Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 28.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да коментираме....нови  
Автор jdefoe (старо куче)
Публикувано22.08.07 20:20



....нещата, които станаха в клуба напоследък. Аз лично не знам в какво кондиционно състояние е бил Коприваров, но имам впечатлението, че щом някой футболист от нашите загуби доверието на щаба (често и по причини, които не зависят от него), то нашите спецове го сриват със земята. Така стана с Чиликов, на когото си спомням, че беше поверена огромна отговорност. Да, той не е най - добрият характер в света (меко казано), но след като си контузи колената - край....А преди това имаше един период, особено с Брьондби, дето свали топката с глава на три пъти на нашите за 4 на 1....

С Тодор Колев е същото положение. Момчето бележеше доста голове, но отново не, та не. Един Гонзо само си имаше протекции, но след слабата му игра в един момент ги загуби и той....

Коприваров е поредният епизод. Днес като четох интервюто в 7 дни спорт ми стана жал. Признавам, не ми е харесвал много като техника, но при него имаше изявен момент на хъс и можеше да се очаква нестандартност. Някак си движенията му бяха толкова непохватни, че противниковата защита не ги улавяше, казано нашега.

Може и още доста примери да се дадат. Имам едно впечатление, че на падналите (като форма, тонус) не подаваме ръка. Обратно, и публиката, и ръководство си ги игнорираме и пращаме в забвение. Аз не се изключвам от това число, разбира се.

Получава се така, че за едни шансовете за изява са няколко, поне 2, а за други - мигновена тесла. Фаворитите в това отношение са Йовов и Гонзо - разбираемо е, дали са много, но защо не мерим с малко по - еднакъв аршин?

Лично на мен това отношение не ми се нрави. Посланията, които идват от лагера ни по въпроса, са все по - объркващи....Или не съвсем. Наско: "Нямаме нужда от нападател..." - да, ако гледаш рекорда от миналата година, в това изявление има логика, но сезонът не започна ли наново, по дяволите????

Наясно съм, че лично отношение към някого винаги ще има, и за едни положението ще е различно спрямо други, но поне за Коприваров у мен някакси надделява недоволството, че бива освобождаван.

Има обаче една фраза, която май казва доста, и тя е "Наско знае защо". Това "защо" започна да изглежда користно дори в моите очи, очи на един голям поклонник на нападателя Сираков....



Тема Re: Да коментираме....нови [re: jdefoe]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.08.07 22:16



И как ще е свалил три пъти топката за асистенции, след като два гола вкара Телкийски от фаулове, а единия на Саша беше от удар от дистанция?

Тодор Колев ще го запомня само с онзи гол в Ловеч, иначе вкарваше рядко и на отбори от калибъра на Несебър и Ботев.

Коприваров е слаб, имаше късмет, вкара важен гол срешу Оксер, но оттогава, а и преди това нищо. Само с хъс не става.

Ако за нешо съм недоволен, то е изгонването на Емо Ангелов, нападател, който беше доказана златна резерва.







Тема Re: Да коментираме....нови [re: jdefoe]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано22.08.07 22:16



само не разбрах защо Бабангида трябва да го махаме, при условие, че изнесе Левски на гърба си преди 2 години в УЕФА, трябва да му се даде шанс.
А Копи, още навремето трябваше да го продадем на Литекс.
А Борко Стойчев си е стабилен, въобще не му дадоха шанс според мен. Кой защитник в 10 мача като резерва е вкарвал 2 гола, преди това?



Тема Re: Да коментираме....нови [re: falkenbach]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.08.07 22:18



Е на кого вкара гол? На Родопа и на Локо Пд при 6:1. Аре стига, мишок е, няма нужната психика, за да играе в Левски.







Тема Re: Да коментираме....нови [re: Edward]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано22.08.07 22:34



дали е мишок, ще си проличи по-натам.



Тема Re: Да коментираме....нови [re: falkenbach]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.08.07 22:40



Нали го гледах достатъчно мачове, няма психика, страхлив и неориентиран е. При наличието на Рабе, Бензукан, Томашич и Топчо няма къде да играе.







Тема Виж....нови [re: Edward]  
Автор jdefoe (старо куче)
Публикувано22.08.07 23:12



Имам смътен спомен, че поне за два от головете ни с Брьондби имаше дейно участие, но не това е най - важното, след продажбата на гонзо буквално мъкнеше левски на гърба си.
Извинявам се, ако съм допуснал грешка.
Колев не беше пускан достатъчно време като титуляр, именно Чили и Гонзо бяха такива, но цифрите му не бяха лоши. Има гол и с чорбата за 1 на 1 на Герена също....през 2003 година.

Но не получих коментар на това, каква като цяло е политиката на ръководството. Държат се меко казано авторитарно, по мое мнение.

Ференци например вкара 4 гола в 3 мача, но шанс - никакъв. Просто на сънародника му Кабат му потръгна повече. Не ебило само, защото Кабат е добър - нападателят също си струваше, но - тесличка.....Защо?



Тема Re: Да коментираме....нови [re: jdefoe]  
Автор dany_m111 (член)
Публикувано23.08.07 01:12



и аз за Копи съжалявам... доста важни голове е вкарвал в закучени мачове и особено като гост. Примерно миналата година въпреки че игра изключително малко, ни донесе собственоръчно 6 точки при гостувания, които в противен случай трудно бихме взели.

и за Ангелов малко съжалявам, но не толкова от гледна точка на качествата му колкото от перспективата на сериозната липса на нападатели в Левски.

За Стойчев си много прав... просто при наличието на Топчо, Рабе, Бензукан, и игор, не виждам кога може да играе...



Тема Re: Виж....нови [re: jdefoe]  
Автор Edward (The king)
Публикувано23.08.07 16:09



Чиликов ни мъкнеше на гърба си донякъде само втория си сезон, когато продадохме Гонзо. В най-важните мачове обаче ни провали. А след това нервираше всички с некадърни изяви.

Колев няма психика за отбор като Левски и затова в крайна сметка бе разкаран, а конкретният повод беше отказа му да подпише нов договор.

Ференци вкарва, но беше най-голямото дърво, което съм виждал. Аз лично исках да остане, но това наистина е грешка, защото макар и дърво тръгна силно.







Тема Re: Да коментираме....нови [re: Edward]  
Автор Пoeтaнaнeтa (alias)
Публикувано29.08.07 14:38



ами гледай мача пак.

Телкийски вкара четвъртия от фаул а другия ако се не лъжа с глава. Другите три (освен този от фаул) станаха след пасове на Чиликов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.