Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 20.09.24
Футбол
*Кратък преглед

Тема Докога ще го търпим тоя некадърник Демба Нирен?нови
Автор XC™ (prostak)
Публикувано01.11.03 08:48

Това вече мина всякакви граници! Почва да прилича на историята на цска с Томаш! Откакто е дошъл едно добо положение не е изиграл! 100 пъти вече го извеждат сам срещу вратаря и всеки път се излевачва! Абе аз щях да вкарам повече голове от него от тия положения бе! Защо го пускат въобще, всеки един друг футболист на ЛЕВСКИ би се справил по-добре от него! Защо въобще излиза на терена, като не може да вкара гол и от най-елементарното положение!
Последния му пропуск срещу цска беше връх! Как няма да може да вкара от два метра сам срещу вратаря бе! И то в последната минута! Това недоразумение ни струва победа срещу чорбата на Герена! Ние на този мач разчитаме най-много в борбата за титлата с тях! И не можахме да наваксаме от чорбата, и изостанахме от Локото! Това тая година може и да ни струва титлата! С какво тоя олигофрен е заслужил мястото си от всеки друг, всеки може да се излевачи, па може от 20 чисти положения да вземе и да вкара!

Публикувано02.11.03 05:16

Прави сте, левскари! Той Томаш при гола въобще и през ум не му минаваше да подаде топката на Бадема! Просто момчето не уцели топката (за кой ли път!) Но нас, феновете, кой ни бъзари за нещо. 6 или 7 треньора се смениха и никой не разбра, че тоя не може да играе и балет. Е, при вас е едва 2-ри!

Публикувано02.11.03 22:22