Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 28.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ай сиктер !  
Автор ЛeдoвeМодератор (Левскарче)
Публикувано20.09.02 13:46



Не мога да ви разбера ,какво толкова ви прави кеф да псувате по Митко Иванков и Бисер ?
Иванков си е много добър вратар и освен това е истински Левскар ,който носи Левски в сърцето си за разлика от някои други.На всеки се случва да сгреши дори и на най -големите вратари,да ви напомням ли Шмайхел какви елементарни грешки правеше понякога и въпреки всичко си остана легенда на Юнайтед?Тука се говори за грешката на Митко при гола ,ама забравяте как накрая на мача извади 2-3 положения пред нашата врата.
За Бисер е същото ,може в момента да не е в супер форма,ама това не значи че трябва да го псуваме постоянно нали? Все пак момчето играе мъжки и се бори доколкото може за разлика от Лавал например .Вчера на мача имаше една групичка ТЪПАЦИ ,които още като влизаше на терена започнаха да го освиркват.Е добре ,защо?
Ама това са уж "истинските" Левскари дето псуваха Чиликов миналия мач с Динамо а сега му скандират името.Същото беше и с Гонзо преди време ако помните!
Така че,ай сиктер на псуващите и освиркващите постоянно.Тука четох едно мнение (не помня на кой)че, ако някои си тръгнели от Левски сме щели да станем още по силни.Може и да станем, ама ако на тяхно място дойдат по силни играчи иначе няма смисъл !

HASTALA VICTORIASIEMPRE

Редактирано от Лeдoвe на 20.09.02 13:48.



Тема Re: Ай сиктер !нови [re: Лeдoвe]  
Автор Goa (the only one)
Публикувано20.09.02 15:03



Иванков може да е най-големия левскар, но не е за Левски. Почти няма важен мач, без да се издъни. Няма достатъчно акъл момчето. Не е класен вратар. Той и Лобановски по неизвестни причини търпя дълго време Шовковски, който лиши Динамо от финал за КЕШ и Украйна от участие в световно, но накрая му намериха заместник, който е наистина добър. Обаче късно - станалото не може да се върне. В Левски от край време е практика да махат истински левскари от отбора, и то добри, а защо сега да държат Иванков? Сигурно трябва да чакат още издънки. Впрочем нека го държат, но на резервната скамейка. Иначе ще продължим да страдаме. Каква е причината да не пускат Гошо Петков?

-----
Не е вярно, че злото е повече. Доброто е повече, само че злото има по-голяма реклама...


Тема Re: Ай сиктер !нови [re: Лeдoвe]  
Автор Olmek (параненормален)
Публикувано20.09.02 15:05



Ми то и Ил.Симеонов-Чушката е истински левскар.Аре да го върнеме и да го налагаме на мястото на Чиликов.Какво като Иванков е син юноша - всеки мач му вкарват смешни голове.7-8 години вече пази,а още трепери при центриранията.
Колкото до Мъри,едва ли ще се намери по-слаб либеро от него.
Защо псуват Бисер,защо е в слаба форма?Ами като пие по 1л ракия на вечер,като през ден е в БИАД(а там формата му била постоянна) така ще бъде.
Не помниш кой



Тема Re: Ай сиктер !нови [re: Лeдoвe]  
Автор navy (специалист)
Публикувано20.09.02 15:36



Vinagi e imalo podobni "razbirachi" na Gerena, i v Bg sashto. I Marian be psuvan, i Ilian Iliev do gola sreshtu chorbata, i vaobshte na nikogo ne se proshtava, eto tova e frapirashtoto! A kogato osvirkvash i podtiskash daden chovek, to toi i da iska ne moje da dade nai-dobroto ot sebe si, obratnoto bi go stimuliralo za barzo preodoljavane na krizisnite sastojanija. A na vseki edin se sluchva da ima podobni.

And justice for ALL


Тема Re: Ай сиктер !нови [re: Лeдoвe]  
Автор KPEЙ3 (Razor)
Публикувано20.09.02 15:43



Сори, че се намесвам, ама с някои неща съм съгласен а с други не.
И аз съм голям Цесекар, ама едва ли стойчо ще ме вземе да пазя на реванша с Блякбърн
А иначе, това си е типично българска черта. Да си винаги критичен а в следващия момент да боготвориш някой.... манталитет батка.

