Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 09.06.24
Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Тая работа смърди...нови [re: Haunter™]
Автор sheltie (forever)
Публикувано22.03.06 20:03

..но не от нагласеност на мача , а от много слаб ЛЕВСКИ и ДВАЙСЕТ пъти по-слаб съдия!!!Ако на този мач съдия беше немеца от софийския мач , морските ливади щяха да са се окопали в своето поле още на 20 минута , защото щяха да са вече с 9 души . На полувремето трябваше да се приберат с два гола разлика и да си мислят , дали да излизат за второто полувреме!На КАУБОЯ трябва да му наврат свирката отзад и да му дадат да яде само боб. Така ще почне да свири точно на време , иначе е като пред прожекция на порно в кварталното кино.
И твърдо съм за чужд съдия на дербито с прасетата , иначе съм сигурен , че резултата ще е в полза на шунката , а ние ще сме преебани от съдиите.

Тема Re: Ужас и безумиенови [re: DalPortaL]
Автор HammerFall_f (Ultrass)
Публикувано22.03.06 21:37

ае нека се радват,не може да играем на 3 фронта.
Къде смее?В УЕФА!А вие къде сте!?DalPortaL hahaha много просташко изказване

Тема Re: Ужас и безумиенови [re: HammerFall_f]
Автор DalPortaL (ALIEN)
Публикувано22.03.06 22:15

Мда, просташко е твоето изкаване, все едно само в УЕФА седите.

Тема Re: Тая работа смърди...нови [re: sheltie]
Публикувано22.03.06 22:35

И чорбата така говореше като ги набихме насред армията

Тема Re: Тая работа смърди...нови [re: DalPortaL]
Публикувано22.03.06 23:16

Абе то вие биете само като ви позволят , иначе сте страшни като сапунен мехур!
Сигурен ли си , че при достойно съдийство и с тази игра на ЛЕВСКИ щяхте да се радвате? Аз съм сигурен , че щяхте да отнесете поне 5 безответни и още толкова греди, защото си нямате в резерв.Защо ли все още ни прави впечатление безобразното българско съдийство и ни прави достойни да ни съдят на евро мачовете компетентни съдии?!?! Защото в БГ съдиите играят здраво по свирката на определени ДИДЖЕИ , а в Европа няма такива духльовци и там се играе истински футбол!
Пожелавам ти да постигнете резултатите на ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ , а не да се проявите в един мач и след това да спите пет месеца!

Публикувано22.03.06 23:33

Ние сме си постоянно в ЕВРОПА , а вие сте си закотвени в калната локва , наречена стадион и не сте помересали качествен футбол!
Трябва да цункате Наско по .... за реверанса към вашето клубче и псевдофутболисти да глътнете малко въздух , че с тази вода в дробовете със сигурност щяхте да се удавите в собствен сос.

Публикувано23.03.06 00:33

Хех, Росене нищо не казваш за този шаран който ви пазеше вратата. Какъв гол с прехвърляне отнесохте
Сапунени мехури, ама ви намушкахме 3 гола.

Тема Re: Ужас и безумиенови [re: sheltie]
Публикувано23.03.06 00:39

Ей това ви е лошото някой от вас не можете да губите. Когато играете добре побеждавате но лошото е че неможете да подържате високо ниво и съответно падате. Само си спомни от колко време нямате победа над Черно Море?
То и срещу Удинезе съдията ви поряза (за разлика от този мач, за мен съдииство беше на ниво и се игра футбол), ама след подебата нямаше претенции.

Тема Re: Ужас и безумиенови [re: navy]
Автор balgarin (ентусиаст)
Публикувано23.03.06 01:03

Имам предвид,че са излезли с нагласата "Ако стане - стане,ако не - здраве да е".
Без да се напъват много си играха само че се видя ,че са разконцентрирани и играят без особено желание.
А и така може би стана по-добре.
По-добре да загубят сега,отколкото в периода 30март-6 април.

Икономията е майка на мизерията

Тема Re: Ужас и безумие [re: balgarin]
Автор ППP тaпa c peзбa 1/2 (Дивомер)
Публикувано23.03.06 08:36

Според мене това беше стратегическа работа. Чорбата взимат купата ние шампионата. Все пак да не са валат с тоя така добър отбор...