Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 02.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Едно малко по различно мнение !нови  
Автор ЛeдoвeМодератор (Левскарче)
Публикувано15.11.02 15:40



Левскар съм откакто се помня.И точно от тогава стане ли въпрос за Евротурнирите винаги в съзнанието ми изплува фразата "Нищо догодина вече ще направим нещо в Европа"И така минава година след година ,сезон след сезон,и всяка година едно и също ,едно и също и така до безкрай.Докога братлета? Докога?
Мнозина от хората тук писаха ,че не се срамуват от загубата ,че сме паднали достойно и тн,и тн.Да ,те наистина са прави ние загубихме и отпаднахме достойно.Но ето го тук голямото НО .Докога се питам винаги ще отпадаме достойно?Докога винаги след всеки неуспех все или няма да имаме късмет ,или съдята ще е виновен,или отбора ще е прекалено силен и още куп други фрази и клишета от този сорт?
Някой ще каже такива са реалностите ,толкова си можем ?Да наистина такива са реалностите ,но само тук в Бг.Европейските реалности са такива и за Висла от Краков (отнесли Парма снощи),и за Цървена звезда(Отнесли Киево и замалко не елиминирали Лацио),такива са реалностите и за Денизлиспор ако щете ,които отстраниха Спарта Прага.Защо винаги и само за нас тези реалности важът с пълна сила?Защо никога не можем да надскочим себе си бе мам му стара?Та щом не можем да отстраним отбор от ранга на слабака Щурм каде сме тръгнали? Каква Европа какви 5 лева ?
Тук пак някой ще каже да бе бяхме по добри от Щурм ,ама нямахме късмет?Е стига с тия оправдания с късмета и достойната загуба.Стига.Щом не сме ги отстранили значи някой някаде не си е свършил работата и нещо не е било както трябва( в случая бих казал Чилика ,че не си свърши вообще работата)
На мен лично ми писна! Писна ми всяка година все да отпадаме от смешни отбори и после да търсим вода от 10 кладенеца за да докажем ,че видите ли те били силни и не били толкова смешни .Да ама не !Последният мач с Щурм го показа отново.И сега какво? Дайте да почнем да величаем "гиганта " от Австрия,както правихме това и с "гиганта" от Киев,и с "гигантите" от Турция.Да наистина те са по големи ,по успяли ,и несъмнено по богати отбори от нас ,но нали точно срещу такива тимове се прави име в Европа ,нали точно с победи над такива отбори се стига напред в евротурнирите?
Разбира се ,че и не трябва да почне тотално да се плюе против играчите (някои от тях направиха страхотен мач снощи)все пак донесохме на България още един отбор в Европа.
Най- доброто, което може да се направи сега е и най голямото преимущество на Левски.Това ,което е хубаво е че,Левски има възможноста още сега от зимата да започне да гради отбор за следващото лято .Защото този сезон е тотално загубен вече (не мисля ,че купата на България го спасява )и можем поне да се пробваме да обиграем боеспособен отбор за догодина.Като казах догодина и се сетих ,че догодина пак ще бъде същото като сега ,и така година след година ,година след година и така до......................до като умра най -вероятно ,защото до тогава ще си остана Левскар !



Тема Re: Едно малко по различно мнение !нови [re: Лeдoвe]  
Автор Beнaбили (на ръба...)
Публикувано15.11.02 15:53



Първо - поздравления за мнението. Не ме изненадваш де.. но все пак се радвам че някой намери сили да го напише това. Защото това се отнася не само за Левски, а за целия БГ клубен футбол. Български манталитет - стандартното обяснение на ситуацията. Какво да се прави. И треньорите по скоро трябва не само да градят отбори а да се опитат и да ги научат как се бори. Как да си вярват в мачовете навън...Само че... не знам дали това може да стане някога. Вчера Левски изпусна питомното през редовното време за да гони дивото при дузпите. Литекс я свърши същата с ПАО миналия месец... Както и почти всеки БГ отбор през последните години.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Едно малко по различно мнение !нови [re: Beнaбили]  
Автор ЛeдoвeМодератор (Левскарче)
Публикувано15.11.02 16:02



Много е кофти,но нали трябва да си казваме истината в очите!
Жалко ,че повечето са щрауси в Бг футбола!



