Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 08.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Е, ДОБРЕ...нови [re: muffa]  
Автор dany_m111 ()
Публикувано25.03.06 02:23



прилагам и линк за улеснение на хаунтъра:



--------



Тема Re: Е, ДОБРЕ...нови [re: Haunter™]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано25.03.06 06:41



Е, играхте, готин на мен ми хареса мача. И не мисля че нещо е било нагласено. Просто Тича играха по-надъхано. Дано да има повечко такива мачове. Между другото стана шоу. В интерес на истината на мен първото полувреме повече ми хареса, второто ги натикахте отзаде и нямаше интрига, особено след първия ви гол. Ама то това си е проблем на всичките ни отборчета. Като ни вкарат гол и половин час паника. А това накрая кой ще стане шампион, ми боли ме фара, важното е да има шоу. Такова, каквото направихте есента с Литекс, или каквото направи сега ЦСКА с Литекс в Ловеч. Въпроса е да тичат, да гонят топката, да се борят и да ми дават повод и да викам и да псувам , без значение кого



Тема Re: Е, ДОБРЕ...нови [re: dany_m111]  
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано25.03.06 14:06



Благодаря за линка. Ще го изтегля и ще го изгледам целия.



Тема Re: Ужас и безумиенови [re: ППP тaпa c peзбa 1/2]  
Автор SmVrQaTc (qd)
Публикувано25.03.06 16:29



има го и в Арената.....

80 на 100 от всеки резултат се постига с 20 на 100 вложени усилия!


Тема Re: ПРЕСТАНЕТЕ БЕнови [re: dany_m111]  
Автор Бpaтя Kличko (ИСКАМ ПОБЕДА)
Публикувано25.03.06 17:12



Явно вече така сме наплашени от нагласените марионетни мачове и разните диригенти, че неволно се съмняваме и в загубите, и в победите. Разбираш че в случая се форсирахме излишно. Пък и всички сме се наточили само за победи; беше ми крайно неприятно и нервещо в края на полувремето. Мисля че повечето се чувствахме така. Не вярвам тая загуба да е стратегически ход, кой ще се откаже от купата. Като гледам и Челси как губят понякога и то от какви... може да се случи и на най-добрите, аха. Не става въпрос за срам. Собствено казано, мен ме е яд. Да не задълбаваме толкова темата, а!
Чакат ни доста интересни дни напред.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.