Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 02.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема На крива ракета комоса и пречи(Муслин си отива)  
Автор Лeдoвe (Хипарче)
Публикувано10.03.03 14:07



Последният треньор на Левски задържал се по дълго от един цял сезон се казваше Георги Василев.След спечелването на титлата през 94/95 той си замина и от тогава се започна синьото треньорско (идиотско) безвремие.Изредиха се десетки(повече от 10) знайни и незнайни треньори и нито един не се оказа подходящ за Левски.При единия сме били падали.при другия не сме играели красиво,при третия сме били разбита команда,четвъртия пиел,петия шибал и тн.и тн.
Треньорите идваха и си отиваха ,а Левски така и нищо не можа да направи в Европата.Да в България успя.Успя най-вече защото е Левски и защото с инвестициите на Чорни и с играчи като Сашо ,Гонзо,Иванков Драгич,Пажо,и аз да бях треньор и аз щях да стана шампион.
В този рд на мисли искам да попитам:Не мслите ли ,че не в треньорите е причината?Не мислите ли ,че има нещо друго което пречи на Левски?Не мислите ли,че трябва да сме малко по търпеливи?Не мислите ли,че е тъпо накрая на миналия сезон да се скандира името на Муслин след титлата и купата ,а сега да се реве за неговата оставка?Не мислите ли,че той не е човека който взима решенията в Левски?Не си ли задавате въпроса за "семейните причини "поради които си тръгна Люпко?
Преди време казах,че Муслин трябва да си тръгне от Левски не защото е слаб треньор ,а защото е прекалено свестен и интелигентен човек за тъпотията и селенията наречена Бг футбол.

Let The Sun Shine In

Редактирано от Лeдoвe на 10.03.03 14:07.



Тема Re: На крива ракета комоса и пречи(Муслин си отива)нови [re: Лeдoвe]  
Автор red_fire (zawinagi)
Публикувано10.03.03 14:09



Eh batka, mnogo interesni wuprosi postawia6.



Тема Re: На крива ракета комоса и пречи(Муслин си отива)нови [re: Лeдoвe]  
Автор ZorroМодератор (Z)
Публикувано10.03.03 14:29



Батка, знаеш ли защо го изгониха Херо.
Защото тогава отбора не играеше красив футбол, нищо, че беше направил дубъл.
Всички коментираха, как играел атрактивно при Любко Петрович и как със същите играчи, играел грозно при Херо.
Със системата 4ма в една линия също не бяха доволни.

Ако не харесваш отговорите, избягвай да задаваш въпросите


Тема Re: На крива ракета комоса и пречи(Муслин си отива)нови [re: Лeдoвe]  
Автор navy (специалист)
Публикувано10.03.03 15:36



Ами дано Муслин каже нещо в своя защита. И все пак - ако е треньор на място, защо позволява да е пионка? И аз не съм съгласен с тези въртележки, според мен идват от намесата на хора, които са лаици във футбола. Също така и от лакомията за комисионни у други.
Но и ти може би ще се съгласиш, че точно в онези моменти, когато големите треньори показват класата си, Муслин не ни убеди в неговата - не съумя да мотивира отбора да спечели важни мачове, още онзи ужким " безпредметен мач" с ЦСКА им позволихме да надигнат глави, точно когато бяха адски зле, после ни орезилиха латекса, свинете и Щурм.
Помниш много добре защо при Гочето играехмедобър футбол - малко шефове! Лафчис, Желязков и Гочето - всеки си знаеше работата и точка.
Ами сега - то не е собственик, двама директори, един адвокат, треньори, председател на УС - и всеки се прави на компетентен!
Гаранция за бъдещето няма, не и при тази система в Левски. Но винаги , когато отборът играе зле го отнася първо треньора - виж и Леверкузен - миналата година на върха, 3 финала, Топмьолер най-добър треньор за 2002, една година по-късно - уволнен! C`est la vie!
Поздрави

