Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 01.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Откровения!!!нови  
Автор RlCHARD LONG (Space Cowboy)
Публикувано25.08.05 08:53



Зверски съм нервиран!!! Искам да ви кажа няколко неща които са се насъбрали от няколко седмици и да ми отговорите - прав ли съм или не?

Първо: най-пресния шит е от вчера, сътворен от кого? От австралопитека мърлю стоилов, разбира се!!! Искам да попитам - тоя ощетен от Господа сакат хасковски примат не човешки мозък, не акъл, а изобщо некви животински рефлекси има ли, за да е на нивото на бозайник, или поне хлебарка? Как може да изтресе 100 тона глупости в неколко изречения - че свините го били въодушевили, и че допускал дузпи с... Пу бли кум????? Как може тоя селски травис така да ни излага? Абе свинете казаха че ще бият англичаните и ги биха, а тоя уникален дънер се готви за дузпи със... Пу бли кум????? Честно ви казвам, идва ми да си хвана самолета за България и тоя да го гръмна в главата със законно притежаван пистолет и да му се изсера в устата, казвам ви най-сериозно... Аз съм болен левскар до мозъка на костите си, а мърлю тотално се подигра със синята религия - това е една мръсна подставена свиня, която подари титлата на най-нещастния чорбарски отбор евър, разсипа ни срещу Щурм, срещу Беверен и сега срещу най-смешния словенски отбор - Публикум... Просто ни опропасти, копелета, поне до 2007!!! И от тук идва следващото нещо, което тотално ме влудява - отношението на Националния фенклуб и София-Запад към проблема! Кажете ми - какво още трябва да се случи за да видим някво нормално действие на златинка Курвата и травеститите около нея, не виждат ли тия анално обработени хасковски невести, че ЛЕВСКИ УМИРА??? Че Мърлю заедно с Раев (да гният в некоя уранова шахта дано!!!) го съсипаха окончателно??? Каква е тая шибана апатия дето е обхванала феновете просто не мога да го проумея, и не мога, и не мога, и не мога!!!! Абе вместо НФК да събере 10 000 полудели сини фанатици и да отидат да подпалят чергите на ония извратени копелета барабар с Батков - синия Христолов - след Вселенския резил с Публикум, никой не го интересува, еми бу майката! Сигурен съм че ако беше дудучето вместо златинка щеше да вдигне въстание, копелета, ВЪСТАНИЕ!!! Е как тогава ще имаме отбор, как ще имаме успехи? Да ви кажа ли как и кога?

НИКОГА!!!

Очаквайте мъки довечера.... мъки не с Пул, а с Пу бли кум!

Редактирано от RlCHARD LONG на 25.08.05 09:00.



Тема Бате,нови [re: RlCHARD LONG]  
Автор TCP\lP (най-добрия)
Публикувано25.08.05 09:49



искам като си дойдеш и сереш в устата на Мъри да гледам....не мога да изпусна това.....



Тема Re: Откровения!!!нови [re: RlCHARD LONG]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано25.08.05 11:21



копеле, верно си се изнервил, леле..

а в другите клубове колко ведро го даваш, артистче си:))

bullet the blue

Тема Re: Откровения!!!нови [re: RlCHARD LONG]  
Автор OlmekМодератор ()
Публикувано25.08.05 13:24



Съгласен съм с тебе!Имаме си треньор идиот и играчи - фльорци.А шефа на фенклуба им лиже гъзовете.Били им поставили въпроси!?Какво може да го питаш Телкийски.Тоя преди всеки мач и всяка тренировка трябва да му се бият по 5 шамара,за да го събудят.Днес,след края на мача,се надявам да се чува мощно "Оставка" и "Наско Сираков педераст,педераст".Това при победа с разлика.А ако стане немислимото,направо да нахлуваме на терена и кой когото свари!Не ни трябват треньори с пораженческо мислене и мързеливи играчи!Преди една седмица Мъри каза каза,че скоро най-големите успехи на бг отборите щели да бъдат победите над албански и македонски отбори,а сега говори за дузпи с Публикум...



Тема Re: Откровения!!!нови [re: RlCHARD LONG]  
Автор gadtta (единственият)
Публикувано25.08.05 19:04



Бахти стана ми жал за теб! Пък първите два три дена те помислих че си нещо като оня безмозъчен примат bluefan



Тема Re: Откровения!!! [re: RlCHARD LONG]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано31.08.05 16:36



батка, би резал греди и ти май, а?



Тема Prav si, bate!нови [re: RlCHARD LONG]  
Автор Prolox (***)
Публикувано02.09.05 14:34



Ako si doidesh, vikni me i men...che ti pomagam s goliamo udovolstvie!

Редактирано от Prolox на 02.09.05 14:35.



Тема Re: Откровения!!!нови [re: RlCHARD LONG]  
Автор danypowМодератор (on.to/levski)
Публикувано02.09.05 15:22



смърт за Мърлю




Тема Re: Откровения!!!нови [re: RlCHARD LONG]  
Автор the RED (непознат)
Публикувано04.09.05 01:29



Ричо поне в този клуб си откровен.Мъка наистина мъка братче!



Тема Re: Откровения!!!нови [re: danypow]  
Автор RlCHARD LONG (Space Cowboy)
Публикувано04.09.05 01:53



Копеле, а ти видял ли си какви ТЪПАЦИ има във форума на левски.бг? Аз не мога да повярвам че има такива животни - ти да му показваш нагледно, че Мърлю е примат и не става за тренер, те си го искат него, бате... Ебати говедата, ебати чудото...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.