Вчера коментатора по телевизията тояно за това говореше, как българските агитки подкрепят отбора само когато бие.
Така е и при вас и при нас и навсякъде в България.
Лайно, ама родина, какво да го правиш




Тема Кво какнови [re: navy]  
Автор Olmek (параненормален)
Публикувано20.09.02 16:03



Иванков освиркан?Кога това?
Когато един футболист не става,колкото и да го аплодираш,той по-добър едва ли ще стане.А това е Левски,не някакъв квартален отбор.Или се лъжа?



Тема Re: Кво какнови [re: Olmek]  
Автор ЛeдoвeМодератор (Левскарче)
Публикувано20.09.02 17:51



Абе пич, Иванков е добър вратар това ми е основната мислъл и към нея добавям това ,че е истински Левскар.Защо винаги гледате в кой мач колко се издънил ,а не погледнете в колко мача е спасявал Левски ?
А и едва ли сте по големи разбирачи от Муслин та да давате акъл кой да пази и кой не !
И стига го боготворяхте тоя Чиликов,добре играе този сезон обаче има още много да расте докато стане наистина лидер в атаката ни !
Мисълта ми е ,че сме смешни като публика и като манталитет отвсякаде (всички Бг фенове)
Както каза Крейз :"Лайно, ама родина, какво да го правиш "

HASTALA VICTORIASIEMPRE


Тема Re: Кво какнови [re: Лeдoвe]  
Автор Olmek (параненормален)
Публикувано20.09.02 18:16



Добрият вратар е този,който допуска малко грешки и винаги е сигурен в действията си.Имам пред вид,че или трябва да излиза или да си стои на вратата.Тези негови ха-да-излезе,ама я-да-се-върне ги гледаме всеки мач по няколко пъти.От началото на сезона половината голове в нашата врата са след негови грешки.Затова или да сяда на пейката или да намерят треньор,който да го научи какво се прави в наказателното поле.Иначе другото си го има - и физиката и рефлекса.И мене ме кефи,че е луд левскар,ама ако това беше достатъчно в Левски щяхме да играем аз,ти,Блуфен и т.н.



Тема Re: Ай сиктер !нови [re: Лeдoвe]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано20.09.02 18:18



Да това с освиркването е нещо твърде смешно.Миналата година на мача с Челси тук още от 30-тата мин. се скандираха лайнарщини по адрес на Наско Сираков и се искаше оставката на Любко от тези "големи левскари".След 3 дена същите те ревяха-"Люпко не си отивай...!"Да не говорим за Гошо Петков.Да докоснеше топката и все ще се намери някой лумпел да изкоментира:"Ай Урсула да ти..." и така нататък.Ми Чиликов миналата година?Псуваха го като каруцар,ми Гонзо преди време????

Лошото е,че някои хора си нямат понятие от футбол и е достатъчно някой да започне да вика "Наско Сираков п******,п*******" и те почват,е така да се скандира нещо

Но какво да се прави вярно е,че публиката на ЛЕВСКИ е една от-най взискателните в БГ,но това не е начинат,да се понаучат малко от европейските агитки,имат нужда...

Иначе по въпроса за Бисер аз лично съм на мнение,че той не е за ЛЕВСКИ.Вчера изигра добре онова положение в наказателното и удъра към вратата на Брьондби,намеси се и в защита добре...НО просто не е за ЛЕВСКИ,поне според мен.Това обаче не означава ,че трябва да го псуваме съгласен съм с теб.Всеки си има мнение,но да сипеш обиди по свой играч(и без причина) е жалко,това не са левскари...



Тема Re: Кво какнови [re: Olmek]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано20.09.02 18:27



С удоволствие бих излязъл срещу свинете,ще дам всичко от себе си

Виж аз също много пъти съм се дразнил от Митко заради тия кретенски излизания.И вчера,и срещу Ловеч като ни биха 4:0(последния гол стана заради него),срещу Юве ни закопа...Факт обаче е,че има безспорни качества и както каза Ледо в не малко мачове ни е спасявал...Аз си мисля,че ако пюиграе в Европа примерно няма да си позволява такива своеволия,на ГЕРЕНА се чувства акто у дома си просто...то си е и така

ЛЕВСКИ винаги е имал добри вратари.За мене любимец си остава Пламен Николов(сега помощник на Марков и Хубчев).Велик беше:)Особено онзи мач 4:2 срещу свинете,като хвана и дузпа.

Имали сме винаги и някой велк нападател,в цялата ни история е така

Просто ние сме ЛЕВСКИ




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.