Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 03.06.24
Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лошонови
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано15.09.05 23:33

Смазаха ни второто полувреме, особено по крилата. Честно казано не виждам как ще ги бием тук. Отзад положението е много зле, а и в центъра не е обнадеждаващо. Вижда се, че дедо Боре играе невъзстановен а напред само Валери не стига. Най-лошото е, че нямаме алтернатива на някои играчи и тук в София няма толкова с какво да изненадаме французите.Не съм опитимист, но дано да бъркам!

Walk on, walk on
With hope in your heart
And you'll never walk alone

Тема Re: Лошо [re: Лeдoвe]
Автор rogach (ентусиаст)
Публикувано16.09.05 09:13

Второто полувреме отпаднаха физически нападателите и затова ни натиснаха, Коприваров и той не знае що влезе, отзад евала на Михайлов ама ми се стори че не си комндва защитниците свястно което е нормално. С петков на вратата и Йовов забит отпред можеше и да се получи. Сега за мача като цяло първото полувреме просто показахме игра която не знаех че можем. Има шанс ама ще е луд зор. За другите ЦСКА добре ама те са по слаби като домакини и това им изравнява шансовете с нашите мисля. За локо и литекс няма да коментирам нищо щото не съм гледал. Само ще кажа едно - това с домакинства и гостувания беше до 1990 . Сега е подробност.

Тема Re: Лошонови [re: Лeдoвe]
Автор OlmekМодератор ()
Публикувано16.09.05 10:12

Второто полувреме наистина ни смазаха.Томашич отново "блесна" при втория гол,Топчо и той е с вина за първия.Добре че тоя Акале се контузи и игра малко,че като гледам как разминаваше Миланов,може и още някой гол да ни мушнат.След почивката нашите нямаха свястна атака,нямаше и човек,който да задържа топката в центъра на терена и така да печелим време.Йовов можеше да свърши тая работа.Лусио също можеше да бъде изтеглен в халфовата линия,ама Мъри тотално осра смените.Дори "Деко" последните минути можеше да влезе на мястото на Валери и със свежи сили да си изпроси някой фаул,да полежи малко
И аз не знам какво трябва да стане тука за да ги отстраним.Много по-бързи са французите,а и за реванша сигурно ще са на линия и тези,които вчера на играха.

Тема Re: Лошонови [re: Olmek]
Автор BECKS (новак)
Публикувано16.09.05 10:51

За пореден пьт се оказах прав,Пелето игра пред Вагнер което беше най-голямата глупост.Топчо и Томашич отново направиха по няколко вересии.Бих отличил Михайлов,Миланов,Валери,Бардон и Ричи.Добьр резултат но мися че неможем да отстраним Оксер.Физически сме годни за едно полувреме.Пьрвото когато пресирахме вкарахме един,изпуснахме още два,и не позволихме да сьздадат чисто голово положение.Видя се че в защита са много зле,но нашите немогат да издьржат 90 м.Тук се видя голямата грешка на Мьри,че не взе Беи,Томашич просто не е за Левски,а колкото по скоро продадат Топчо толкова по добре и за него и за Левски.Тук някои ще кажат че е играел сьс сьрце,да обаче това не е достатучно.Седем, осем години вече е в Левски и вместо да расте тои затьва от мач на мач,просто има нужда да смени обстановката и да има стимул за доказване.Пелето не трябва да се пуска повече титуляр,а Копи направо да се врьща в Родопа,освен че прееба две - три атаки и тичаше като муха без глава с друго не го запомних

Публикувано16.09.05 13:18

на мене ли само ми се видя, че Ники Михайлов го е шубе да излиза? Като бият срещу него, се хвърля като риба - браво, обаче само 1-2 центрирания видях да пресича?
И защо, по дяволите, няма кой да играе с глава в защитата... до кога ще ни вкарват такива голове?

Тема Re: Лошонови [re: Pagerist]
Публикувано16.09.05 15:23

Наистина има какво да се желае от Ники Михайлов при центриранията,но към него претенции не можем да имаме.Все пак той няма почти никакъв опит.Според мен той е един от най-добрите вратари на тази възраст в Европа.
А Томашич и Топчо се поизложиха яко.При първия Топчо пак нещо скочи,опита се да направи нещо,ама Томашич е пълно дърво.Как можа да се остави онова манекенче Пиерони да го надскочи при такова балонно центриране.

Автор BLUE (ot loshite)
Публикувано16.09.05 15:25

Бях песимист за мача, но се надявах де и то взе, че се получи първото полувреме. Пелето вие го критикувате ама според мен игра малко по-добре от по принцип. Миланов игра добре, Дедо Боре, Ричи горе-долу и Валери и естествено Бардон. Останалите си играха колкото си могат - не съм доволен от вратарчето и от Копи. Мисля че е време да потърка скамейката пък току виж се получи като с Миланов.
Реално шансовете ни са 40:60 за реванша и то ако Мърльо не обърка състава пак.
А ДАНО ТОЯ ПЪТ СЕ ПОЛУЧИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Автор muffa (цска=турци)
Публикувано16.09.05 18:51

айде сега - критики, все едно, че като си знаем дереджето, някой е очаквал друго а не тия да ни бият най-малко с 3-0:-))))
мача завърши 1-2, аз да си призная ВЪОБЩЕ не съм очаквал, че можем да играем така добре както през първото полувреме - и с техника и с физика, по целия терен, просто бяхме с една класа над тях - това е важното от тоя мач, както и резултата, който е добър турнирен....Иначе второто полувреме си го знаем, аз очаквах така да играем целия мач.
Щом можем да ги надиграем едно полувреме на техния стадион, можем да го направим и в две на Герена. Видя се, че освен бързината, не са нищо повече от нас, макар че ги броят за един от фаворитите за купата на УЕФА.

"Ние не можем да не отбележим, че ЦСКА 'Септемврийско знаме' е рожба на народната власт..."

Тема Re: Лошонови [re: muffa]
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано16.09.05 22:42

Така е, и аз съм оптимист за мача на Герена. Нашите показаха, че могат да играят, дано го направят и тук.