Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 28.09.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Левски замразява селекциятанови  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано21.12.06 23:18



Левски сложи стоп на селекцията до февруари, твърди в. "Стандарт". "Сините" определиха вече групата за първия лагер в Израел.

В нея фигурира само едно ново име - Диану. Причината за това е, че за момента преговорите за продажбата на играчи от "Герена" не вървят според очакванията. За това намекна и мениджърът Лъчезар Танев, който се зае да помага на Левски.

В Израел "сините" ще играят само две контроли и Станимир Стоилов няма намерение да тества там играчи, освен ако те не са подписали договори с клуба.

Нови може да се появят едва по време на лагера в Кипър през февруари, и то при условие, че някой от титулярите бъде продаден.

Днес ще стане ясно дали Болтън ще вземе вратаря Николай Михайлов под наем.

източник


===
не, че не си знаем, но тези които са таили някакви надежди е време да ги разочароваме!



Тема Re: Левски замразява селекциятанови [re: falkenbach]  
Автор Zulu_lz_Kulu (добре познат)
Публикувано22.12.06 11:01



Нищо ново под слънцето.........



Тема Re: Левски замразява селекциятанови [re: falkenbach]  
Автор dany_m111 (минаващ)
Публикувано22.12.06 11:12



добре де, какво от досегашното 3 годишно управление на баткво ви накара да вярвате че е възможно да платим за някой качествен играч? За колко играчи досега платихме повече от 100000 лева? Аз от 2 години вече се примирих с тая ситуация и гледам да намирам позитивното в случая - а именно, ще се дава шанс на младите, няма да има големи сетресения, няма да има завист за пари и конфликти на такова ниво... ако това помогне за запазване на климата в отбора, аз ще съм доволен... трябва си малко освежаване, ама кво да се прави, явно ще го правим с юноши, а не с покупки... В последните 3 години на такава политика имам много повече поводи за радост отколкото в предишните 15 в които се пръскаха пари, така че какво да кажа? Всяко зло - за добро.



Тема Re: E-e-e не си прав...нови [re: dany_m111]  
Автор Pushachat1 (син шаман)
Публикувано22.12.06 11:57



Бардон беше много ценно попълнение.Боримиров - също.Както и завръщането на Петков. (когато Иванков си тръгна много мои познати трепереха дали ще се намири вратар от неговата класа - Петков се оказа по-добър). Развитието на ДЮШ. Мога да продължа но неискам.

Проблемът е че тази година Батков и Сираков се нагушиха и не пускат мангизи за сериозна селекция. На нас не ни трябват сто човека - като в ЦСКА - трябват ни само един плеймейкър(който да прави играта в средата на терена) и един свестен центърнападател (т.е. висок, здрав, як, немного възрастен, но и не много млад, да умее да играе добре както с крака така и с глава). Тези двама души нормално не би трябвало да струват повече от 1 000 000 заедно (дори тази цифра е много)


Проблемите по селкцията започнаха от лятото. Тогава Левски можеше да преговаря за играчи като Новакович или Благой Георгиев, с които да атакува ШЛ (без силен нападател не можехме да напарвим нещо съществено) но това не стана. Сега единият е в Германия (Кьолн), а другият е в Цървена Звезда и е основен реализатор там. Наместо това взехме Борнусузов който почти не е играл оттогава. Като гледам сега ще е същото - кон за кокошка - продаваме добри играчи, а не взимаме качествени попълнения на тяхно място...

И РЕЧЕ БОГ:САМО ЛЕВСКИ! И СТАНА НЕБЕТО СИНЬО!



Тема Re: E-e-e не си прав...нови [re: Pushachat1]  
Автор dany_m111 (минаващ)
Публикувано22.12.06 12:18



Ъ, ти нещо сега бъзикаш ли се или си почнал отрано с празненствата?

Завръщането на Петков? Откъде се е завърнал? Той е от 6 години в Левски. А че бяха ценни попълнения Бардон и Боримиров, няма спор. Но ценни не означава скъпи и не означава че сме дали пари за тях. И двамата за по 0.00000 лева трансферна сума. И двамата си беха некъв диФ късмет, ако питаш мен! или ще ми кажеш че с 1 тренировка и една контрола с Хасково могат да му преценят качествата на Бардон?

