Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 25.09.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема БИХМЕ ПАЧАТА. И КВО?нови  
Автор RlCHARDLONGМодератор (Space Cowboy)
Публикувано17.09.06 22:50



1:0 рутинно срещу умиращ отбор... И кво? Вече като че ли няма никаква емоция от това да биеш прасетата, аз лично го чувствам тва "дерби" сякаш играем с Марек Станке Димитров, толкова ме вълнува че дори не го и гледах, за кво да губя време като знам че ще бием в слаб мач щото свинете ще играят антифутбол както винаги, а наще ще си отренирват ситуации за Лигата? След миналогодишния четвъртфинал, след влизането в Лигата дербито се превърна в нещо третокласно и петостепенно и не знам дали на следващото такова ще има и 5000 да го гледат, нужно ли е да се губи време в мач с предопределени победители и с едни предопределени лузъри чийто фенове ще режат за пореден път греди и ще викат "Курви сте"? Нужно ли е?

Най обичам, мале, боба, леба, и след туй да ....


Тема Re: БИХМЕ ПАЧАТА. И КВО?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор dany_m111 ()
Публикувано17.09.06 23:32



Дербито трябва да се върне на клубните стадиони!!!

--------




Тема Re: БИХМЕ ПАЧАТА. И КВО?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано17.09.06 23:47



Изпуснал си - последните 40 минути нашите играха безобразно!


Така и не разбрах - каква беше тая смяна на Гонзо с Йовов?!

TANSTAAFL

Тема Re: Първо-бихме ги, но не ги победихме.нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано17.09.06 23:50



За съжаление.

Второ-нема значение! Утре чорбарите в бачкането ще минат в нелегалност. Щи трябва да ги изчовърквам изпод бюрата, за да ги бъзикам!



Whisky-for my men, and beer for my horses...

Тема Re: Първо-бихме ги, но не ги победихме.нови [re: WilliamBingham]  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано18.09.06 08:56



аз даже няма и да ги бъзикам. Защото и ние си бяхме смешни. Не че сме слаби, не мога да разбери защо е това бездушие. Верно че се бяха закопали първото полувреме ама примерно Мечо получи една топка на 3 м. от вратаря, само че беше с гръб и я върна до центъра. От идентично положение няколко часа по-рано Дрогба такъв гол заби на Ливърпул че ще го помнят докато имат живи фенове. не знам дали защото преди това гледах Челси-Ливърпул и Ман Ю.- Арсенал, но нашия мач ми се стори като мач от регионалните групи. Тези настървени срещу Киево и Шалке момчета играеха най-безобразно на пиян морков в центъра на терена като от време на време включваха и Петков. Еми не можаха ли да разберат че една изразителна победа над чорбата е сравнима по важност с влизането в ШЛ. А не беше трудно да се постигне срещу този смешен състав. Колкото и да се окопават. Накрая на първото полувреме си казах че ако така завърши мача няма да стъпя повече на стадион. Еми кажете ми не съм ли прав. Моментното ни състояние е пъти по-силно от на чорбата. Не можаха ли да го използват за записване на още един славен резултат във витрините. И без оправдания за умора защото четирите по-горе изброени отбора също са уморени но като изключа Ман Ю. (отвратително слаби) останалите играха сякаш за ШЛ.



Жить - хорошо, а хорошо жить - ещё лучше!

Тема Re: БИХМЕ ПАЧАТА. И КВО?нови [re: Kopo]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано18.09.06 10:01



Абсолютно съм съгласен. Този мач Мъри за малко да го изтърве. И децата до 2 год възраст знаеха, че свинете ще се окопаят. И как подходи Мъри - стандартна схема! А трябваше да излезнем с поне 2ма чисти нападатели!
И пак хубаво - видя се, че идеята с 1 не става. Резонните промени бяха:
1. Вади Ричард/Боримиров/ Миланов.
2. Пуска Йовов/ Е. Ангелов
С. Ангелов заема позицията на сменения, играе по-напред и се усилва нападателната мощ. Гонзо бе оставен сам срещу 3ма!
Да не говорим, че след гола Ристосков се престара да вкара мача в хикс, ама не! Колко картони без основание и колко фаула срещу нас даде...
А на тях спести поне 4 картона - на Илиев ръката, на на Тунчев за дузпата, не видях на кой за брутален фаул срещу Ст Ангелов в нашето поле и на Т Силва срещу Боримиров накрая!
В заключение да кажа, че слабия мач го дължим на свинете и на Мъри.


ПОДАРЯВАМ ТРИОН С ИДЕАЛНА ЦЕЛ
-ГРЕДИ РЕЖЕ ВСЯКАКВИ


Тема Re: Първо-бихме ги, но не ги победихме.нови [re: mizzo]  
Автор Haunter™Модератор (ариец)
Публикувано18.09.06 10:14



Добре, а не си ли даваш сметка за друго? За чий ни е тая изразителна победа? Бихме, взехме 3-те точки. Когато играеш срещу отбор, който излиза с/у тебе едва ли не с 11 вратари, ако се хвърлиш на всяка цена да пробиваш бетона, риска да ти контузят ключови играчи е много голям. И ся кво, заради чорбата да се лишим от някой титуляр, който ще ни е нужен в ШЛ ли? Не, мерси, за мен поне мачовете в Европа са в пъти по-важни от смешното ни тукашно така наречено "вечно дерби"...



Тема Re: Първо-бихме ги, но не ги победихме.нови [re: Haunter™]  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано18.09.06 10:32



Най-вероятно си прав. Просто ми дойде в повече. От две седмици слушам навсякъде около мен че мача бил уговорен за равен, че сме щяли да възраждаме чорбата..ей такива глупости. И аз им казвах на всички че това е невъзможно да стане ама по едно време през първото полувреме се замислих че може и аз да съм балъка.

Жить - хорошо, а хорошо жить - ещё лучше!



Тема Re: Първо-бихме ги, но не ги победихме.нови [re: Haunter™]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.09.06 10:35



Е, да, да, ама нямаше да е изненада и ако мача станеше Х...че и 2.
Отдавна не съм гледъл толкова слаб и бездушен Левски.
През първото полувреме се питах този мач играе ли се или....
И двата отбора играха на 30-40%.
Второто нашите дигнаха до 50-60%, а чорбата - до 80%. И само късмет е, че нашите 60% са повече от техните 80%



Всичко почна очаквано, без никакъв хъс. Аз лично очаквах чорбата да се хвърли...за тях Европа вече е догодина, а нашите имат поне още 5 мача...беше нормално да са по-пасивни. Да е жив и здрав Пл. Марков...дълго да води кочината...игра точно както на Инюню...както навремето игра Левски с Люпчо и сега Литекс - як бетон и каквото стане напред.
Но нашите защо и те влязоха в този ритъм? Че Левски в момента е поне класа над Бешикташ...айде да не е пак разгромен резултат, но само един полуудар за цяло полувреме???? Че чорбата имаха една греда...красиво от Мурад, няма как да се отрече.
И съвсем настръхнах след гола...цецка ни прибра пред вратата ни, някакви вели опити за дълги извеждания...почти всички пресечени.
Не разбирам от футбол, ама и на мен ми е ясно, че Гонзо само да се разхожда и 2-3 прасета са около него...те си знаят защо

Дано само не се окаже, че това е част от подготовката за Челси



Тема Още нещо [re: Haunter™]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.09.06 10:47



Вечерта при Сашо Диков ясно се чуха расистките изцепки от "Г" към Лусио...да видим дали БФС се поевропейчва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.