Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 28.09.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Човек, това....нови [re: Edward]  
Автор jdefoe (старо куче)
Публикувано15.08.07 13:58



....Е ГРАНДИОЗНО ОТПАДАНЕ!!!! Огромен провал, осъзнал ли си го?

Сега щяхме да играем с възпитаните норвежци, които нямат далавераджийския манталитет на АЕК, Стяуа и Фенера, където знаеш, че реферите никога не си поплюват. То и с нас това не беше сигурно, но поне щеше да е различно от едно балканско дерби.

Какво не съм му харесвал ли? Абе ти нали чете още преди мача какъв състав искам, как искам да е с 2 -ма НАПАДАТЕЛИ отпред, а не със схемата си от 4-ма в защита, видя се, че в този мач от ЗАЩИТА няма изобщо смисъл, той трябваше да е 6 : 4, но да е за нас!

ЕЕЕЕЕЕЕ, то пък такова галене с перце е прекалено, баси. Нулева критика???!?!??!? Тази крайност ти приемаш ли я за нормална? Как пък една забележка поне не му беше направена...журналисти....това ако са журналисти....Не ме наричай чорбар, защото тяхното мислене е отделно. Аз нямам претенции да викам "Левски е номер 1 в Европа"- това те го правят....искам клубът да е готов винаги за игра. Право е момчето горе, нямаше нищо, желание, нямаше и класа.

"Курви" няма да викам никому, те го викат, защото мислят, че са ни лягали, у мен такава мисъл е невъзможна, да си помисля, че Левски ляга на свинята!

Така че, не ме прави на чорбар, аз друго имам предвид тук, НЕ МОЖЕ ДО ТАКАВА СТЕПЕН ТЕЗИ ХОРА ДА СЕ ИЗКАРВАТ АНГЕЛИ!! Да се изкарват, че не е станало нищо....

Като влезе Джейоба нали видя какво стана? Ония не можеха да си поемат дъх!

Абсолютен смешник е Мърьо, щом разполагаше само с един нападател (негърът) , който се видя, че за разлика от вечната травма Домо печели единобоства, и поне има душа....и да не го пускаш????? Както Живко имаше душа с финландците, беше най - добрият!

На отборът му трябваше щурм, бесни атаки още отначало, а ние пак започнахме с дробене между защитниците и постепенни слизания.

Редактирано от jdefoe на 15.08.07 13:59.



Тема eeeнови [re: jdefoe]  
Автор BigBirdy (sin)
Публикувано15.08.07 16:44



много издребняваш бе човек. аз ти пускам тема със заглавие МАНТАЛИТЕТ, ти ми правиш разбор на последния мач. все едно на чужд език си говорим с теб.

Джайо, Домо, Миланов...нямат абсолютно никакво значение нито имената, нито играта. измести си малко гледната точка и дай пак коментар. айде баце, напъни се



Blau ist schlau,rot ist bloed!

Тема Батенце...нови [re: jdefoe]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано16.08.07 02:52



ядеме чинки, сойки...
Айде нема нужда, първо на всяка цена и мегаломанията са чорбарски приоритет, дай да си знаем дереджето!
Второ треньорите не учат за психолози, не им е и работа... поне до колкото знам големите отбори си имат щабове с такива позиции - те отговарят за психическите нагласи на играчите, треньора си отговаря за друго, а в треньорски аспект слабост не видях, видях немотивирани играчи (изключая първите 10-15 мин, на 2 полувреме).
Та айде стига залитали от ОСАННА до РАЗПНИ ГО, несериозно е.

Welcome to the real world!




Тема правилнонови [re: Mopфиyc]  
Автор BigBirdy (sin)
Публикувано16.08.07 10:33



И аз така мисля. Даже май ролята на Н. Сираков е точно тази - да мотивира, да отговаря за психологическия елемент в отбора. Мъри просто ги учи на тактика и поведение по терена. Те явно са си помислили, че ще ги отнесем и без мотивация, подценили са ситуацията, Наско си е нарамил пушката и айдеее...коня у ряката.



Нищо де. А дано си вземат поука. Малко е страшничко обаче, ако наистина се окаже, че без психическо подковаване не може да се вземе и един мач. Ще трябва да им назначат и баячка и екстрасенс тогава.

Blau ist schlau,rot ist bloed!

Тема Re: Манталитетнови [re: jdefoe]  
Автор 7NT (с контра)
Публикувано16.08.07 10:35



Пича е прав, че опира до манталитет и най-вече хъс, щото като играехме за УЕФА, целия отбор беше като едно, покриваха се (Лусио и БижутерО ми пълнеха душата) изнесохме мачове дето ги играехме ТОЧНО за резултат (Оксер, Олимпик М, че даже Киево и Удинезе). Тогава Мечо беше гризли, Йовов си беше забравил раницата и т.н. Сега изглеждат вяли, не искат да ги продават, тука си им е добре, нема живец, нема желание за развитие.
Един тренер е дебилен, когато има наистина добри футболисти, а не печели мачове дори срещу средняци.(за пример ти давам любимия ни за Англия Тотнъм, където с Бербата, Дефо, Кийн, Бент и сие са на последно място с нула точки) Ние не разполагаме дори с 1% от тая нападателна мощ, така, че може да ИСКАМЕ всеки мач да печелим, но трябва и да ДОПУСКАМЕ, че може и да се губи понякога. Жалко, че дойде в най-неподходящ момент, въпреки многото постове за навременна загуба :)



Тема Re: Манталитетнови [re: BigBirdy]  
Автор dany_m111 (член)
Публикувано16.08.07 15:04



публиката беше от малкото неща, с които спокойно можем да се гордеем в тоя мач. И докато като игра и развитие се върнахме няколко крачки назад, то поне съм щастлив че на трибуните дръпнахме няколко напред.

Колко пъти съм чувал разни чорбета да ми говорят врели некипели в стил "при първия провал и вие ще почнете да им викате курви", искрено се радвам че не сме като тях и че болните им мозъци не могат дори да почнат да загряват за какво иде реч, защото самото предположение че може да реагираме така ме отвращаваше.

Искрено се радвам че феновете на Левски могат да подкрепят отбора дори в момент, в който той им е донесъл едно страхотно унижение. Много съм щастлив, че огромна част от левскарите не са забравили и вероятно няма да забравят откъде тръгна тоя отбор на Левски и какво може.



Тема Re: правилнонови [re: BigBirdy]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано17.08.07 18:14



Кой какво си е мислил и дали няма търкания в управата не знам, но определено финландския резил е следствие на огромна демотивация.
А това с подковаването големите отбори го правят, ако ще и с баячки и екстрасенси... но какво става в кухнята им много много не се знае.
Всяко постижение във всяка област иска някаква мотивация, ако само да си зимаш заплатата ти е мотив няма да минеш средното ниво, просто няма да усещаш нуждата.

Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.