератор (hero)
Публикувано16.03.08 20:47



Еньо заслужава овации за всичките си мачове за Левски до момента. Ако го бяха пуснали вместо МАНГО срещу Литекс можеше и да нямаме 1 положение за цял мач. Видя се и вчера,че не го е страх да ритне топката към вратата, да поеме инициативата. Не да си на 2 метра от вратата и да търсиш дузпата вместо да биеш. Точно хора като Минев,Живко и Еньо трябва да носят отбора занапред. Нямаме и други варианти за сега


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Пука ли ви?нови [re: jdefoe]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано16.03.08 21:24



Пука ми как да не ми пука!
Крайно време е обаче, на масата да почне да и пука, а след това да се покаже на ръководството, че трябва да му пука за феновете!

Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.