Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 30.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Какво стана, та не вечерахменови  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано23.04.05 20:03



Първо искам да кажа, че това беше поредното слабо дерби. Жалко, обаче май паднахме до нивото на Малта и Исландия. Като цяло играхме по добре, но нападението ни е отчайващо слабо. Тоя маймуняк Дайо да ходи да бере банани някъде вместо да се опитва да играе футбол. Тия положения дето ги изтърва всеки среднокласен нападател би ги вкарал. За Чапликов няма какво да кажа, отдавна съм писал , че трябва да го махаме възможно по бързо. Пълно дърво. Ангелов имаше едно положение, ама вместо да скочи с летящ полнж и да забоде топката той навири крака все едно , че се намира на околовръсното.Телкийски разочарва за Н ти път, и май само дедо Боре игра на ниво въпреки 68 те си години.Сами сме си виновни за загубата, и с дузпа и без дузпа е факт, че това не е Левски, който искаме и трябва да гледаме.

Редактирано от Лeдoвe на 23.04.05 20:03.



Тема Re: Какво стана, та не вечерахменови [re: Лeдoвe]  
Автор VooDooMaN (Ultra blue)
Публикувано23.04.05 20:40



...
Не знам защо не ме е яд, че ЦСКА би с дузпа, а на нас не ни дадоха такава за игра с ръка (не казвам 100 процентова дузпа, но все пак игра с ръка в наказателното поле).
В момента не ми се псува Врайков, не той е виновен.
Няма да поватрям казаното по-горе от Ледове, съгласен съм на 200 процента.
Интересен въпрос имаше на пресконференцията:
-имало ли е емисари за Чиликов?
Ето защо игра цял мач.
Не може да се правят такива пропуски деба.
Не може да се пуска този дърводелец (а той си е точно такъв), само и само за да се прродаде и да се вземат някакви пари.
А на Ангелов положението бях просто изумен - как го видя това с крак не знам, беше си за плонж отвсякъде.
Телкийски се скри за пореден път, че гола ли ни е издърпвал във важен мач?
Един Боримиров нищо не прави.
Сега да пиша и задача за домашно за Мъри.
Взел ли е важен мач досега?
Равносметката :
- с Локо Пловдив равен и случайна победа (почти толкова случайна, колкото и тази срещу Родопа)
- с Литекс - победа като гост (май това е мачът на Мъри), но замазана със срамна загуба като домакин
- с ЦСКА - равен и загуба (като домакин!!!)
За пореден път ме изуми с постройка и титулярен състав за важен мач.
Защо толкова дефанзивно първото полувреме като се гони задължителна победа?
За да остане само едно полувреме ли?
Е предпочитам ЦСКА да ни вкара гол през първото полувреме и да ги натискаме цял мач отколкото в 76-тата и да не организираме атака от гипс.
Не съм ядосан, не ми се псуват цесекари, не ми е виновен съдията.
Вината е в нас - не играем нищо .



Тема Re: Какво стана, та не вечерахменови [re: VooDooMaN]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано23.04.05 20:51



Искрено съжалявам, но си прав.
Надиграхме чорбата, но цялата сбирщина в атака си беше поставила за цел да направи Хмарук герой на мача.
Дузпата си беше редовна - имах много хубав "изглед" как Янев чукна топката, а Топузаков закъсня и дирентно го изпердаши в краката. За играта с ръка в наказатлното на чорбата не ми се коментира. Според мен това е единствения спорен момент в съдийството на Врайков.
Продължавам да не разбирам каква ни е тактическата схема, но явно и играчите имат същия проблем.
Честно казано и ние, и прасетата не заслужаваме титлата тая година, но все някой ще трябва да я вземе.
Майната му, ако мога ще отида и на финала за Купата. Ндявам се поне, че Мъри и Наско не са решили да подарят на Черепа дубъл за утешение (щото май все пак в правителството нямат желание да му харижат имотите на целия спортен клуб ЦСКА).

TANSTAAFL

Редактирано от Kopo на 24.04.05 00:03.



Тема Re: Какво стана, та не вечерахменови [re: Лeдoвe]  
Автор RlCHARD LONG (Space Cowboy)
Публикувано23.04.05 20:51



Не, копеле! Нито дайо, нито чиликов, нито ангелов са виновни - виновен е тоя дето ги тренира - мъдурко, глупавото момче от хасково! Ако имахме истински тренер тия ги отвявахме с рекорд, защото тогава момчетата щяха да са подготвени...

КУР ЗА ЦС*КА!!! КУР!!!


Тема Re: Какво стана, та не вечерахменови [re: VooDooMaN]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано23.04.05 20:55



Абе толкова си можем. И Дедо като треньор и футболистите като качества. За цял сезон 2 пъти надскочиха себе си, в Ловеч, и в Пловдив за купата и това беше.



Тема Re: Какво стана, та не вечерахменови [re: Kopo]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано23.04.05 20:57



Абе Топчо вобще не трябваше да ляга за тоя безумен шпагат. Просто трябваше да го натисне на аутлинията.



Тема Re: Какво стана, та не вечерахменови [re: RlCHARD LONG]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано23.04.05 20:59



Дедо си е за псуване спор няма, ама пак ти казвам Чилика не осира първи мач.



Тема Re: Какво стана, та не вечерахменови [re: Лeдoвe]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано23.04.05 21:01



Вече го беше изпуснал, не трябваше да му влиза, само трябваше да го блокира, Янев пак щеше да изплюе неориентирано центриране.

TANSTAAFL


Тема Re: Какво стана, та не вечерахме [re: Kopo]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано23.04.05 21:03



Именно!



Тема Re: Какво стана, та не вечерахме [re: Kopo]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано23.04.05 21:15



хахаха надиграли ни били...имахте 10 минути дето бехте по силнички и до там..

падбахте си заслужено:)))))

bullet the blue


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.