Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 02.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Абе какъв е тоя мач?нови  
Автор ЛeдoвeМодератор (Левскарче)
Публикувано26.10.02 23:47



Как може за цял мач да нямаме един удар към вратата (камо ли в очертанията)???
Едва ли прасетата са толкова силни ,защото съм сигурен ,че дори и срещу Реал да играем пак ще имаме някой и друг удар или атака
Как мислите вие,какъв беше тоя мач?



Тема Re: Абе какъв е тоя мач?нови [re: Лeдoвe]  
Автор radobg (пристрастен)
Публикувано26.10.02 23:55



просто имаме много наемници, много от които не са много лоялни към отбора. някои се пишат "професионалисти" и оставят чувствата им да ги водят, докато други се раздават за отбора... не съм гледал мача за да давам персонални оценки. просто си давам мнението.

този мач също ме навежда на мисълта къде стъпихме накриво. първо публиката се разглези и започна да намалява, после отбора като че ли затъва. sad, but true

track: Мила Родино

Тема Re: Абе какъв е тоя мач?нови [re: Лeдoвe]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано27.10.02 00:04



Тук се моташе едно интервю с Раев,където отрича да има странични намеси и "дербито ще се реши на терена".

Това как ще коментираш?


All of my hate cannot be found


Тема Re: Абе какъв е тоя мач?нови [re: Oлимпия]  
Автор ЛeдoвeМодератор (Левскарче)
Публикувано27.10.02 00:24



Е ти да не очакваш да признае ако има нещо?
Просто Левски не е толкова слаб ,а и вие не сте толкова силни !



Тема Re: Абе какъв е тоя мач?нови [re: Лeдoвe]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано27.10.02 00:46



а бе признай че наговори 1 милион глупости тая ПУТКА РАЕВ?

стана смешен,много даже.


All of my hate cannot be found


Тема Re: Абе какъв е тоя мач?нови [re: Oлимпия]  
Автор ЛeдoвeМодератор (Левскарче)
Публикувано27.10.02 00:59



На всеки се случва
Не съм го чул след мача обаче дали е казал нещо?



Тема Re: Абе какъв е тоя мач?нови [re: Лeдoвe]  
Автор Robbie Fowler (god)
Публикувано27.10.02 01:04



Има си хас да каже. Най-много да смотоляви някое извинение. Нещо, което силно ме съмнява.

Редактирано от Robbie Fowler на 27.10.02 01:05.



Тема Re: Абе какъв е тоя мач?нови [re: Лeдoвe]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано27.10.02 01:09



той е толкова нагло копеле че няма да се учудя и да каже че не е "казвал такова нещо":)


All of my hate cannot be found


Тема Re: Абе какъв е тоя мач?нови [re: Лeдoвe]  
Автор Gamma (rays)
Публикувано27.10.02 01:16



Паднахме напълно заслужено. Отборът игра много слабо и можеше да загубим с по-голям резултат, заяви изпълнителният директор на Левски Наско Сираков.
- Допуснахме елементарни грешки, при които ни отбелязаха трите гола, които не правят и юноши. Просто не играхме нищо. Личеше липсата на желание и страх в някои от футболистите - явно се бяха примирили с факта, че ще загубят мача на стадион “Българска армия”. В отбора има футболисти, които явно не стават. Ще търсим усилено нови играчи през зимната пауза. Треньорски грешки в тази среща аз не виждам. Просто се вижда, че срещу преките ни конкуренти за титлата - ЦСКА, а и Литекс, ние губим с по 3:0, а в тези мачове отборът въобще не играе. Надявам се тази загуба да не се отрази на футболистите, защото ни предстои много важен мач с Щурм (Грац) в четвъртък.

Just remember to always think twice..Never lie!!!...


Тема Re: Абе какъв е тоя мач?нови [re: Gamma]  
Автор ЛeдoвeМодератор (Левскарче)
Публикувано27.10.02 01:29



Личеше липсата на желание и страх в някои от футболистите - явно се бяха примирили с факта, че ще загубят мача на стадион “Българска армия”.

Това не го разбирам! Кога ние сме се страхували от цска или сме се примирявали със загуба на свинския стадион?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.