Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 01.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Тема Очаквано бием прасетата при юношите.нови  
Автор OlmekМодератор ()
Публикувано06.03.06 18:08



Бием 2:0.Балтанов,Михайлов и Ники Димитров са играли.Нека ако dany_m111 или някой друг е ходил,да каже няколко думи за мача.



Тема Re: Очаквано бием прасетата при юношите.нови [re: Olmek]  
Автор navy (PhD)
Публикувано06.03.06 18:13



по Гонг чух, че наште са си дали зор само второто, и по-точно първите 15 минутки на второто и толкова. Ники Михайлов е умрял от скука, без удар, а прасьонките са се объркали тотално на изкуствения терен. Се едно не са осеменявани изкуствено досега, сефте!

ДАВАЙ СТОЙКО, САМ СИ!
Разгеле бон-соар, уважаеми зрители!


Тема Re: Очаквано бием прасетата при юношите.нови [re: Olmek]  
Автор dany_m111 ()
Публикувано07.03.06 02:23



хаха, малко далечко ми е да ходя да ги гледам... ама ето какво чух:

[quote=southfornt]
Голям ташак , свинете много псувни отнесоха , и то БРУТАЛНИ

Иначе ЛЕВСКИ беше доста по-добър и свинете се разминаха САМО с 2-0 , а отношението на положения беше , например 10 към 0,5 !!!




[quote=Виктория]
а за псувните - наистина бяха брутални...цял мач без прекъсване чорбарите бяха обиждани по всевъзможни начини Rolling Eyes нямаше прошка - на всеки един червен играч бе отделено "специално внимание"...
иначе, не съм очаквала,че те са толкова трагични - очаквах малко по-голяма съпротива...жалко,че не оползотворихме шансовете си, пък и в интерес на истината не показахме най-добрата си игра...като нищо можеше и петица да им вкараме, но едва през второто полувреме започнахме да играем както трябва... и времето стигна само за два гола...




[quote=ЕDIT]
Браво на наборите, добре загряха!Верно,проспаха първото полувреме,ма кво да се прави ... Мноо ми хареса гола на Траянов и ме беше много яд,че така чекиджийски му го отмениха Evil or Very Mad !!!Траяне, следващия път хеттрик батка!!!




значи това което мога да кажа е че явно в тая възрастова група нямаме реална конкуренция в София. Имаме само 1 загуба от Славия и всичко друго е победи. Есента бихме чорбата пак с 2:0 и играхме с 9 човека и без треньор цяло полувреме което беше още по-впечатляващо. Вчерашния мач не съм го гледал и не мога да дам коментар за него...

--------



Тема Re: Очаквано бием прасетата при юношите. [re: dany_m111]  
Автор OlmekМодератор ()
Публикувано07.03.06 18:07



И ти ли си запрашил за чужбината?



Тема Re: Очаквано бием прасетата при юношите.нови [re: Olmek]  
Автор dany_m111 ()
Публикувано07.03.06 20:51



дам, обучаваме се... крадем им опита и се връщаме да облагородяваме родината

--------





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.