Тема Re: Едно малко по различно мнение !нови [re: Лeдoвe]  
Автор BLUE (ot loshite)
Публикувано15.11.02 16:13



Прав си и най-тъпото е, че май само ние се тормозиме. Нито Чорни е левскар, нито Божков - чорбар! И аз междудругото съм се замислял, че след догодина след догодина остаряваме и дали ще доживеме някой финал?


7:2 7:1 5:0

Тема Re: Едно малко по различно мнение !нови [re: Лeдoвe]  
Автор Beнaбили (на ръба...)
Публикувано15.11.02 16:16



Аз затова и те поздравих че все пак намери сили да го постнеш това. Критиките не трябва да се спестяват - това поне е личното ми мнение. И никога не ги спестявам - независимо дали става дума за Литекс, национала, Левски или който и да е отбор... Само дето повечето хора не намират сили да признаят подобни неща. Позицията главата в пясъка е много удобна. Ама според мен за други неща а не за трезв поглед върху БГ футбола.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Едно малко по различно мнение !нови [re: Лeдoвe]  
Автор navy (специалист)
Публикувано15.11.02 17:06



Така е, Щурм не бяха нищо особено, сигурен съм, че ще отнесат две загуби от Лацио. Но отстраняването ( за загуба не съм съгласен - бихме все пак) ни си е заслужено! Представяш ли си два мача като тези с Чесли? Не, мерси, по-добре така! Проблема е не в липсата на добри футболисти, смея да кажа, че и тези не са лоши, проблема е в липсата на лидер! Такива, каквито бяха Гонзо, Наско, Гибона, Панов, Гунди... Лидер не може да се купи, той се отглежда! А ние ги пращаме по Родопа, Ботев Пд, ЦСКА.... И затова не бих искал да кажа лоши думи за Чиликов- и Гонзо, и Мариян Христов ( който също бе лидер) бяха слаби в първия им сезон. Но ... Нямаме 20 равностойни футболисти, Муслин се чудеше кого да пусне, и сбърка с Бачков... Дано си върнем Кривия през зимата...
Иначе нямаме манталитет да бием конкурентни отбори, камо ли по-силни! Толкова за нас.
Съгласен съм с теб, че сега трябва да се стегне отбор за есента догодина! Но наистина, не само на приказки! Наслушахме се вече достатъчно.

Our enemies are always SIX FEET UNDER


Тема Грешката...нови [re: Лeдoвe]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано15.11.02 18:22



беше,че след като вкарахме чудесен ранен гол играчите решиха,че са си свършили работата.Тези пропуски бяха малко или пного плод на разконцентрация и високомерие защото...ВОДЕХМЕ...Не трябваше да допускат всичко да се решава на дузпи...Имам чувството,че ако бяхме паднали с 2:0 първия мач сега щяхме с 2:0 да бием...и след втория гол чакане на дузпи!


СИНИ БОГОВЕ

Тема Re: Едно малко по различно мнение !нови [re: Лeдoвe]  
Автор RossoneroМодератор (култов)
Публикувано15.11.02 21:42



Този път играха до край.
Това са им възможностите.
Евала раздадоха се. Пак нямахме късмет.
Като, че ли тегне някаква прокоба над Левски в Европа.
Нямам думи.

Ако не харесваш отговорите, избягвай да задаваш въпросите


Тема едно голямо БРАВОнови [re: Лeдoвe]  
Автор ONE (FAN)
Публикувано15.11.02 21:46



за мнението и смелостта да го пуснеш. Наистина си казал много истини

УНСС = Университет за неграмотни със смешнo самочувствие


Тема Горе главите !нови [re: BLUE]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано15.11.02 23:30



Аз съм поне два пъти по-стар от вас и не ме напуска надеждата, че може би догодина ... А познавах (лека им пръст) и познавам левскари на годините на (може би) вашите дядовци, които помнят сини победи, сини триумфи и сини падения, но които никога, ама НИКОГА (дори в най-трудните моменти) не са губили СИНЯТА ВЯРА и СИНЯТА НАДЕЖДА !!!

ЗАЩОТО СМЕ ЛЕВСКАРИ И НОСИМ В СЪРЦАТА СИ АПОСТОЛА !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.