Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 28.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Чорбарите не могат да разберат едно нещонови  
Автор ГOAндaлф (маГьОАсник)
Публикувано27.11.02 14:09



Че тоя рекорд, дето го поставиха - 13 поредни победи, е печален рекорд. Чак му се и радват. Добре, че не го постави Левски - как ли щяха да злобеят тогава. А на мен ми е кофти и щеше да ми е кофти и ако ние го бяхме направили. Щото и ние, и те сме имали велики отбори през историята си и не е имало случай, когато да се стигне до такова трагикомично "постижение". А страшното е, че сега го направиха с почти посредствения си състав. Нещата в родния футбол явно наистина са много зле. Не мога да разбера как някой може да се радва, ако наистина го е грижа за родния футбол.

----------------------------------------------
А е можело да бъда делфин...


Тема Re: Чорбарите не могат да разберат едно нещонови [re: ГOAндaлф]  
Автор Cattlekiller (ентусиаст)
Публикувано27.11.02 16:38



"Щото и ние, и те сме имали велики отбори през историята си и не е имало случай, когато да се стигне до такова трагикомично "постижение".

Имаше такъв случай. Преди седем години. С ваше участие. Единствената разлика е, че ние тази година освен другите бихме и прекия си конкурент(вас), а вие през пролетта на 1996г. бихте всички, но в мача на истината срещу Славия истината блесна. Тогава според мен беше много по-комично(трагично).



Тема Re: Чорбарите не могат да разберат едно нещонови [re: Cattlekiller]  
Автор RossoneroМодератор (култов)
Публикувано27.11.02 16:49



Ne werno. Togawa padnahme ot Botev Pd i ot vas.

Ако не харесваш отговорите, избягвай да задаваш въпросите


Тема Re: Чорбарите не могат да разберат едно нещонови [re: Rossonero]  
Автор Cattlekiller (ентусиаст)
Публикувано27.11.02 17:14



през онази пролет ни бихте с 3 на 2, а с Ботев не знам как стесвършили, но при положение, че имахте 14 победи и 1 равенство очевидно и тях сте ги били.



Тема Re: Чорбарите не могат да разберат едно нещонови [re: Cattlekiller]  
Автор Ozzi (член)
Публикувано27.11.02 17:31



Ако не се лъжа това беше когато шампион стана Литекс (Ловеч). Тогава направиха 14 победи (7-8 от които с по 1:0) и 1 равен-с Литекс на "Герена"...
Но не виждам какъв е проблема.. когато ти мушнат 3 парцала .. по-добре си мълчи!



Тема моженови [re: Ozzi]  
Автор Cattlekiller (ентусиаст)
Публикувано27.11.02 17:39



нещо ми се сливат тези две първенства, когато бяха преебани от Славия и от Литекс. Защо ли ми се сливат? Сигурно защото си приличаха. Яко надцакване но Томето беше свършил парите.



Тема Re: Чорбарите не могат да разберат едно нещонови [re: Ozzi]  
Автор radobg (debugger)
Публикувано27.11.02 18:01



затова ли спряхте да говорите за "геройския" мач с Blackburn в София?


САМООО ЛЕВСКИИИИИ!!!


Тема Re: Чорбарите не могат да разберат едно нещонови [re: ГOAндaлф]  
Автор navy (специалист)
Публикувано27.11.02 18:49



Всъщност рекорда е на Левски и все още не е бит - 14 поредни победи и реми в последния мач на есенния сезон 1973/1974 година, като равенството е със Спартак Пл 1:1 в Плевен. Питали по този случай треньора на Левски защо не са взели и тази победа, а той отвърнал : " А бе вие белот не играете ли, нали знаете, че с валат не се излиза".
Та изглежда чорбарите не знаят белота...
По въпроса за състава на ЦСКА, смешно е как величаят Гай, който само в България биха могли да го търпят съдиите ( да си спомнят Анатоли Нанков, който за 4 международни мача получи 3 червени картона ), Брито- известен със своята неизвестност в Португалия и това, че е играл предимно във втора дивизия, Карлош - вероятно прибран от някой плаж до Рио, великия Велизар- звездата на прованса,Мукаси - неудачника от Локо Сф, и вечните заподозрени Томаш, Галин и Тюфлека.

Our enemies are always SIX FEET UNDER


Тема Марш бе,прасета невежинови [re: Cattlekiller]  
Автор Olmek (consignori)
Публикувано27.11.02 19:16



Какво МОЖЕ бе,левак!Томето бил свършил парите?Просто Левски тогава играеше футбол - загубихме и от Локо Сф,и от цска, и от Нефтохимик.Точно това беше сезона ,в който започнаха масова да се уреждат мачове и Славия беше отбора,който въведе тая практика.Не знам случай Левски да са ставали шампиони без победа над прекия си конкурент.За сметка на това знам,че и цска,и Литекс(2 пъти) ,и Славия са ставали първи без да спечелена победа срещу втория.



Тема Re: Чорбарите не могат да разберат едно нещонови [re: navy]  
Автор Outlaw21 (The King)
Публикувано27.11.02 21:20



prav si be navy ama shte mi kajesh li kak tezi nabedeni igrachi vi go slojiha tri puti??? i kakvo napravi prehvalenia chilikov ,golmaistora na vishata ni grupa sreshtu chernata maimuna?? ne sum mnogo siguren no mai purviat vi tochen udar beshe niakude kum 90-ta minuta.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.