Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 29.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Pak chte gi biem!  
Автор Kleiber (poznat)
Публикувано09.05.03 01:11



Corbata vece e stanala na supa...goljam strah gi bere,prosto njamam dumi...
Zashtoto kato gi prasnem,nichto ne se znae...razlikata stava 3 tocki,a ima ochte njakoi drug mac...
Chte se nakefj ako stanem pak championi,no s prednina ot 1 tocka.Kakvo chte kagete,a?Corbetata chte umrat pravi,tova chte e komplex za sledvachtite 55 godini,vervaite mi...

1930


Тема Re: Pak chte gi biem!нови [re: Kleiber]  
Автор radobg™ (cia)
Публикувано09.05.03 01:14



абе чак да умрат не, ама ще псуват, ругаят, заплашват, напуснат първенството, развяват чаршафи с надпис "нашата вярност е нашата гордост", хвърлят шалчета си по пистата, псуват черепа, режат гредите на стадиона си, чупят седалките в Г сектор на кочината и т.н.



Тема Re: Pak chte gi biem!нови [re: Kleiber]  
Автор serengeti ()
Публикувано09.05.03 08:35



не мога да разбера защо за вас е по-важно чорбата да се насерат от яд, а не факта че сме шампиони...ако някой може да ми даде смислен отговор...?



Тема Abe ti...нови [re: serengeti]  
Автор Big Birdy (sin)
Публикувано09.05.03 11:10



...njama li da se zavresh v mirisheshtata si dupka, vmesto da pishesh postojanno tuka prostotii??? pisna mi ot tvojto "gruh, gruh, gruh..."
Nali vse prikazvash kakvo sme se zanimavali s cska? az ne sam posetil tvoja klub ni vednazh. a ti kvo prajsh tuka, ne moga da se seta??? p#k i komentari pishe! ja si xxx majkata!

a sega idi se opla4i na onaja vashta komisia da me nakazhe 3 dena da ne 4eta svinski pomii! are begaj!!!

Господ прощава, "Левски" - никога!


Тема Re: Abe ti...нови [re: Big Birdy]  
Автор serengeti ()
Публикувано09.05.03 11:29



и кой според теб е "моят" клуб? И това ли беше най-интелигентното нещо което успя да излюпи с триста зора главата ти? Какво, трябва да се пише нон-стоп Левски колко са велики? Аз мисля че е по-редно да се пише за негативните неща в този отбор, вместо да ги величаем до небесата!!! Да не би да искате да ми кажете че и Левски не купува мачове??? Блаженни са вярващите.......
въобще не знам защо отговарям на такова високо интелигентно и дъбокомислено мнение...Важното е че такива като теб са малцинство!!!



Тема xaxaxaxaxaнови [re: serengeti]  
Автор Big Birdy (sin)
Публикувано09.05.03 13:34



Seremgeti, mnogo si verno zle! Po stila ti na pisane se poznava, 4e si ot zhenski pol. Shto ne si gledash pletkite i kuhnjata, ami se zanimavash s men? 4ovek trjabva da pravi tova, koeto naj-dobre umee, nali?! xexexexexe, ajde sega tihi4ko napusni toja klub, po 4orapki, za da ne s#budish decata. 4ao!

A sega za Kleiber shte kazha samo, 4e shteshe da e hubav scenarii, ako stane taka, 4e cska zagubi ne samo ot Levski. Oba4e bas davam, 4e tova njama da stane. Edinstveno Litex mozhe da gi bie, no ako tova stane, te riskuvat da ostanat bez u4astie v Evropa (pri polozhenie 4e Levski stane shampion i bie Litex na finala za kupata). Taka 4e shte si igrajat mom4etata na sigurno i shte si padnat ot cska-to. Ima li njakoj da iska da zalozhi na obratnoto??? priemam oblozi!
naftata njama da napravi nishto v sofia sreshtu 4orbata, taka 4e vsi4ko e jasno.

ostava samo da im sk#same g#za na 4orbetata na Gerena, i to s dublirashtia otbor, za da boli. a shte e kultovo, ako im vkarame i 7-ca.

Господ прощава, "Левски" - никога!


Тема Re: xaxaxaxaxaнови [re: Big Birdy]  
Автор serengeti ()
Публикувано09.05.03 14:04



аха!!! преди малко бях от друг клуб, сега вече и пола ми е друг!:))) Още малко и ще ме изкараш от друга галактика! нещо психолог го раздаваш:))))) Смешник...:))е, ако не друго поне се забавлявам с теб!:)) Добре че си ти да ме развеселиш, че в тая жега нещо умирам от тъпотия и мързел...А и да бях от женски пол, какво?? не си падаш по жени ли?? само по батковци, така ли?:))))



Тема Re: xaxaxaxaxaнови [re: serengeti]  
Автор BLUE (ot loshite)
Публикувано09.05.03 14:18



men li4no ne me ebe kuv/kva si! Draznish - marsh v ko4inata!

Дучето на пържоли!



Тема Re: xaxaxaxaxaнови [re: BLUE]  
Автор serengeti ()
Публикувано09.05.03 15:33



все се надявах някой да каже къде точно бъркам....кое не е вярно...явно тук е пълно с 15 годишни пуберчета, които се правят на мъже...А пък много се развеселявам като ме пращате в кочината!:))) Защо? защото изказвам по-особено мнение?? защото не смятам че Левски не купува мачове като всички ли?:))) Вие вместо да псувате наред, погледнете какво става с този отбор! Вярно че ги бихме а армията, но трябва да си абсолютен сляп тапир за да не кажеш че си беше луд късмет! Въпроса е, докога ще го има този късмет! Дано все пак и някой нормално говорещ напише нещо тук....



Тема В резервата Серенгети имало диви прасетанови [re: serengeti]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано09.05.03 23:06



От тия дето зъбите им растели през главата и минавали през мозъка...

Само за сведение, де - даваха ги по Animal Planet !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.