Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 13.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Чакайте сега  
Автор rogach (член)
Публикувано03.10.03 23:22



Хубаво, де така като слушам нашите играчи най слаби в България, баси вие какво очаквате от отбор дето ъ да му сменят треньора ъ не вече един месец, и накрая излизаме с банда треньори всеки със собствено мнение и какво. Не съм очаквал да бием изобщо, а честно казано смотаняците играха много по добре отколкото срещу Черно море например. Хайде кажете кои играчи в нашето първенство ви харесват. Един отбор е отбор когато има треньор да го направи такъв , при нас има шайка играчи, които играят всеки каквото си иска.
Аз пък съм убеден че тази банда при свестен треньор ще заиграе много хубаво и че имаме по добри играчи от другите отбори в България.



Тема Re: Чакайте сеганови [re: rogach]  
Автор muffa (непознат )
Публикувано03.10.03 23:42



Tва с най-добрите играчи вече ми звучи изтъркано...
Факт е, че може би най-добрия играч в А-група играе при нас
-Симонович...
Иначе...наистина не мисля, че играчите ни са кой-знае колко
по-стойностни от тези на които и да е отбор от първата петица..
Пич, не забравяй, че Локомотив е първия по-сериозен отбор който
срещаме, и ни правят тройка...досега ритахме с подобия на отбори
като атирау и апоел, видима раковски и ч.море, безобразно слабите
Литекс, и някой от тия отбори бихме с 300-та зора, а други не можахме
даже...



Тема Re: Чакайте сеганови [re: muffa]  
Автор rogach (член)
Публикувано04.10.03 09:20



не може банда от каквито да е играчи да играе смислен футбол ако треньора не я е направил отбор, безобразно слабия Ловеч, взе равен на стадион кочина
а слабия Локо Сф би нафтата, кои са пък тия силни отбори дето не сме играли с тях. кажи кои играчи предпочиташ на отделните постове вместо тия дето имаме,говоря от българските отбори



Тема Re: Чакайте сеганови [re: rogach]  
Автор Olmek (consignori)
Публикувано05.10.03 11:37



Съгласен съм напълно с теб,че имаме футболисти и при един по-качествен треньор ще имаме и добър отбор.Това ,което ни трябва е един ляв атакуващ халф,зад който да играе като бек Вагнер.Трябва да престанат да си правят експерименти от типа Вагнер -халф,Ангелов -бек,щото последния ебава майката на отбора.Не виждам кой можем да вземем от нашето първенство,но се вижда ,че трябва да изгоним Бисер,Саид и Ангелов.



Тема Re: Чакайте сеганови [re: Olmek]  
Автор rogach (член)
Публикувано05.10.03 14:39



тия тримата да , че и Тапата на за какво ние




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.