Our enemies are always SIX FEET UNDER


Тема Re: На крива ракета комоса и пречи(Муслин си отива)нови [re: navy]  
Автор Лeдoвe (Хипарче)
Публикувано10.03.03 15:41



Ние падаме в случая защото играчите са мишки и селтици без манталитет.Не е виновен Муслин.Кой е играч със сърце в Левски?Такъв няма ,или по точно има ,ама той е резерва понеже не е любимец на Наско.Много ми е интересно дали ще го накажат Урсула заради изцепките след мача? Мисля си ,че няма шанс да го накажат по вътрешноклубния правилник понеже все пак с Наско са дупе и гащи.

Let The Sun Shine In


Тема Re: На крива ракета комоса и пречи(Муслин си отива)нови [re: Лeдoвe]  
Автор DeVendome (fan)
Публикувано10.03.03 15:59



Какво направи Муслин за това време, спечели дубъл с отбор с набрана инерция.Играта ни вместо да се развива, от ден на ден става по-зле.Налага Зимунич-абсолютен бездарник за сметка на Лавал.Ръси глупости от рода на :Какво като не сме шампиони и т.н.

Aut vincere, aut mori.


Тема Re: На крива ракета комоса и пречи(Муслин си отива)нови [re: DeVendome]  
Автор Лeдoвe (NewGeneration)
Публикувано10.03.03 16:08



Ами именно.Не може всяка година да сме шампиони нали?Лавал за цял полусезон какво направи?Един голям КУР е тва направи.В най-важните мачове беше най големия мишок

Let The Sun Shine In


Тема Re: На крива ракета комоса и пречи(Муслин си отива)нови [re: Лeдoвe]  
Автор danypowМодератор (on.to/levski)
Публикувано10.03.03 16:14



Какво да направи Ледо ....Муслин гради отбора без него ...той си тичка по тъча сам самичък и никой не му подава ....имаше един момент когато трябваше да покаже класа ..и той си вкара дуЗпата ,...за разлика от другите кияци ....така че ....
Виж за другия нещо не е ясна работата ....Джъстис ....по едно време дори се говореше че това не бил той ...а брат му ..който бил по дърт с 5-6 години ....като се замисля може и да е верно .....ама да не бяха го огласявали ....да ни дразнят ...
Бачков или по известния ДИДО (не от Семейни войни) същата поста. ....аман от боклуци пловдивски




Тема Re: На крива ракета комоса и пречи(Муслин си отива)нови [re: Лeдoвe]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано10.03.03 16:19



чакай. За Лавал не си прав. Все едно да забиеш Зизу ляв халф-бек.
Гледал съм го на купата на Африка двамата с окоча прават фурор, чудесно се допълваха. Лавал е по прагматичен и по силов.
За Муслин ме е малко яд защото не е лощ трнер ама хич, НО не е за Левски.
НЕ МОЖЕ да праща отбора на кочината с пораженческо мислене те сега разбураш ли са по добри видите ли сигур ще ни бият. Не става така.
Може и е задължително донякъде (при условие че Херо или Гочето не са тренери) отбора да се води от чужденец, но задължително в щаба требе да има поне един истински левскар като помощник.
Някой който да мотивира тия лекета. Не случайно и прасетата беха писали разни журналя за тежестта на фланелката. та тъй

welcome my son, welcome to the machine


Тема Re: На крива ракета комоса и пречи(Муслин си отива)нови [re: danypow]  
Автор Лeдoвe (NewGeneration)
Публикувано10.03.03 16:19



Ами много ясно,че като му го натрисат Лавал без да го иска няма да го пуска в игра.Каде го има това а? Да ти натрисат играчи без тренера да ги иска?
Относно смешниците те са много дълъг спипък:
Бачков,Дедо,Чилика,Мечо,Рендето,Саид,Джъстис,Зимунич....... и тн и тн.
Трябва дух на тоя отбор сърце му трябва!

Let The Sun Shine In



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.