Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 29.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Номер 9нови  
Автор dany_m111 (минаващ)
Публикувано18.01.07 09:26



След като Гонзо си тръгна остава отворен въпроса за номер 9. Вчера Боян Табаков е поискал деветката...

Кажете вие какво мислите - на кой трябва да бъде даден номер 9?

Ако зависеше от мен, бих му го дал на момчето и бих му скъсал задника от работа за да докаже че я заслужава. Щото деветката не е обикновен номер за Левски, деветката е нещо специално.

Друг вариант е да бъде изваден от употреба, но мен никак не ме радва тази идея.



Тема Re: Номер 9нови [re: dany_m111]  
Автор BLUE (ot loshite)
Публикувано18.01.07 10:26



Абе да не я изваждат от употреба, ама извинявай Боян Табаков?!? Тоя сам PR си прави - няма мач в А отбора - 9ката иска. 9ти номер трябва да се заслужи.



Тема Re: Номер 9нови [re: BLUE]  
Автор dany_m111 (минаващ)
Публикувано18.01.07 10:46



абе то никой от легендите ни не я е заслужил преди да я облече и да почне да играе с нея и да носи тежестта й... и Гунди е почнал с 9ката на 17-18 годишна възраст, и то не само в Левски, а и в националния отбор. Няма по-добър начин да я заслужиш от това да играеш с нея...



Тема Re: Номер 9нови [re: dany_m111]  
Автор BLUE (ot loshite)
Публикувано18.01.07 11:02



да бе ясно колега, ама все пак Боян Табаков - аз честно ти казвам не бях чувал за него до този момент. Ето PR-a действа :)



Тема Re: Номер 9нови [re: BLUE]  
Автор dany_m111 (минаващ)
Публикувано18.01.07 11:38



колега, Боянчо от PR нема нужда... PR-a нема да го вкара в игра. Какъв PR може да му бъде нещо такова при положение че има в сметката си 3 поредни шампионски титли с Левски, като във всеки сезон е бил голмайстор на отбора и има над 150 гола в юношеските първенства за 2 години? Е това е PR. С Боян Мъри е говорил за включване в първия отбор още преди 2 години... Миналата година стана най-младия дебютирал за Левски в историята - на 15 години(па макар и в неофициален мач). Ако не се беше контузил и не беше изпуснал почти цяла година миналия сезон, досега можеше да има и официални мачове.

А иначе ако ти се занимава и те интересува, разрови се из старите теми в клуба за юношите, писал съм за него доста...





Тема Re: Номер 9нови [re: dany_m111]  
Автор Olmek ()
Публикувано18.01.07 13:03



Повечето от играчите са суеверни и ако на момчето му е важно да играе с №9 - нека да се радва.Той май и при юношите играе деветка,въпреки че последната година-две го раздава като ляво крило (поправи ме ако греша).Какво значение всъщност има номера?То и Илиян Симеонов-Чушката играеше с №9.Табаков няма начин да е по-слаб:)))



Тема Re: Номер 9 [re: Olmek]  
Автор dany_m111 (минаващ)
Публикувано18.01.07 13:07



деветка си е момчето... типична. Централен си играе, вляво е Киров...





Тема Re: Номер 9нови [re: dany_m111]  
Автор Olmek ()
Публикувано18.01.07 13:23



Гледал съм го и като ляво крило,и като централен нападател.

Бтв какво стана с Дюлгеров?Много ми харесваше това момче,а никаква информация за него не съм виждал скоро.



Тема Re: Номер 9нови [re: Olmek]  
Автор dany_m111 (минаващ)
Публикувано18.01.07 13:39



лятото го изгониха от Левски щото сгафил сериозно с режима... после беше на проби в Славия и даже игра срещу нас в оная контрола дето бяха направили за сърбина. Ама след това честно казано не знам кво стана.

А колкото до Боян - възможно е да е изиграл някой и друг мач вляво, щото Киров беше контузен и опериран, но определено не му е това поста...



Тема Re: Номер 9нови [re: dany_m111]  
Автор Olmek ()
Публикувано18.01.07 13:55



Тия 88 явно са си набор хулиганчета.Огнянов ходеше да се търкаля по дискотеките,Антонио Павлов нали беше се скарал нещо с Хаздай,а Дюлгеров явно здраво се е изложил,че чак да го изхвърлят.Все пак беше капитан в някои мачове,даже и за национала играеше...Жалко за момчето,но явно си го е заслужил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.