А това за Благо ме кара да се смея с пълно сърце - благо основен реализатор с... 1 гол... хахахахахах. Ние имаме 3ма играчи на същия пост, които са по-добри от него. Миливое - 11 мача, 2 гола за Кьолн... не ми изглеждат много впечатляващи ако трябва да съм честен. Аре нема да си кривим душата - Миливое и аз го харесвах, но той много отдавна си се беше спазарил с Кьолн и даже Гришата му направи наказателна акция за това, така че немахме голям шанс да се спазарим за него - ти да си видял гришата да продаде свой играч на Левски? Нема такъв! Затова пък топлите му взаимоотношения с чорбарите се виждат отдалеч...

Продавали сме ама не сме взимали? И кой точно продадохме до момента, че явно нещо съм изпуснал в последните дни?

Я вземи малко зелев сок пийни - помага... разбираемо е покрай празниците, ама това беше от най-неадекватните неща което съм чел скоро.



Тема Re: Левски замразява селекциятанови [re: falkenbach]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано22.12.06 12:21



Това не ми харесва, въпреки постогнатото в последните години на собствени сили почти (изключая Бардон) ясно се виждат дупките (защитник, плеймейкър и реализатор).
Но явно ще си я караме така, дано само ДЮШ и наличните играчи стигнат за нещо тая година.


Welcome to the real world!




Тема Re: Левски замразява селекциятанови [re: falkenbach]  
Автор dany_m111 (минаващ)
Публикувано22.12.06 12:44



между другото се чува нещо че ще подписваме с Владко Гроздановски... да изчакаме да видим...



Тема Батенови [re: dany_m111]  
Автор jdefoe (старо куче)
Публикувано22.12.06 14:01



На Бардон качествата му се преценяват, като се види, че има около 200 мача в Първа лига на Франция и над 30 гола там. Точно като Боримиров.

Може да се каже, че тогавашния негов Лион и Мюнхен 1860 бяха сравними отбори, в Мюнхен играеха майстори като Мартин Макс и Томас Хеслер. За Борето това си беше несравним опит.

А сФинете са смешни - голяма част от тези мачове той е бил титуляр.

Става въпрос, че на готов играч като Седрик изобщо не трябваше да се правят проби, той си беше ясен.





Тема Re: Левски замразява селекциятанови [re: falkenbach]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано22.12.06 14:08



последните няколко новини са, че подписваме с Влатко Гроздановски, а Тасевски ще го взимаме от лятото със свободен трансфер!



Тема Re: E-e-e не си прав...нови [re: dany_m111]  
Автор Pushachat1 (син шаман)
Публикувано22.12.06 17:18



Не си прав за това че Литекс и Левски не си продават взаимно играчи. Вярно е, че е известна любовта на Гришата към чорбарите (той не я крие), но има един много тънък момент който е просто бизнес за него. Тук ще постна една извадка, прочети я пък после команитирай

ОТ ЛЕВСКИ В ЛИТЕКС
Стефан Стайков 1981
Румен Китанов 1989
Венцислав Илиев 1990
Ивайло Йончев 1992
Веселин Сърбаков 1997
Любомир Любенов 2005
Станислав Генчев 2005

ОТ ЛИТЕКС В ЛЕВСКИ
Венцислав Илиев 1988
Ивайло Йотов 1989
Петър Хубчев 1989
Илиян Симеонов 1993 и 1995
Веселин Сърбаков 1999
Христо Йовов 2005

ТРЕНЬОРИ, РАБОТИЛИ И В ДВАТА ОТБОРА
Кирил Ивков
Стефан Аладжов*
Димитър Димитров-Херо
Люпко Петрович
* Заб. Аладжов е помощник -треньор в Левски, откъдето отива като старши треньор в Ловеч.

Отпечатване | Изпращане


И РЕЧЕ БОГ:САМО ЛЕВСКИ! И СТАНА НЕБЕТО СИНЬО!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.