Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 02.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Курдов...нови  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Space Cowboy)
Публикувано04.05.07 03:18



Има ли наистина перспектива в тоя пич или е поредната журналистическа раздувка... Не знам за къв Тотнъм става въпрос, но освен ЛЕВСКИ никой друг не предлага договор на младежа. Жалкото е че една гнусна алчна свиня (Емил Данчев) му е мениджър което винаги е предпоставка за спънки, в унисон с неистовите усилия на свинете да провалят плановете на ЛЕВСКИ за интегриране на все повече млади футболисти от школата и саботиране работата на Стоилов!


Наздoровье!

Тема Re: Курдов...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано04.05.07 06:29



И защо според теб Емо Данчев се опитва да му уреди трансфер?Защото Кюрдов дори не поиска да подпише договор с левски ... така че кво ревете?Къде да отиде?В Славия?



Тема Re: Курдов...нови [re: kpъcтниkът]  
Автор Шишapkи (sundevil :D)
Публикувано04.05.07 06:40



ЛЕВСКИ не е място за ревливи пикльовци.





Тема Re: Курдов...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор dany_m111 (новак)
Публикувано04.05.07 08:57



преди 2-3 години не го слагах в сметките ако трябва да съм честен, но последната година направи страхотен сезон и игра много добре на републиканското, а голът му на финалът си беше истински шедьовър и не беше случаен, точно това което направи, това искаше. Пое една топка на около 30 метра от вратата, обърна се, един бърз поглед към вратаря колкото да види че е излезнал 2-3 метра напред и я копна... и в тоя момент си виках, тоя па кви ги върши, а топката си полетя...летя, летя... и точно на около един метър пред вратата се свлече рязко надолу и се оплате в мрежата под гредата... уникално попадение. Още тогава на един приятел му казах цитирам себе си несркомно

"Курдов все повече започва да ми прилича на Бербатов"... е, по ирония на съдбата една година по-късно точно Тотнъм го поискаха. Казват че са го следили над година... Като маниер на игра, като физика, дори като прическа ако щеш прилича супер много на Бербатов. Има техника и контрол върху топката и убийствено пласиране. Малко муден и неангажиран изглежда на моменти, абе баш като Барби...

Не знам точно каква е ситуацията с договора му обаче. Единия вариант е да сме му предложили, но да не е приел. Другия вариант е да не сме му предложили. В крайна сметка честно казано не виждам защо недоволстват от ръководството ни. Никой не ги караше насила да го пускат на проби. В момента той е футболист на Левски(с едногодишен договор за юношеските първенства) и ако ние не го бяхме пуснали той нямаше право да ходи никъде на проби. Те са го пуснали с ясното съзнание че могат да го харесат. И предполагам това е била целта. Ако не влиза в плановете на Мъри един юноша с цена 300000 евро(колкото компенсация трябва да плати Тотнъм по законите на УЕФА на Левски) не е никак малък приход. Но както ти казах, в момента съм доста далеч от нещата и не мога да ти кажа каква точно е ситуацията.

А и доколкото знам Курдов е голям левскар и за разлика от хилядите пишлемета по школите не залита по чужди отбори, а любимия отбор си му е Левски. Наскоро и интервю подобно четох.



Тема Re: Курдов...нови [re: dany_m111]  
Автор Шишapkи (sundevil :D)
Публикувано04.05.07 09:02



че и интервюта ли взе вече да дава?
Левскар, ама нали знаеш на тази възраст колко лесно сменят посоките?


Бъдещето ще покаже...



Тема Re: Курдов...нови [re: Шишapkи]  
Автор dany_m111 (новак)
Публикувано04.05.07 09:14



ми нали го търсят, дори в последното предаване на Часът на Левски има интервю с него. Аз лично не вярвам да има скандал с ръководството, по-скоро медиите пак се намесват и създават изкуствено напрежение. Иначе от къв зор ще му дават трибуна да си коментира престоя в Тотнъм в предаването за Левски





Тема Re: Курдов...нови [re: Шишapkи]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано04.05.07 10:27



Курдов знаеш на кого е син. Убеден съм, че няма да се пребоядиса. Момчето си гледа интереса, а алчната свиня Данчев гледа да намаже. Може и да е талант, нямам наблюдения.







Тема Re: Курдов...нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано05.05.07 10:43



Данчев е леке, дано да не преебе хлапето с големи обещания и никаква реализация.
Като се замисля - я посочете един свестен български мениджър?!



TANSTAAFL

Тема Re: Курдов...нови [re: Kopo]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано05.05.07 10:46



Кви мениджъри у нас? Не могат да уредят играч със сериозен трансфер.Само ги залъгват.







Тема Re: Курдов...нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано06.05.07 10:49



Абе то у нас е малко затворен цикъл - треньорите в школите са зле платени и поради тази причина там работят предимно некадърници, малките футбалерчета масово нямат нито техника нито физика, "професионалните" клубове се държат от смешници, които само са чели по вестниците че футбола е бизнес, "професионалните" футболисти ги бива единствено в чалгаджийниците, накрая идват футболните мениджъри - бивши футбалери и спортни чиновници, които не могат нито да сключат свестен договор, нито да отстояват изпълнението му. Какво да изпълзи от това блато?!

TANSTAAFL



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.