Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 01.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Абе, пълна скръб..нови  
Автор Лeдoвe (Romanista)
Публикувано25.08.07 23:09



Тия нашите са толкова зле, че и те самите не подозират сигурно. Дедо Боре е крайно време да седне на пейката и да влиза за по 10 минути максимум.Крайно неориентирана и безидейна игра на отбора, адски безидейна и дразнеща. Освен това ми направи впечатление, че изглеждаме толкова изморени все едно сега свършва сезона??
Мъри обърка подготовката ли, що ли? Крайно неприятно впечатление прави и досадните грешки в центъра на отбраната от където основно ни пробиват не за пръв път този сезон. Ма то вземи центъра удари крайните дето се казва щото Живко е смешен, та смешен. Само с хъс не става трябва и малко акъл! Отбора изглежда без мотивация и спортна злоба и не мога да си обясня що така? Дали не е щото играчите ги държим като крепостни селяни до живот при нас? То и затова другия път като идват емисари от чужбина Батков трябва да иска поне 16 милиона за Валери щото току виж някой се излъгал да даде 2-3

.Бе с две думи Литекс ни излъга, но някои хора трябва да си направят изводи и от мачовете с Тампере и от този. Щото не може с лека ръка да изпускаме играчи като Венков и особено Ивелин Попов и същевременно селекцията ни да е мижава. Добре поне , че Диего Тасевски изригна днес та да покаже поне защо толкова го чакахме.

Редактирано от Лeдoвe на 25.08.07 23:10.



Тема Re: Абе, пълна скръб..нови [re: Лeдoвe]  
Автор elian2OOO (непознат )
Публикувано25.08.07 23:13



Заради момчета като Ивелин Попов Сираков трябва да си изяде сам топките. И след мача тоя ще ми разправя , че ставали такива работи, нищо не било загубено, дрън-дрън и т.н.т.



Тема Re: Абе, пълна скръб..нови [re: elian2OOO]  
Автор Лeдoвe (Romanista)
Публикувано25.08.07 23:19



Аз направо не мога да разбера кой слепец изпусна Ивелин да иде в Латекса ? Такъв нестандартен футболист винаги може да изненада с нещо. А Сираков да ходи да се пере щото стават такива работи, но поне игра да има, а то нищо няма.



Тема Re: Абе, пълна скръб..нови [re: Лeдoвe]  
Автор elian2OOO (непознат )
Публикувано25.08.07 23:34



Не е само Ивелин Попов. Половин отбор са талантливите юноши, на които дори не е даден шанс да играят при големите. А пък нали се сещаш кой има тука тежката дума. Не знам още колко мизерии на Левски трябва да направи Сираков, че да го разкарат от там. Вече съм писал, че когато неговите интереси съвпадат с тези на отбора - добре. Ако не съвпадат - отбора да го духа.



Тема Re: Абе, пълна скръб..нови [re: Лeдoвe]  
Автор dany_m111 (член)
Публикувано26.08.07 03:05



днес Дарко беше един от малките светли лъчове в Левски... и аз си мисля че дедо Боре е време вече да стане първа резерва...

Явно се очертава нещо мини-криза в Левски(може и без минито), дано Мъри вземе необходимите мерки за преодоляването й, защото очевидно резултатите от предсезонните контроли са заблудили доста треньорското ръководство, а и не само него. Не може да имаме по средно 2.5 гола в тях срещу в никакъв случай по-слаби съперници от тези с които играхме досега официални мачове, а в тях да не можем да вкараме по 1 гол на мач



И тук пак ще повторя, макар че вероятно пак ще прозвучи леко патетично - но тук е и нашата роля. Лесно е да подкрепяш машина за победи и трофеи, но трябва да подкрепим отбора и в този момент, в който нещата не стоят точно в този оптимистичен тон. И се радвам че до известна степен това стана и днес... въпреки загубата.



Тема Re: Абе, пълна скръб..нови [re: dany_m111]  
Автор Edward (The king)
Публикувано26.08.07 16:21



Снощи единствено публиката ни беше на ниво. Евала на всички, които бяхме в Ловеч и въпреки ранния гол, въпреки ужасната игра, не се дадохме и надвикахме тотално селяците.

Конкретно за игратам, аз толкова слаб и безиден Левски не съм виждал от мачовете с Литекс и Панчарево от пролетта на 2005г. Никакъв хъс, пълна трагедия в защита, безидейни в атака.

Дарко е играч и скоро ще си проличи, Борето да сяда и да му отстъпва мястото си. Не знам за какво дадиохме толкова пари за мароканците, за да ги държим резерви. А Живко действаше като на забавен кадър, Том го накара да изглежда като цирков клоун.

Най-тъпото е, че сега реват опт липса на късмет и съдията, жалки оправдания.







Тема Re: Абе, пълна скръб..нови [re: Лeдoвe]  
Автор Edward (The king)
Публикувано26.08.07 16:21



Не е само Ивелин и този Пламен Николов е наш юноша, та дори и Бандаловски.







Тема Re: Абе, пълна скръб..нови [re: Лeдoвe]  
Автор BigBirdy (sin)
Публикувано27.08.07 12:14



А как става така, че Литекс постоянно намира някакви качествени футболистчета от Бразилия, а ние само един Вагнер? Да не говорим, че половината им футболисти са юноши на Левски - явно недооценени.

Аз обаче съм твърдо зад идеята да има дублиращи отбори в Б-група. Поне 5-6 отбора заслужават да имат дублиращи тимчета - Левски, Литекс, Локотата...

Blau ist schlau,rot ist bloed!

Тема Re: Абе, пълна скръб..нови [re: BigBirdy]  
Автор Лeдoвe (Romanista)
Публикувано27.08.07 13:38



Литекс винаги са имали попадения при чужденците и почти нямат слаб трансфер. Явно имат скаути и връзки където трябва. Ние Лусио го взехме от Черно Море заедно с Ричард ако помниш и следователно не е наша заслугата че те двамата са в България. Юношите станаха болна тема напоследък още от Маркриев та до сега. Наистина трябва да има дублиращи отбори, но за да няма скандали да си почват от най-ниските ешелони както е в Испания и Германия.



Тема Re: Абе, пълна скръб..нови [re: Лeдoвe]  
Автор BigBirdy (sin)
Публикувано27.08.07 14:24



Е да, да почнат най-отдолу, както си му е реда - от Б-окръжна и да играят с Мало Бучино, Лесичери и "Скрита сила", Мъдрево.
Ама идеята е да не се качват в А-група, щото я си представи едно такова примерно класиране:

1. Левски
2. Литекс
3. Левски-Б
4. Локо (Сф)
5. Литекс-Б
6. Локо (Сф)-Б
...
супер скучно е, нали



Между другото, какво показва тоя известен нападател на Рома под твоите мнения всеки път???

Blau ist schlau,rot ist bloed!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.