Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 27.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Моето /лично / мнениенови [re: Лeдoвe]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано17.05.04 00:15



Все пак дискутираме /мечтаем / за бъдещето на Левски . Това е лично мое мнение кои футболисти мисля че трябва да играят при нас



Тема Re: Дискусия за бъдещето на отбора (forum.levski.bg)нови [re: Лeдoвe]  
Автор rogach (ентусиаст)
Публикувано17.05.04 12:11



значи продаваме Чиликов,Темиле, Илиян Стоянов, Иванков, и евентуално Топузаков. Това освен всичко са минимум 3 милиона евро постъпления. Чилика е с изтичаш договор ,Темиле за още година значи го изтърваме без пари като Головской. за другите не знам как е точно но явно трябва да се продават най малкото защото те искат така. Пари за слекция има затакава селекция която обсъдихме де. Тримата от Славия ако не идат в чужбина Вратаря на Спартак Голубович, Онова момче от Марек за което аз писах , това са хора за които има договорка , както и за Петър Колев от Черноморец. Ще има и още . Няма как хептен за нищо да не се борим , щото това няма да е Левски.



Тема Публикатанови [re: Гoнзo]  
Автор Stanley (Простак)
Публикувано17.05.04 12:43



Публиката ни деградиора яко след 2001. Помниш ли колко зле бяхма откъм посещаемост при третата поредна титла? А да ти припомня ли какво беше през сухия период 1995-2000? Много публика. Проблема не е в трофеите, а в играта, ако хората видят че се залага на млади, че се гради нещо хубаво, пък макар и не с бързи резултати, съм убеден, че публиката ще започва да се връща.




Тема Re: Публикатанови [re: Stanley]  
Автор ZorroМодератор (Z)
Публикувано17.05.04 19:14



Пробелема не е в това.

Проблема е че не успяхме да влезнем в шампионската лига от три поредни пъти и имаше едно пренасищане на победи в българското първенство. Дойде ли мач на Левски на Герена е задължително 1 твърдо.
От там тръгна всичко.

Дяволите отидоха в рая


Тема Re: Моето /лично / мнениенови [re: Гoнзo]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано17.05.04 19:43



А, виж така е друго. И аз искам Сашо Александров да се върне и Гонзо да не си отива в Рен, и да вземем Господинов на вратата, и Желев за централен защитник ама за съжаление нашите мечти са едно а реалноста друго
Поздрави

Roma Roma Roma
gialla come er sole

rossa come er core mio


Тема Re: Дискусия за бъдещето на отбора (forum.levski.bg)нови [re: rogach]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано17.05.04 19:49



Абе прав си , че все за нещо трябва да се борим За играчите и за националния е добре да ги продадем в чужбина защото тука е яко помия. Иначе , аз не искам нито Голубович нито Краснорович. Вихрен си му е време да застава на вратата и да трупа опит. Относно славистите съм малко скептичен. До някъде само за Йованович съм оптимист, за Янков се чу нещо за Цървена Звезда а за Благо ( не ме кефи хич) нали Лил го искали? Другите за които си писал не ги знам.
Поздрави

Roma Roma Roma
gialla come er sole

rossa come er core mio


Тема Re: Публикатанови [re: Zorro]  
Автор navy ()
Публикувано18.05.04 00:13



Това е точно така, но проблемът е, че другите отбори са ултраслаби, и в тези мачове Левски си ги взима на ходом. даже почват да се нервират, ако им се наложи да се затичат малко. Вместо да се играе с лекота и да се търси атракцията. Но за това се иска търчане.

Our enemies are SIX FEET UNDER


Тема Re: Дискусия за бъдещето на отбора (forum.levski.bg)нови [re: Лeдoвe]  
Автор navy ()
Публикувано18.05.04 00:16



Петър Колев го гледах в мача им с Нафтата, много е бърз. А и в последните кръгове вкара голове за Черноморец.
Съгласен съм за славистите и Голубович. Идват в Левски със статута на местни звезди и ги лови звездоманията. И край.

Our enemies are SIX FEET UNDER


Тема Ново петнови [re: danypow]  
Автор rogach (ентусиаст)
Публикувано19.05.04 06:30



Ръководството на Левски ще пусне само един футболист да да си отиде от титулярния състав, с който игра през по-голямата част от сезон 2003/2004. Това ще бъде звездата Георги Иванов-Гонзо, който се връща във френския Рен. Последните информации от “Герена” гласят, че спряганите за тренсфер в чужбина Омониго Темиле, Димитър Иванков, Георги Чиликов, Елин Топузаков и Илиян Стоянов ще останат при “сините”. ако искате прочетете новината в фокус , естествено е че нищо не е сигурно но ще видим



Тема Re: Ново петнови [re: rogach]  
Автор muffa (цска=турци)
Публикувано19.05.04 14:49



абе тия приказки за кардинални промени и налагане на млади играчи е ясно, че ще излязат PR на Мъри пред феновете...ще си гледаме сегашните с някой малки промени, които не се знае за добре ли ще са...
вчера Наско заяви, че нямало нито един от школата, който да бил готов да заиграе при мъжете...а пък уж щели да включат 6-8 човека...май познатата схема с преостъпванията пак ще заработи..
Тодор Симов е номер девет на набор 85, вече е младежки национал, обаче, не е готов за мъжкия състав...??????

"Ние не можем да не отбележим, че ЦСКА 'Септемврийско знаме' е рожба на народната власт..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.