Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 28.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За мен Станислав Ангеловнови  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано15.06.07 19:11



В началото го оправдах, защото си вярвах, че все пак има участие и на ръководството. Сега обаче не мога да оправдая постъпката му. Той се изплю върху Левски, върху ръкводството, върху Мъри, върху съотборниците с и върху нас феновете. За мен той вече е кръгла нула като човек и ако продължи да бъде национал, ще го освирквам винаги.







Тема Баце, не се фрустрирай толкова, бе! [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано15.06.07 19:25



Пелето е дало доста за отбора, нека се види малко у кинти момчето. Ако си забравил третият закон на механиката, ше ти го напомна, тва е онова за действието и противодействието. В тоа ред на мисли, за да постъпи по определен начин Ангелов, вероятно си е имал некви причини. Освиркването на собствени играчи, бате, не е най-добрият пример за "фенска култура", нали?




Само ЛЕВСКИ, обичаме те!

Тема Re: Баце, не се фрустрирай толкова, бе!нови [re: тъпoтo]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано15.06.07 20:44



Значи бате, ако има действително такава клауза, трябвало е да каже на шефовете "Тръгвам си, не можете да ме спрете", а не да изчезне без да каже поне две думи като беглец от концлагер. Некоректно и неморално. А той вече не е наш футболист, така, че освиркването не противоречи на фенкултурата.







Тема Re: За мен Станислав Ангеловнови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Space Cowboy)
Публикувано15.06.07 21:22



Стига глупости, малко повече респект към Ангелов, все пак бе най-добрия в ЛЕВСКИ последните два сезона, на 29 години е и знае че ако тва лято не излезе, никога няма да излезе! Вярно е че е действал зад гърба на ЛЕВСКИ, курвенско е, но ние много добре знаем че никога нямаше да го пуснат, а Батков повече от 10 000 на месец заплата не плаща и под нея се разписва само Бардон! На Котбус бюджета им е 22 мил. евро да се спасяват в Бундеслигата, ние дето сме шампиони с 4 милиона приход от Лигата имаме бюджет... 4 милиона я има, я нема, никви читави трансфери досега, е и Тасевски идва като свободен трансфер, вместо да обвиняваме Пелето да питаме Батков къде са парите от ШЛ, колко му останаха след като купи рейса, плати глобите, и що ЛЕВСКИ не е видел нищо от тех!


Наздoровье!

Тема Re: Баце, не се фрустрирай толкова, бе!нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Space Cowboy)
Публикувано15.06.07 21:30



Ако наистина клаузата бе такава, Пелето са щеше да си почива некъде и да маха с ръка на Батков, а не да ходи притеснен и потен из канцелариите на "Леге" да го навикват Батков и Скруч. Явно е бил подведен и са ше гледа видео до припадък като знаем Сираков къв е... Дано ония се навият да дадат повече пари и да го пуснат, аз честно казано предпочитам да иде в Котбус да е полезен за национала, отколкото да седи сдухан на Герена, на негово място има кой да играе, догодина пак сме шампиони!


Наздoровье!

Тема Re: За мен Станислав Ангеловнови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано15.06.07 21:43



Като е за парите проблема, все щеше да иде в Китай и да изкара яки кинти, вместо да се набута в некъв селски отбор. По съшия начин избяга от чорбата, сега просто повтаря курвенската си постъпка, за мен е предател.А ти за играчи не се притеснявай, идва единият мароканец, ще дойде поне още един мароканец и все за трансферни суми.







Тема Re: Баце, не се фрустрирай толкова, бе!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано15.06.07 21:45



Аз съм първо фен на Левски и след това гледам националния, така, че не ме вълнува дали ще се развива или не в некъв селски клуб.







Тема Кво да ти кажем, баце ...нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано15.06.07 22:20



... сигурно е старомодно и смешно, ама в жувота има и неща като "лоялност" и "благодарност", и разни други термини. Играчите не са тоалетна хартия, с която да си забършеш гъзъ и като станат непотребни, да ги изфърлиш. Лично аз предпочитам да изпрата Пелето с ръкопляскане и "Мерси!", отколкото да чакам да дойде в националния отбор, та да го освиркам. Ама, знаеш, аз съм тъпо копеле, па и не хода по мачове, та не съм в час с новата "фенкултура".




Само ЛЕВСКИ, обичаме те!

Тема Re: Кво да ти кажем, баце ...нови [re: тъпoтo]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано15.06.07 22:51



Мдам има лоялност и благодарност, но ако първо отсрещната страна ги е показала. Пелето много бързо забрави, как беше дълбока резерва и го гласяха за разни треторазредни отбори и ако не беше Мъри да го пуска, сега сигурно щеше да рита я в Родопа, я в Спартак (Вн). Щях да го изпратя с "Благодаря", ако беше си тръгнал по честния начин.







Тема Грешка. Познавам баща му (бившо ченге)нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано15.06.07 23:27



и мога да ти гарантирам, че идеята е негова. Просто Стенли явно не смее да му се опне като хората.

Всички грешим. Дал е доста на клуба-нека го приемаме с грешките.

Whisky-for my men, and beer for my horses...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.